Terug naar boven
Terug naar boven
Terug naar boven

bioladen in de Categorie "Natuurvoeding › Pasta & Rijst". Sortering: Productnaam alfabetisch:

bioladen Bio basmatirijst

: Eenheid: 500 g: Prijs: 3,70 Euro: Basisprijs: 1 kg = 7,40 Euro: Beschikbaarheid: 6 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 511 g...
: Beschrijving (ingekort):

in de kleinere verpakking van 500 g. Aromatische rijst, die van oudsher een heerlijke bijgerecht vormt bij tal van gerechten. Met zijn verfijnde smaak is deze rijst met name in de Aziatische keuken niet meer weg te denken en vormt hij een ware traktatie...

bioladen Bio basmatirijst

: Eenheid: 1 kg: Prijs: 6,88 Euro: Basisprijs: 1 kg = 6,88 Euro: Beschikbaarheid: 6 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 1,0 kg...
: Beschrijving (ingekort):

Aromatische rijst, die van oudsher een heerlijke aanvulling vormt op talrijke gerechten. Met zijn verfijnde smaak is deze rijst met name in de Aziatische keuken onmisbaar geworden en vormt hij een ware traktatie...

bioladen Bio bio volkoren langkorrelige rijst

: Eenheid: 500 g: Prijs: 2,64 Euro: Basisprijs: 1 kg = 5,28 Euro: Beschikbaarheid: 5 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 509 g...
: Beschrijving (ingekort):

in de kleinere verpakking van 500 g. Bruine rijst wordt ook wel volkoren- of natuurlijke rijst genoemd. Deze rijst is noch gewassen, noch gepeld. Deze langkorrelige rijst heeft een iets rijkere smaak en de kenmerkende volkoren-smaak...

bioladen Bio bio volkoren langkorrelige rijst

: Eenheid: 1 kg: Prijs: 4,76 Euro: Basisprijs: 1 kg = 4,76 Euro: Beschikbaarheid: 3 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 1,0 kg...
: Beschrijving (ingekort):

Bruine rijst wordt ook wel volkorenrijst of natuurlijke rijst genoemd. Deze rijst is noch gewassen, noch gepeld. Deze langkorrelige rijst heeft een iets rijkere smaak en de kenmerkende volkoren-smaak...

bioladen Bio bio voorgekookte rijst

: Eenheid: 500 g: Prijs: 2,64 Euro: Basisprijs: 1 kg = 5,28 Euro: Beschikbaarheid: 6 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 512 g...
: Beschrijving (ingekort):

in de kleinere verpakking van 500 g. Parboiled rijst is eenvoudig te bereiden, aangezien deze niet hoeft te worden geweekt of gewassen. De rijst kleeft niet aan elkaar tijdens het koken en heeft een bijzonder luchtige textuur. Deze rijstsoort wordt gekenmerkt door een rijke, evenwichtige smaak. Deze langkorrelige rijst is daarom geschikt v...

bioladen Bio bio voorgekookte rijst

: Eenheid: 1 kg: Prijs: 4,76 Euro: Basisprijs: 1 kg = 4,76 Euro: Beschikbaarheid: 2 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 1,0 kg...
: Beschrijving (ingekort):

Voorgekookte rijst is eenvoudig te bereiden, aangezien deze niet hoeft te worden geweekt of gewassen. De rijst kleeft niet aan elkaar tijdens het koken en heeft een bijzonder luchtige textuur. Deze rijstsoort wordt gekenmerkt door een rijke, evenwichtige smaak. Deze langkorrelige rijst is dan ook geschikt voor een breed scala aan gerechte...

bioladen Bio lasagnevellen

: Eenheid: 250 g: Prijs: 1,90 Euro: Basisprijs: 1 kg = 7,60 Euro: Beschikbaarheid: 12 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 272 g...
: Beschrijving (ingekort):

Vervaardigd volgens traditionele methoden uit 100% Italiaans durumtarwemeel door de kleine pastaproducent Battagello in de regio Veneto. Wanneer u de lasagnevellen in lagen legt, smeert u eerst een beetje saus uit over de bodem van een ingevette ovenschaal om te voorkomen dat de pastavellen aanbranden of hard worden. Een klassieke lasagne bestaat uit 4...

bioladen Bio Ribe risottorijst

: Eenheid: 500 g: Prijs: 3,49 Euro: Basisprijs: 1 kg = 6,98 Euro: Beschikbaarheid: 6 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 510 g...
: Beschrijving (ingekort):

Risotto is niet alleen een klassieker in Italië, maar ook wereldwijd een populair gerecht. Of het nu als bijgerecht of als hoofdgerecht wordt geserveerd, er zijn tal van verschillende manieren om het te bereiden. De Ribe Risotto-rijst is romig en heeft een stevige bite, waardoor deze rijst een ideale basis vormt voor allerlei rijke risottogerechten...

