Terug naar boven
Terug naar boven
Terug naar boven

bioladen in de Categorie "Natuurvoeding › Bakken › Zoetstoffen". Sortering: Productnaam alfabetisch:

bioladen Bio agavesiroop

: Eenheid: 720 ml: Prijs: 11,09 Euro: Basisprijs: 1 l = 15,40 Euro: Beschikbaarheid: 4 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 1,3 kg...
: Beschrijving (ingekort):

in een glazen fles van 720 ml, geschikt voor het hele gezin. De agavesiroop wordt gewonnen uit het hart van de blauwe agave, die groeit in het subtropische landschap van Mexico. Het geeft gerechten en dranken een aangename zoetheid met een subtiele karamelsmaak...

bioladen Bio agavesiroop, dispenser

: Eenheid: 180 ml: Prijs: 3,49 Euro: Basisprijs: 1 l = 19,39 Euro: Beschikbaarheid: 6 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 282 g...
: Beschrijving (ingekort):

in een knijpfles. De agavesiroop wordt gewonnen uit het hart van de blauwe agave, die groeit in het subtropische landschap van Mexico. Het geeft gerechten en dranken een aangename zoetheid met een subtiele karamelsmaak...

bioladen Bio agavesiroop, dispenser

: Eenheid: 360 ml: Prijs: 5,83 Euro: Basisprijs: 1 l = 16,19 Euro: Beschikbaarheid: 6 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 538 g...
: Beschrijving (ingekort):

in een knijpbare dispenser van 500 g, geschikt voor het hele gezin. De agavesiroop wordt gewonnen uit het hart van de blauwe agave, die groeit in het subtropische landschap van Mexico. Het geeft gerechten en dranken een aangename zoetheid met een subtiele karamelsmaak...

bioladen Bio bietsuiker

: Eenheid: 1000 g: Prijs: 4,31 Euro: Basisprijs: 1 kg = 4,31 Euro: Beschikbaarheid: Reeds nabesteld - Binnenkort weer beschikbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 1,0 kg...
: Beschrijving (ingekort):

Deze suiker, geteeld op Duitse akkers, is afkomstig van biologische suikerbieten en kan als veelzijdige zoetstof in elk recept worden gebruikt. De teelt van suikerbieten biedt aanzienlijke voordelen voor graanboerderijen, aangezien de plant op natuurlijke wijze de vruchtwisselingscycli doorbreekt. De diepe wortels maken de grond los voor het volgende gewas, ...

bioladen Bio bio ahornsiroop, klasse A

: Eenheid: 250 ml: Prijs: 7,00 Euro: Basisprijs: 1 l = 28,00 Euro: Beschikbaarheid: 5 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 568 g...
: Beschrijving (ingekort):

Lichte, goudkleurige ahornsiroop met een delicate, milde smaak. Ahornsiroop is het ingekookte sap van de suikeresdoorn. De verschillen tussen de diverse klassen ahornsiroop hebben betrekking op kleur, smaak en het beoogde gebruik. De milde, lichte, goudkleurige ahornsiroop van klasse A past goed bij pannenkoeken, wafels en ijs. De sterke karamel...

bioladen Bio bio ahornsiroop, klasse C

: Eenheid: 250 ml: Prijs: 7,00 Euro: Basisprijs: 1 l = 28,00 Euro: Beschikbaarheid: 3 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 568 g...
: Beschrijving (ingekort):

Donkere, amberkleurige ahornsiroop met een krachtige, gekarameliseerde smaak. Ahornsiroop is het ingekookte sap van de suikeresdoorn. De verschillen tussen de diverse klassen ahornsiroop hebben betrekking op kleur, smaak en het beoogde gebruik. De milde, lichte, goudkleurige ahornsiroop van klasse A past goed bij pannenkoeken, wafels en ijs. De ...

Naar boven scrollen