Terug naar boven
Terug naar boven
Terug naar boven

Heuschrecke in de Categorie "Natuurvoeding › Kruiden & Specerijen › Peper". Sortering: Productnaam alfabetisch:

Heuschrecke Bio gemalen citroenpeper

: Eenheid: 30 g: Prijs: 3,34 Euro: Basisprijs: 1 kg = 111,33 Euro: Beschikbaarheid: 3 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 44 g...
: Beschrijving (ingekort):

Een pittige, citroenachtige melange van witte, zwarte en groene peper met citroenschil, citroengras en citroenmirte. De pittige, fruitige en toch aangenaam peperige en kruidige tonen van citroenpeper vormen niet alleen een uitstekende aanvulling op Aziatische gerechten, maar verrijken ook saladedressings, kazen en desserts...

Heuschrecke Bio gemalen zwarte peper

: Eenheid: 450 g: Prijs: 20,20 Euro: Basisprijs: 1 kg = 44,89 Euro: Beschikbaarheid: 2 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 501 g...
: Beschrijving (ingekort):

in de grote verpakking van 450 g. Gemaakt van de onrijpe, gedroogde bessen van de peperstruik. Dankzij zijn aromatische pittigheid is zwarte peper een veelzijdig kruid voor allerlei doeleinden. Het is bijzonder geschikt om pittige gerechten extra smaak te geven. Voor die laatste finishing touch bij eiergerechten, soepen, sauzen of vlees- en visge...

Heuschrecke Bio Kleurrijke Peper, heel

: Eenheid: 50 g: Prijs: 3,84 Euro: Basisprijs: 1 kg = 76,80 Euro: Beschikbaarheid: 5 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 58 g...
: Beschrijving (ingekort):

Een licht pittige, aromatische melange van zwarte, witte, roze en groene peperkorrels. Wanneer deze worden gemalen of fijngestampt in een vijzel, geven de etherische oliën een complex palet aan smaken vrij. Geniet van de uitgebalanceerde harmonie tussen een krachtige pittigheid en fruitige, lichtzoete tonen...

Heuschrecke Bio Tellicherry peper, zwart, heel

: Eenheid: 50 g: Prijs: 3,44 Euro: Basisprijs: 1 kg = 68,80 Euro: Beschikbaarheid: 3 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 58 g...
: Beschrijving (ingekort):

Traditionele Karimunda-variëteit. Wat Tellicherry-peper zo bijzonder maakt, zijn de grote peperkorrels en de aromatische scherpte, met warme, nootachtige en subtiele fruitige tonen. TGSEB is de afkorting voor Tellicherry Garbled Special Extra Bold. Deze aanduiding staat voor een bijzonder zorgvuldige selectie van de dikste en beste peperbess...

Heuschrecke Bio zwarte peper, heel

: Eenheid: 50 g: Prijs: 3,64 Euro: Basisprijs: 1 kg = 72,80 Euro: Beschikbaarheid: 2 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 58 g...
: Beschrijving (ingekort):

De onrijpe pepervruchten worden geoogst, vervolgens kort ondergedompeld in kokend water en daarna gedroogd een traditioneel proces dat de peper zijn karakteristieke aroma en intense scherpte geeft. Als veelzijdig kruid voor allerlei gerechten komt de volle smaak het best tot zijn recht wanneer de peper vers wordt gemalen of fijngestampt. Voeg het bij ...

Heuschrecke Bio zwarte peper, heel

: Eenheid: 440 g: Prijs: 20,20 Euro: Basisprijs: 1 kg = 45,91 Euro: Beschikbaarheid: 2 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 498 g...
: Beschrijving (ingekort):

in de grote verpakking van 440 g. De onrijpe pepervruchten worden geoogst, vervolgens kort ondergedompeld in kokend water en daarna gedroogd een traditioneel proces dat de peper zijn kenmerkende aroma en intense scherpte geeft. Als veelzijdig allround kruid komt de volle smaak het best tot zijn recht wanneer het vers wordt gemalen of fijngemalen bij ...

Naar boven scrollen