: Enhet: 500 g: Pris: 12,55 Euro: Grundpris: 1 kg = 25,10 Euro: Tillgänglighet: 11 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 512 g...
: Beskrivning (förkortad):
En harmoniskt rostad kaffeblandning, fint mald, tillverkad av utvalda Arabica-bönor med en fyllig och kraftfull smak. Bönorna bearbetas särskilt långsamt och skonsamt med hjälp av en metod för långsam rostning. På så sätt bevarar de sin fulla arom...
: Enhet: 500 g: Pris: 13,60 Euro: Grundpris: 1 kg = 27,20 Euro: Tillgänglighet: 11 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 514 g...
: Beskrivning (förkortad):
En fyllig, aromatisk rostning i italiensk stil med en sammetslen crema, tillverkad av 60 % Arabica-bönor och 40 % Robusta-bönor. De rostade aromerna som framkommer genom den skonsamma, långsamma rostningsprocessen lovar stunder av enastående njutning. Njut av doften av nymalda espressobönor och en sammetslen, aromatisk crema. Passar även utmärkt för att göra cap...
: Enhet: 1 kg: Pris: 26,16 Euro: Grundpris: 1 kg = 26,16 Euro: Tillgänglighet: 4 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 1,0 kg...
: Beskrivning (förkortad):
i familjeförpackning om 1 kg. En fyllig, aromatisk rostning i italiensk stil med en sammetslen crema, tillverkad av 60 % Arabica-bönor och 40 % Robusta-bönor. De rostade aromerna som uppstår genom den skonsamma, långsamma rostningsprocessen lovar stunder av exceptionell njutning. Njut av doften av nymalda espressobönor och en sammetslen, aromatisk crema. Passar ä...
: Enhet: 250 g: Pris: 6,79 Euro: Grundpris: 1 kg = 27,16 Euro: Tillgänglighet: 6 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 258 g...
: Beskrivning (förkortad):
En fyllig, stark rostning i italiensk stil med en aromatisk karaktär och en fin crema, tillverkad av 50 % arabicabönor och 50 % robustabönor. Njut av speciella stunder av njutning och de rostade aromerna som uppstår genom den skonsamma, långsamma rostningsprocessen. Intensitet: 5 av 5...
: Enhet: 500 g: Pris: 12,55 Euro: Grundpris: 1 kg = 25,10 Euro: Tillgänglighet: 12 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 514 g...
: Beskrivning (förkortad):
Fint malet kaffe för bryggning med traditionellt kaffefilter för hand, i en fransk press eller i en filterkaffemaskin. En harmonisk blandning av utvalda Arabica-bönor med en fyllig men ändå mild smak, som framhävs av en skonsam, långsam rostning. Upptäck magin i de peruanska och mexikanska höglanden. Passar för helautomatiska maskiner, franska pressar, ma...
: Enhet: 500 g: Pris: 13,60 Euro: Grundpris: 1 kg = 27,20 Euro: Tillgänglighet: 11 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 514 g...
: Beskrivning (förkortad):
En harmonisk blandning av utvalda Arabica-bönor med en fyllig men ändå mild smak, som framhävs genom en skonsam, långsam rostning. Upptäck magin i de peruanska och mexikanska höglanden. Passar för helautomatiska maskiner, franska pressar, manuella filter och filterkaffemaskiner. Intensitet: 3 av 5...
: Enhet: 1 kg: Pris: 26,16 Euro: Grundpris: 1 kg = 26,16 Euro: Tillgänglighet: 3 st. i lager, Skickad den torsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 1,0 kg...
: Beskrivning (förkortad):
i familjeförpackning på 1 kg. En harmonisk blandning av utvalda Arabica-bönor med en fyllig men ändå mild smak, som framhävs av en skonsam, långsam rostning. Upptäck magin i de peruanska och mexikanska höglanden. Passar för helautomatiska maskiner, franska pressar, manuella filter och filterkaffebryggare. Intensitet: 3 av 5...