Wróć na początek
Wróć na początek
Wróć na początek

Wszystkie produkty w kategorii "Żywność naturalna › Owoce i warzywa › Owoce konserwowe". Sortowanie: Nazwa produktu alfabetycznie. Aktualna strona: 3:

dennree Eko czereśnie bez pestek

: Jednostka: 360 g: Cena: 4,70 Euro: Cena bazowa: 1 kg = 13,06 Euro: Dostępność: Wyprzedane - Ten produkt nie jest już dostępny w dostawie: Informacja: Zawiera VAT, plus koszty wysyłki: Waga przesyłki: 1,0 kg...
: Opis (skrócono):

Owocowa przekąska, która doskonale wzbogaca musli, owsiankę, pudding ryżowy i desery lub którą można spożywać samodzielnie. Zapraszamy do delektowania się jędrnym miąższem, orzeźwiającym smakiem i delikatną słodyczą cukru buraczanego...

dennree Eko wiśnie kwaśne, bez pestek

: Jednostka: 350 g: Cena: 4,18 Euro: Cena bazowa: 1 kg = 11,94 Euro: Dostępność: Wyprzedane - Ten produkt nie jest już dostępny w dostawie: Informacja: Zawiera VAT, plus koszty wysyłki: Waga przesyłki: 1,1 kg...
: Opis (skrócono):

bez pestek. Te dojrzewające w słońcu ekologiczne wiśnie są starannie przetwarzane i słodzone koncentratem soku jabłkowego. Doskonale nadają się jako dodatek do ciast i tart, a także do słodyczy i deserów; same w sobie stanowią prawdziwą rozkosz dla podniebienia. Zapraszamy do delektowania się ich owocowym, aromatycznym smakiem...

LaSelva Eko brzoskwinie w kawałkach

: Jednostka: 360 g: Cena: 7,21 Euro: Cena bazowa: 1 kg = 20,03 Euro: Dostępność: Wyprzedane - Ten produkt nie jest już dostępny w dostawie: Informacja: Zawiera VAT, plus koszty wysyłki: Waga przesyłki: 858 g...
: Opis (skrócono):

Brzoskwinie są obrane i marynowane z dodatkiem wody i cukru trzcinowego. Te kandyzowane owoce nie powinny zabraknąć, gdy zechcą Państwo upiec kolejne ciasto lub tartę. Latem często dodaje się je również do deserów lodowych z lodami czekoladowymi, waniliowymi, stracciatellą i innymi rodzajami lodów...

Morgenland Eko wiśnie bez pestek

: Jednostka: 320 g: Cena: 5,64 Euro: Cena bazowa: 1 kg = 17,63 Euro: Dostępność: Wyprzedane - Ten produkt nie jest już dostępny w dostawie: Informacja: Zawiera VAT, plus koszty wysyłki: Waga przesyłki: 1,0 kg...
: Opis (skrócono):

Wiśnie w słoiku są marynowane w wodzie i soku z wiśni. Wiśnie są popularnym składnikiem ciast, kompotów oraz dżemów. Zapraszamy do delektowania się tymi ekologicznymi wiśniami bez pestek w owocowym deserze...

Morgenland Kawałki papai z upraw eko

: Jednostka: 205 g: Cena: 3,86 Euro: Cena bazowa: 1 kg = 18,83 Euro: Dostępność: Wyprzedane - Ten produkt nie jest już dostępny w dostawie: Informacja: Zawiera VAT, plus koszty wysyłki: Waga przesyłki: 602 g...
: Opis (skrócono):

Dodatek soku z ananasa i marakui nadaje im delikatną słodycz i zrównoważoną kwaskowatość, a także sprawia, że papaja zyskuje jeszcze bardziej owocowy smak. Do ciast, deserów, koktajli i wielu innych potraw...

Przewiń do góry