Terug naar boven
Terug naar boven
Terug naar boven

bioladen in de Categorie "Natuurvoeding › Fruit & Groenten › Kokosmelk". Sortering: Productnaam alfabetisch:

bioladen Bio bio kokosmelk

: Eenheid: 400 ml: Prijs: 2,97 Euro: Basisprijs: 1 l = 7,43 Euro: Beschikbaarheid: 5 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 458 g...
: Beschrijving (ingekort):

Met een vetgehalte van 22% bevat dit product slechts twee ingrediënten: water en 60% kokos. De kokosmelk wordt verwerkt en gebotteld in Sri Lanka. Ideaal voor de Aziatische en Midden-Oosterse keuken, ter verrijking van soepen en sauzen, en voor taarten en desserts...

bioladen Bio kokosmelk

: Eenheid: 200 ml: Prijs: 1,94 Euro: Basisprijs: 1 l = 9,70 Euro: Beschikbaarheid: 11 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 244 g...
: Beschrijving (ingekort):

in een blikje van 200 ml, ideaal voor eenpersoonshuishoudens en recepten waarvoor slechts een kleine hoeveelheid kokosmelk nodig is. Met een vetgehalte van 22% bevat het slechts twee ingrediënten: water en 60% kokos. De kokosmelk wordt verwerkt en gebotteld in Sri Lanka. Ideaal voor de Aziatische en Midden-Oosterse keuken, ter verrijking van soepen en sauzen, ...

bioladen Bio Kokosmelk Light

: Eenheid: 400 ml: Prijs: 2,35 Euro: Basisprijs: 1 l = 5,88 Euro: Beschikbaarheid: 5 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 463 g...
: Beschrijving (ingekort):

In Sri Lanka worden kokosnoten nog steeds met de hand verwerkt volgens traditionele methoden. Eerst wordt na de oogst de dikke, groene, vezelige schil van de kokosnoten verwijderd. Om bij het witte vruchtvlees te komen, wordt de harde schaal opengebroken en wordt het dunne bruine vlies voorzichtig met een mes weggehaald. Elke stap van dit proces omvat a...

Naar boven scrollen