bioladen Bio rijstpudding

: Eenheid: 500 g: Prijs: 2,96 Euro: Basisprijs: 1 kg = 5,92 Euro: Beschikbaarheid: 5 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 509 g...
: Beschrijving (ingekort):

in de kleinere verpakking van 500 g. Een klassiek, mild dessert, bereid van kortkorrelige rijst. Of het nu gezoet of ongezoet is, geserveerd met kaneelsuiker of fruitcompote, warm of koud iedereen kent het en houdt er op zijn of haar eigen manier van. Romig, mild en perfect voor zoete momenten van verwennerij...

bioladen Bio rijstpudding

: Eenheid: 1 kg: Prijs: 5,29 Euro: Basisprijs: 1 kg = 5,29 Euro: Beschikbaarheid: 5 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 1,0 kg...
: Beschrijving (ingekort):

Een klassiek, mild dessert op basis van kortkorrelige rijst. Of het nu gezoet of ongezoet is, geserveerd met kaneelsuiker of fruitcompote, warm of koud iedereen kent het en houdt er op zijn eigen manier van. Romig, mild en perfect voor zoete momenten van verwennerij...

bioladen Bio spaghettini van durumtarwe

: Eenheid: 500 g: Prijs: 1,90 Euro: Basisprijs: 1 kg = 3,80 Euro: Beschikbaarheid: 10 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 510 g...
: Beschrijving (ingekort):

Deze spaghettini worden volgens traditionele methoden vervaardigd uit Italiaans durumtarwe-griesmeel. Doordat de pasta door bronzen matrijzen wordt getrokken, krijgt deze een aangenaam ruw oppervlak waaraan sauzen bijzonder goed hechten. Door een zorgvuldige droogprocedure behoudt de pasta zijn stevigheid tijdens het koken en komt hij al dent...

bioladen Bio spelt spaghetti

: Eenheid: 500 g: Prijs: 2,64 Euro: Basisprijs: 1 kg = 5,28 Euro: Beschikbaarheid: 11 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 504 g...
: Beschrijving (ingekort):

Voor de bereiding van de spelt-spaghetti worden traditionele bronzen mallen gebruikt. Deze geven de pasta een ruw oppervlak, waardoor sauzen bijzonder goed blijven hechten. Speltpasta heeft een licht nootachtige smaak en is iets steviger dan klassieke pasta van durumtarwe. Dankzij het zachte droogproces behoudt de pasta zijn stevigheid tijdens het koken...

bioladen Bio speltfusilli

: Eenheid: 500 g: Prijs: 2,64 Euro: Basisprijs: 1 kg = 5,28 Euro: Beschikbaarheid: 3 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 509 g...
: Beschrijving (ingekort):

Fusilli en spirelli zijn in wezen hetzelfde: korte, spiraalvormige pastasoorten die dankzij hun vorm de saus goed vasthouden. Speltpasta heeft een licht nootachtige smaak en is iets steviger dan klassieke pasta van durumtarwe. Voor de bereiding van de speltfusilli worden traditionele bronzen matrijzen gebruikt. Deze geven de pasta een ruw oppervlak waardoo...

bioladen Bio speltpenne

: Eenheid: 500 g: Prijs: 2,64 Euro: Basisprijs: 1 kg = 5,28 Euro: Beschikbaarheid: 4 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 510 g...
: Beschrijving (ingekort):

Speltpasta heeft een rijkere smaak en een licht nootachtige toets in vergelijking met klassieke pasta van harde tarwe. Voor de productie van deze speltpenne worden traditionele bronzen mallen gebruikt. Deze geven de pasta een ruw oppervlak waardoor sauzen bijzonder goed blijven hechten. Dankzij het zachte droogproces behoudt de pasta tijdens het koken zijn s...

bioladen Bio Spirali bio

: Eenheid: 500 g: Prijs: 1,90 Euro: Basisprijs: 1 kg = 3,80 Euro: Beschikbaarheid: 9 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 508 g...
: Beschrijving (ingekort):

Spirelli, fusilli en spirali zijn allemaal dezelfde soort pasta, die onder verschillende namen bekend staat. De naam ‘Spirelli’, afgeleid van ‘Spirale’, vindt zijn oorsprong in het Duitse taalgebruik. De term ‘fusilli’ is gebaseerd op het Italiaanse woord ‘fuso’ spil. Om de gedraaide vorm te verkrijgen, werd de pasta vroeger rond een spil gewikkeld...

bioladen Bio Tagliatelle

: Eenheid: 250 g: Prijs: 1,69 Euro: Basisprijs: 1 kg = 6,76 Euro: Beschikbaarheid: 11 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 256 g...
: Beschrijving (ingekort):

Lang, plat, iets breder en werkelijk voortreffelijk. Bioladen Tagliatelle wordt volgens traditionele methoden vervaardigd uit 100 procent Italiaans durumtarwegriesmeel. Bronzen matrijzen geven de pasta een ruw oppervlak dat sauzen bijzonder goed absorbeert. Dankzij het zorgvuldige droogproces behoudt de pasta zijn stevigheid tijdens het koken. Door het ruwe...

Naar boven scrollen