Terug naar boven
Terug naar boven
Terug naar boven

Heuschrecke in de Categorie "Natuurvoeding › Kruiden & Specerijen › Kruiden". Sortering: Productnaam alfabetisch:

Heuschrecke Bio basilicum, fijngewreven

: Eenheid: 20 g: Prijs: 2,75 Euro: Basisprijs: 1 kg = 137,50 Euro: Beschikbaarheid: 5 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 28 g...
: Beschrijving (ingekort):

Extra grof gemalen. Geniet van de aromatische, licht peperige smaak in traditionele Italiaanse gerechten. Basilicum is een heerlijke toevoeging aan salades, pizza’s, tomaten, vlees, sauzen en zelfs kwark...

Heuschrecke Bio hele laurierblaadjes

: Eenheid: 7 g: Prijs: 2,75 Euro: Basisprijs: 1 kg = 392,86 Euro: Beschikbaarheid: 4 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 14 g...
: Beschrijving (ingekort):

Het fijne, kruidige aroma van hele laurierblaadjes geeft soepen, bouillons en sauzen die onmiskenbare diepte die kenmerkend is voor de verfijnde keuken. Ook gestoofde gerechten en rode kool krijgen dankzij deze subtiele toevoeging extra karakter en verfijning. Een tijdloos kruid dat al sinds jaar en dag staat voor traditie en genot...

Heuschrecke Bio hele rozemarijn

: Eenheid: 30 g: Prijs: 2,26 Euro: Basisprijs: 1 kg = 75,33 Euro: Beschikbaarheid: 5 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 37 g...
: Beschrijving (ingekort):

Het harsachtige, kruidige aroma van hele rozemarijnnaaldjes voert u mee naar het zonovergoten Middellandse Zeegebied. Ideaal bij vlees, wild, paddenstoelen, soepen, gebakken aardappelen en groenten. Het is ook heerlijk als verwarmende thee: giet een liter kokend water over twee volle eetlepels, laat 15 minuten trekken en geniet ervan. Een specerij di...

Heuschrecke Bio kervel, fijngewreven

: Eenheid: 15 g: Prijs: 2,85 Euro: Basisprijs: 1 kg = 190,00 Euro: Beschikbaarheid: 5 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 22 g...
: Beschrijving (ingekort):

Heuschrecke heeft een lichtzoete smaak met een zeer subtiel anijsachtig aroma en een vleugje peterselie en venkel. Dit keukenkruid geeft soepen, visgerechten en gerechten uit de keuken van Hildegard von Bingen een verfijnde toets...

Heuschrecke Bio marjolein, fijngewreven

: Eenheid: 20 g: Prijs: 3,24 Euro: Basisprijs: 1 kg = 162,00 Euro: Beschikbaarheid: 5 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 28 g...
: Beschrijving (ingekort):

Deze klassieke worstkruidenmix is een veelzijdig keukenkruid. Het geeft ook een extra smaak aan salades, peulvruchten, soepen, vlees, donkere ragouts, tofu, eieren en vis. Of aan gebakken aardappelen...

Heuschrecke Bio Oregano, fijngemalen

: Eenheid: 20 g: Prijs: 2,46 Euro: Basisprijs: 1 kg = 123,00 Euro: Beschikbaarheid: 3 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 27 g...
: Beschrijving (ingekort):

Oregano is een onmisbaar onderdeel van de Griekse en Italiaanse keuken. Dit veelzijdige kruid geeft een mediterrane smaak aan dressings, sauzen en gerechten met tomaten, lamsvlees of vis. Het is tevens een uitstekende manier om pizza’s en pasta’s nog lekkerder te maken...

Heuschrecke Bio Oregano, ingewreven

: Eenheid: 100 g: Prijs: 6,50 Euro: Basisprijs: 1 kg = 65,00 Euro: Beschikbaarheid: 1 stuk op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 158 g...
: Beschrijving (ingekort):

in een verpakking van 100 g. Oregano is een onmisbaar ingrediënt in de Griekse en Italiaanse keuken. Dit veelzijdige kruid geeft een mediterrane smaak aan dressings, sauzen en gerechten met tomaten, lamsvlees of vis. Het is tevens een uitstekende manier om pizza’s en pasta’s extra smaak te geven...

Heuschrecke Bio tijm, fijngemalen

: Eenheid: 30 g: Prijs: 3,15 Euro: Basisprijs: 1 kg = 105,00 Euro: Beschikbaarheid: 8 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 39 g...
: Beschrijving (ingekort):

Tijm geeft een mediterrane, kruidige smaak aan een breed scala aan gerechten. Het is ideaal om stoofschotels, aardappelgerechten, wild, braadstukken, soepen en pizza’s op smaak te brengen. Dit kruid voegt ook een aromatisch accent toe aan tomatensauzen...

Heuschrecke Bio Tijm, gewreven

: Eenheid: 150 g: Prijs: 9,65 Euro: Basisprijs: 1 kg = 64,33 Euro: Beschikbaarheid: 2 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 208 g...
: Beschrijving (ingekort):

in de grote verpakking van 150 g. Tijm geeft een mediterrane, kruidige smaak aan een breed scala aan gerechten. Het is uitstekend geschikt om stoofschotels, aardappelgerechten, wild, braadstukken, soepen en pizza’s extra smaak te geven. Dit kruid voegt ook een aromatisch tintje toe aan tomatensauzen...

Naar boven scrollen