: Eenheid: 450 g: Prijs: 20,49 Euro: Basisprijs: 1 kg = 45,53 Euro: Beschikbaarheid: 2 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 501 g...
: Beschrijving (ingekort):
in de grote verpakking van 450 g. Gemaakt van de onrijpe, gedroogde bessen van de peperstruik. Dankzij zijn aromatische pittigheid is zwarte peper een veelzijdig kruid voor allerlei doeleinden. Het is bijzonder geschikt om pittige gerechten extra smaak te geven. Voor die laatste finishing touch bij eiergerechten, soepen, sauzen of vlees- en visge...
: Eenheid: 50 g: Prijs: 3,69 Euro: Basisprijs: 1 kg = 73,80 Euro: Beschikbaarheid: 2 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 58 g...
: Beschrijving (ingekort):
De onrijpe pepervruchten worden geoogst, vervolgens kort ondergedompeld in kokend water en daarna gedroogd een traditioneel proces dat de peper zijn karakteristieke aroma en intense scherpte geeft. Als veelzijdig kruid voor allerlei gerechten komt de volle smaak het best tot zijn recht wanneer de peper vers wordt gemalen of fijngestampt. Voeg het bij ...
: Eenheid: 440 g: Prijs: 20,49 Euro: Basisprijs: 1 kg = 46,57 Euro: Beschikbaarheid: 2 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 498 g...
: Beschrijving (ingekort):
in de grote verpakking van 440 g. De onrijpe pepervruchten worden geoogst, vervolgens kort ondergedompeld in kokend water en daarna gedroogd een traditioneel proces dat de peper zijn kenmerkende aroma en intense scherpte geeft. Als veelzijdig allround kruid komt de volle smaak het best tot zijn recht wanneer het vers wordt gemalen of fijngemalen bij ...