: Eenheid: 360 g: Prijs: 4,57 Euro: Basisprijs: 1 kg = 12,69 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 1,0 kg...
: Beschrijving (ingekort):
Een fruitige traktatie voor het verfijnen van muesli, pap, rijstpudding en puddingen of om zo van te genieten. Geniet van het stevige vruchtvlees, de verfrissende smaak en de lichte zoetheid van bietsuiker...
: Eenheid: 350 g: Prijs: 4,06 Euro: Basisprijs: 1 kg = 11,60 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 1,1 kg...
: Beschrijving (ingekort):
ontpit. De zongerijpte biologische zure kersen worden zorgvuldig verwerkt en gezoet met appelsapconcentraat. Ze zijn geweldig als taart- en taartbeleg en voor zoetigheden en desserts en zijn ook puur een genot. Geniet van de fruitige aromatische smaak...
: Eenheid: 360 g: Prijs: 7,02 Euro: Basisprijs: 1 kg = 19,50 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 858 g...
: Beschrijving (ingekort):
De perziken worden geschild en ingemaakt met toevoeging van water en rietsuiker. Het gesuikerde fruit mag niet ontbreken wanneer u uw volgende taart of cake wilt bakken. In de zomer zijn ze ook vaak te vinden in ijscoupes met chocolade, vanille, stracciatella en andere soorten ijs...
: Eenheid: 205 g: Prijs: 3,76 Euro: Basisprijs: 1 kg = 18,34 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 602 g...
: Beschrijving (ingekort):
De toevoeging van ananas- en passievruchtensap geeft ze een subtiele zoetheid met een uitgebalanceerde zuurgraad en maakt de papaja nog fruitiger. Voor taarten, desserts, cocktails en nog veel meer...
: Eenheid: 320 g: Prijs: 5,49 Euro: Basisprijs: 1 kg = 17,16 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 1,0 kg...
: Beschrijving (ingekort):
Deze kersen in pot zijn ingemaakt in water en zure kersensap. Zure kersen zijn populair in gebak, als compote en om jam van te maken. Geniet van deze biologisch ontpitte zure kersen in een fruitig dessert...