: Eenheid: 500 g: Prijs: 4,23 Euro: Basisprijs: 1 kg = 8,46 Euro: Beschikbaarheid: 4 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 510 g...
: Beschrijving (ingekort):
Biologische knapperige muesli met goudbruin gebakken haver en een vleugje kokos. Heerlijk van smaak, heerlijk luchtig en knapperig bij elke hap! Ideaal voor iedereen die houdt van pure, op granen gebaseerde knapperige muesli of deze gebruikt als basis voor eigen mengsels...
: Eenheid: 750 g: Prijs: 4,23 Euro: Basisprijs: 1 kg = 5,64 Euro: Beschikbaarheid: 6 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 768 g...
: Beschrijving (ingekort):
Geniet van de variatie aan gelijkmatig gewalste granen en diverse vruchten. Volkoren tarwevlokken, volkoren havervlokken en cornflakes worden gecombineerd met zoete sultana’s, knapperige zonnebloempitten, aromatische vijgen, exotische dadels, pittige abrikozen en klassieke appel...
: Eenheid: 500 g: Prijs: 1,58 Euro: Basisprijs: 1 kg = 3,16 Euro: Beschikbaarheid: 7 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 510 g...
: Beschrijving (ingekort):
Havervlokken met kleine bladeren bestaan voor 100% uit geplette haverkorrels. De hele graankorrel wordt tot vlokken verwerkt, waardoor de voedingsstoffen uit de kiem en de buitenste lagen grotendeels behouden blijven. Ze kunnen zowel warm als koud worden bereid en zijn geschikt voor zowel zoete als hartige gerechten, zoals muesli, pap, koekjes, repen, broo...
: Eenheid: 500 g: Prijs: 1,58 Euro: Basisprijs: 1 kg = 3,16 Euro: Beschikbaarheid: 4 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 510 g...
: Beschrijving (ingekort):
De hele haverkorrel wordt tot vlokken verwerkt, waardoor alle voedingsstoffen uit de kiem en de buitenste lagen behouden blijven. Ze kunnen zowel warm als koud worden bereid en zijn geschikt voor zoete en hartige gerechten, zoals muesli, pap, koekjes, repen, brood en broodjes, pasteitjes, toppings en nog veel meer...
: Eenheid: 750 g: Prijs: 2,11 Euro: Basisprijs: 1 kg = 2,81 Euro: Beschikbaarheid: 6 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 768 g...
: Beschrijving (ingekort):
Zacht gestoomde en gelijkmatig gewalste biologische volkoren tarwevlokken, volkoren havervlokken, volkoren roggevlokken, volkoren gerstvlokken en volkoren speltvlokken worden in deze basismuesli gecombineerd met zonnebloempitten, boekweit, bruine lijnzaadjes en geroosterde sesamzaadjes. Stel uw muesli naar eigen smaak samen. Uw creativiteit kent geen gren...
: Eenheid: 750 g: Prijs: 5,82 Euro: Basisprijs: 1 kg = 7,76 Euro: Beschikbaarheid: 5 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 768 g...
: Beschrijving (ingekort):
Volkoren havervlokken en volkoren speltvlokken, gecombineerd met frambozen, rode bessen en aardbeien. Verrijkt met kleine stukjes abrikoos, vijgen, appels, peren, dadels en pruimen. Een heerlijke muesli voor jong en oud...
: Eenheid: 750 g: Prijs: 5,29 Euro: Basisprijs: 1 kg = 7,05 Euro: Beschikbaarheid: 6 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 768 g...
: Beschrijving (ingekort):
Deze mix, gebaseerd op een Zwitsers recept, combineert biologische volkoren havervlokken, volkoren tarwevlokken en volkoren gerstvlokken met sultanarozijnen, hazelnoten en amandelen. De granen die in deze muesli worden gebruikt, worden voorzichtig gestoomd en vervolgens tot gelijkmatige vlokken gewalst...
: Eenheid: 500 g: Prijs: 5,29 Euro: Basisprijs: 1 kg = 10,58 Euro: Beschikbaarheid: 5 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 511 g...
: Beschrijving (ingekort):
Biologische knapperige havermuesli met pure chocolade en cacao, subtiel verrijkt met een vleugje kokos. Heerlijk van smaak, heerlijk luchtig en knapperig bij elke hap! Fijne pure chocolade wordt door het knapperige mengsel geroerd en meegebakken wat zorgt voor een heerlijke chocoladesmaak...