Terug naar boven
Terug naar boven
Terug naar boven

bioladen in de Categorie "Natuurvoeding › Koffie". Sortering: Productnaam alfabetisch:

bioladen Bio Arabica koffie, gemalen

: Eenheid: 500 g: Prijs: 12,21 Euro: Basisprijs: 1 kg = 24,42 Euro: Beschikbaarheid: 11 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 512 g...
: Beschrijving (ingekort):

Een harmonieus gebrande koffiemelange, fijn gemalen, vervaardigd uit zorgvuldig geselecteerde Arabica-bonen met een volle en krachtige smaak. De bonen worden bijzonder langzaam en voorzichtig verwerkt volgens een langzame brandmethode. Hierdoor behouden ze hun volle aroma...

bioladen Bio Espresso, gemahlen

: Eenheid: 250 g: Prijs: 6,61 Euro: Basisprijs: 1 kg = 26,44 Euro: Beschikbaarheid: 6 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 258 g...
: Beschrijving (ingekort):

Een volle, krachtige branding in Italiaanse stijl met een aromatisch karakter en een fijne crema, samengesteld uit 50% Arabica-bonen en 50% Robusta-bonen. Geniet van bijzondere momenten van verwennerij en de gebrande aroma’s die het resultaat zijn van het zachte, langzame brandproces. Intensiteit: 5 op een schaal van 5...

bioladen Bio Espresso, hele bonen

: Eenheid: 500 g: Prijs: 13,23 Euro: Basisprijs: 1 kg = 26,46 Euro: Beschikbaarheid: 11 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 514 g...
: Beschrijving (ingekort):

Een volle, aromatische branding in Italiaanse stijl met een fluweelzachte crema, samengesteld uit 60% Arabica-bonen en 40% Robusta-bonen. De brandaroma’s die ontstaan door het zachte, langzame brandproces beloven momenten van uitzonderlijk genot. Geniet van de geur van versgemalen espressobonen en een fluweelzachte, aromatische crema. Ook ideaal voor het berei...

bioladen Bio Espresso, hele bonen

: Eenheid: 1 kg: Prijs: 25,46 Euro: Basisprijs: 1 kg = 25,46 Euro: Beschikbaarheid: 4 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 1,0 kg...
: Beschrijving (ingekort):

in een gezinsverpakking van 1 kg. Een volle, aromatische branding in Italiaanse stijl met een fluweelzachte crema, samengesteld uit 60% Arabica-bonen en 40% Robusta-bonen. De gebrande aroma’s die ontstaan door het zachte, langzame brandproces beloven momenten van uitzonderlijk genot. Geniet van de geur van versgemalen espressobonen en een fluweelzachte, aromat...

bioladen Bio Highland koffie, fijne filtermaling

: Eenheid: 500 g: Prijs: 12,21 Euro: Basisprijs: 1 kg = 24,42 Euro: Beschikbaarheid: 12 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 514 g...
: Beschrijving (ingekort):

Fijn gemalen filterkoffie voor het zetten met een traditioneel koffiefilter, met de hand, in een cafetière of in een filterkoffiezetapparaat. Een harmonieuze melange van geselecteerde Arabica-bonen met een volle en toch milde smaak, versterkt door een zachte, langzame branding. Ontdek de magie van de Peruaanse en Mexicaanse hooglanden. Geschikt voor vol...

bioladen Bio Highland koffie, hele bonen

: Eenheid: 500 g: Prijs: 13,23 Euro: Basisprijs: 1 kg = 26,46 Euro: Beschikbaarheid: 11 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 514 g...
: Beschrijving (ingekort):

Een harmonieuze melange van geselecteerde Arabica-bonen met een volle en toch milde smaak, die tot zijn recht komt door een zachte, langzame brandwijze. Ontdek de magie van de Peruaanse en Mexicaanse hooglanden. Geschikt voor volautomatische koffiemachines, cafetières, handmatige filters en filterkoffiezetapparaten. Intensiteit: 3 op een schaal van 5...

bioladen Bio Highland koffie, hele bonen

: Eenheid: 1 kg: Prijs: 25,46 Euro: Basisprijs: 1 kg = 25,46 Euro: Beschikbaarheid: 3 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 1,0 kg...
: Beschrijving (ingekort):

in de gezinsverpakking van 1 kg. Een harmonieuze melange van geselecteerde Arabica-bonen met een volle en toch milde smaak, die door een zachte, langzame branding nog beter tot zijn recht komt. Ontdek de magie van de Peruaanse en Mexicaanse hooglanden. Geschikt voor volautomatische koffiemachines, cafetières, handmatige filters en filterkoffiezetapparate...

Naar boven scrollen