Takaisin alkuun
Takaisin alkuun
Takaisin alkuun

bioladen kategoriassa "Luonnonruoka › Kahvi". Lajittelu: Tuotenimi aakkosjärjestyksessä:

bioladen Luomu arabica kahvi, jauhettu

: Yksikkö: 500 g: Hinta: 11,99 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 23,98 Euro: Saatavuus: 11 kpl varastossa, Lähetetty torstai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 512 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Harmonisesti paahdettu, hienoksi jauhettu kahvisekoitus, joka on valmistettu valikoiduista arabica-pavuista ja jolla on täyteläinen ja voimakas maku. Pavut käsitellään erityisen hitaasti ja hellävaraisesti hitaalla paahtomenetelmällä. Näin ne säilyttävät täyden arominsa...

bioladen Luomu espresso, jauhettu

: Yksikkö: 250 g: Hinta: 6,49 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 25,96 Euro: Saatavuus: 6 kpl varastossa, Lähetetty torstai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 258 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Täyteläinen, voimakas italialaistyylinen paahto, jossa on aromaattinen luonne ja hieno crema; valmistettu 50 % arabica- ja 50 % robusta-pavuista. Nauti erityisistä hemmottelun hetkistä ja hellävaraisen, hitaan paahtoprosessin tuottamista paahtotuoksuista. Voimakkuus: 5/5...

bioladen Luomu espresso, kokonaiset pavut

: Yksikkö: 500 g: Hinta: 12,99 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 25,98 Euro: Saatavuus: 11 kpl varastossa, Lähetetty torstai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 514 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Täyteläinen, aromaattinen italialaistyylinen paahto, jossa on samettinen crema; valmistettu 60 %:sta arabica-pavuista ja 40 %:sta robusta-pavuista. Hellävarainen, hidas paahtoprosessi tuottaa paahtoa tuoksuvia aromeja, jotka lupaavat poikkeuksellisen nautinnollisia hetkiä. Nauti tuoreesti jauhettujen espressopapujen aromista ja samettisesta, tuoksuvasta cremasta. So...

bioladen Luomu espresso, kokonaiset pavut

: Yksikkö: 1 kg: Hinta: 24,99 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 24,99 Euro: Saatavuus: 4 kpl varastossa, Lähetetty torstai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 1,0 kg...
: Kuvaus (lyhennetty):

perhekoossa 1 kg:n pakkauksessa. Täyteläinen, aromaattinen italialaistyylinen paahto, jossa on samettinen crema; valmistettu 60 %:sta arabica-pavuista ja 40 %:sta robusta-pavuista. Hellävarainen ja hidas paahtoprosessi tuottaa paahtuneita aromeja, jotka lupaavat poikkeuksellisen nautinnollisia hetkiä. Nauti tuoreesti jauhettujen espressopapujen aromista ja samettises...

bioladen Luomuhighland kahvi, hienojakoinen suodatinkahvi

: Yksikkö: 500 g: Hinta: 11,99 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 23,98 Euro: Saatavuus: 12 kpl varastossa, Lähetetty torstai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 514 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Hienojakoinen kahvi, joka on tarkoitettu valmistettavaksi perinteisellä suodattimella käsin, ranskalaisessa kahvipuristimessa tai suodatinkahvinkeittimessä. Valikoitujen arabica-papujen harmoninen sekoitus, jolla on täyteläinen mutta mieto maku, jota lempeä ja hidas paahtaminen korostaa. Koe Perun ja Meksikon ylängöjen taika. Sopii täysautomaattisiin kahvinkeit...

bioladen Luomuhighland kahvi, kokonaiset pavut

: Yksikkö: 500 g: Hinta: 12,99 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 25,98 Euro: Saatavuus: 11 kpl varastossa, Lähetetty torstai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 514 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Valikoitujen Arabica-pavujen harmoninen sekoitus, jolla on täyteläinen mutta mieto maku, jota lempeä ja hidas paahtaminen korostaa. Koe Perun ja Meksikon ylängöjen taika. Sopii täysautomaattisiin kahvinkeittimiin, ranskalaisiin suodattimiin, manuaalisiin suodattimiin ja suodatinkahvinkeittimiin. Vahvuus: 3/5...

bioladen Luomuhighland kahvi, kokonaiset pavut

: Yksikkö: 1 kg: Hinta: 24,99 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 24,99 Euro: Saatavuus: 3 kpl varastossa, Lähetetty torstai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 1,0 kg...
: Kuvaus (lyhennetty):

perhekokoisessa 1 kg:n pakkauksessa. Valikoitujen arabica-papujen harmoninen sekoitus, jonka täyteläinen mutta mieto maku korostuu hellävaraisen, hitaan paahtamisen ansiosta. Tutustu Perun ja Meksikon ylängöjen taikaan. Sopii täysautomaattisiin kahvinkeittimiin, ranskalaisiin kahvipuristimiin, manuaalisiin suodattimiin ja suodatinkahvinkeittimiin. Vahvuus: 3/5...

Vieritä ylös