Terug naar boven
Terug naar boven
Terug naar boven

Alle Producten in de Categorie "Natuurvoeding › Fruit & Groenten › Noten". Sortering: Productnaam alfabetisch. Huidige pagina: 8:

Clasen Bio Bio Cashewnoten

: Eenheid: 200 g: Prijs: 4,57 Euro: Basisprijs: 1 kg = 22,85 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 204 g...
: Beschrijving (ingekort):

Cashewnoten zijn populair omdat ze een beetje knapperig, maar ook zacht zijn. Cashewnoten smaken zoet, heerlijk en hebben een milde, nootachtige smaak. Ze zijn ideaal als tussendoortje, als topping voor muesli en curry's, en als ingrediënt in desserts en gebak. Ook populair als basis voor cashewboter en cashewmelk...

Clasen Bio Bio Cashewnoten, geroosterd en gezouten

: Eenheid: 200 g: Prijs: 5,08 Euro: Basisprijs: 1 kg = 25,40 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 214 g...
: Beschrijving (ingekort):

Dankzij het roosteren, dat zo zacht is dat de pitten alleen "gekust worden door de vlam", hebben de biologische cashewnoten een knapperigere beet en een intensere smaak dan ongeroosterde cashewnoten. De heerlijke smaak wordt afgerond met een snufje zout...

Clasen Bio Bio Hazelnootpitten

: Eenheid: 200 g: Prijs: 4,78 Euro: Basisprijs: 1 kg = 23,90 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 208 g...
: Beschrijving (ingekort):

De snackklassieker gaat goed samen met gebak, desserts en muesli en als basis voor hazelnootmelk. Ze zijn ook populair als ingrediënt in kruidige pastagerechten en risotto, en als topping voor salades...

Clasen Bio Bio Noten en Rozijnen

: Eenheid: 200 g: Prijs: 3,56 Euro: Basisprijs: 1 kg = 17,80 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 205 g...
: Beschrijving (ingekort):

Snackklassieker voor thuis of onderweg. Een smaakvol ingrediënt voor gebak, koekjes en zelfgemaakte mueslirepen. Ook populair als ingrediënt in muesli en desserts...

Clasen Bio Bio Pecan Pitten

: Eenheid: 125 g: Prijs: 5,08 Euro: Basisprijs: 1 kg = 40,64 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 130 g...
: Beschrijving (ingekort):

Smakelijk ingrediënt voor ontbijtgerechten en allerlei desserts. Ook erg populair als snack of als topping voor soepen, salades en stoofschotels of bij het bereiden van gebak, cake en desserts...

Clasen Bio Bio Pijnboompitten

: Eenheid: 50 g: Prijs: 4,27 Euro: Basisprijs: 1 kg = 85,40 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 60 g...
: Beschrijving (ingekort):

Als ingrediënt voor pesto en mediterrane broden of gewoon als topping voor salades, pasta en stoofschotels. Een kleine tip: Rooster de pijnboompitten kort in een pan zonder vet voor meer smaak...

Clasen Bio Bio Walnootpitten

: Eenheid: 150 g: Prijs: 3,56 Euro: Basisprijs: 1 kg = 23,73 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 157 g...
: Beschrijving (ingekort):

Een passende begeleider van ontbijtgerechten of in muesli. Populair bij de bereiding van koekjes en apfelstrudel of gewoon als tussendoortje. Ideaal als topping voor Risotto, soepen, salades en stoofschotels...

dennree Bio cashewnoten heel

: Eenheid: 200 g: Prijs: 4,06 Euro: Basisprijs: 1 kg = 20,30 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 206 g...
: Beschrijving (ingekort):

een grote verpakking van 200 g. Cashewnoten om te knabbelen, koken en bakken. Ontdek de heerlijke smaak! Als tussendoortje, op het werk op school of om taarten en desserts te verfijnen...

dennree Bio hazelnoten, geroosterd en gemalen

: Eenheid: 200 g: Prijs: 6,31 Euro: Basisprijs: 1 kg = 31,55 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 210 g...
: Beschrijving (ingekort):

Geroosterd en gemalen. Om te bakken, voor hartige gerechten, zoetigheden en desserts. De fijne geroosterde noten geven gebakken producten en gerechten een heel speciaal aroma. Geniet van uw zelfgemaakte gerechten!...

Govinda Bio geroosterde amandelen klassiek

: Eenheid: 100 g: Prijs: 4,78 Euro: Basisprijs: 1 kg = 47,80 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 113 g...
: Beschrijving (ingekort):

Geroosterd in een koperen ketel volgens traditionele methoden. De amandelen worden tijdens het roosteren voorzichtig bewerkt. Dit zorgt voor een fijn geroosterd aroma. Breng de kermis in uw woonkamer...

Govinda Bio Tigernoten geraspt

: Eenheid: 125 g: Prijs: 4,57 Euro: Basisprijs: 1 kg = 36,56 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 142 g...
: Beschrijving (ingekort):

Hoewel de naam anders doet vermoeden, is tigernoot geen noot, maar de knol van een zure grassoort die inheems is in Afrika. Geniet van de tigernootvlokken in rauwe voedselkwaliteit...

Morgenland Bio Pecan Snack

: Eenheid: 85 g: Prijs: 2,94 Euro: Basisprijs: 1 kg = 34,59 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 91 g...
: Beschrijving (ingekort):

De klassieke warme, milde snack met een aangename smaak. Een snack als een kleine knuffel. Geniet van geroosterde en gezouten pecannoothelften. Noot ontmoet gehemelte. Soms beginnen goede dingen met een lekker hapje...

Pural Bio Amandelen Geblancheerd

: Eenheid: 250 g: Prijs: 5,86 Euro: Basisprijs: 1 kg = 23,44 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 258 g...
: Beschrijving (ingekort):

Door het blancheren wordt het bruine velletje van de amandelen verwijderd. De geblancheerde amandelen smaken goed in muesli of kommen, als bakingrediënt in cakes of muffins en om zoete gerechten te verfijnen...

Pural Bio Walnootpitten

: Eenheid: 125 g: Prijs: 3,31 Euro: Basisprijs: 1 kg = 26,48 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 131 g...
: Beschrijving (ingekort):

De knapperige notenpitten kunnen op veel manieren gebruikt worden. Ze smaken heerlijk als snack, als ingrediënt in muesli of bowls, in rijst- en currygerechten of als bakingrediënt in gebak...

Naar boven scrollen