Takaisin alkuun
Takaisin alkuun
Takaisin alkuun

Kaikki tuotteet kategoriassa "Luonnonruoka › Hedelmät & vihannekset › Säilykehedelmät". Lajittelu: Tuotenimi aakkosjärjestyksessä. Nykyinen sivu: 3:

dennree Luomu Hapankirsikat, kuorittuna

: Yksikkö: 350 g: Hinta: 4,18 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 11,94 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 1,1 kg...
: Kuvaus (lyhennetty):

kuorittu. Auringon kypsyttämät luomuhapankirsikat on käsitelty huolellisesti ja makeutettu omenamehutiivisteellä. Ne sopivat erinomaisesti kakkujen ja piirakoiden täytteeksi sekä makeisiin ja jälkiruokiin ja ovat myös puhdasta nautintoa. Nauti hedelmäisen aromikkaasta mausta...

dennree Luomu makeat kirsikat kuorittuina

: Yksikkö: 360 g: Hinta: 4,70 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 13,06 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 1,0 kg...
: Kuvaus (lyhennetty):

Hedelmäinen herkku myslin, puurojen, riisivanukkaan ja vanukkaiden jalostukseen tai sellaisenaan nautittavaksi. Nauti kiinteästä hedelmälihasta, virkistävästä mausta ja juurikassokerin kevyestä makeudesta...

LaSelva Luomu Persikat paloiteltuina

: Yksikkö: 360 g: Hinta: 7,21 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 20,03 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 858 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Persikat kuoritaan ja marinoidaan lisäämällä niihin vettä ja ruokosokeria. Sokeroitu hedelmä ei saa puuttua, kun haluat leipoa seuraavan kakun tai piirakan. Kesällä niitä on usein myös jäätelöannoksissa suklaa-, vanilja-, stracciatella- ja muunlaisen jäätelön kanssa...

Morgenland Luomu hapankirsikat kuorittuina

: Yksikkö: 320 g: Hinta: 5,64 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 17,63 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 1,0 kg...
: Kuvaus (lyhennetty):

Nämä purkissa olevat kirsikat on marinoitu veteen ja hapankirsikkamehuun. Hapankirsikat ovat suosittuja kakkuihin, kompotiksi ja hilloksi valmistettavaksi. Nauti nämä Luomu kuorettomat hapankirsikat hedelmäisessä jälkiruoassa...

Morgenland Luomu Papaija palat

: Yksikkö: 205 g: Hinta: 3,86 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 18,83 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 602 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Ananas- ja passionhedelmämehun lisääminen antaa niille hienovaraista makeutta, jossa on tasapainoinen happamuus, ja tekee papaijasta entistäkin hedelmäisemmän. Kakkuihin, jälkiruokiin, cocktaileihin ja paljon muuhun...

Vieritä ylös