: Enhet: 45 g: Pris: 2,08 Euro: Grundpris: 1 kg = 46,22 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 51 g...
: Beskrivning (förkortad):
Majs och ärtor utgör grunden för dessa krispiga ringar. De är inte friterade utan bakade i ugnen. Unna dig detta salta mellanmål som en välsmakande aperitif eller som ett mellanmål mellan måltiderna...
: Enhet: 50 g: Pris: 2,40 Euro: Grundpris: 1 kg = 48,00 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 55 g...
: Beskrivning (förkortad):
Linschipsen är ugnsbakade istället för stekta, men ändå behagligt krispiga och fulla av smak. De är gjorda av linsmjöl och omsorgsfullt tillagade och har en lätt konsistens och en mild, smakrik smak. De passar bra för en avslappnad kväll med vänner, som en del av ett snacksfat eller helt enkelt som en snabb bit mellan måltiderna. Det veganska receptet gör dem ...
: Enhet: 75 g: Pris: 2,29 Euro: Grundpris: 1 kg = 30,53 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 79 g...
: Beskrivning (förkortad):
Majskärnorna kokas, skalas, pressas till ett tunt ark och skärs i små, krispiga trianglar. Endast solrosolja används vid bakningen. Den naturliga smaken avrundas skickligt med lite havssalt. Njut av tortillachipsen med din favoritdipp - som ett mellanmål på kvällen eller som en krispig förrätt...
: Enhet: 45 g: Pris: 2,08 Euro: Grundpris: 1 kg = 46,22 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 52 g...
: Beskrivning (förkortad):
De puffade majspinnarna är inte friterade utan bakade i ugnen. Ett underbart veganskt mellanmål för att umgås på kvällen eller helt enkelt mellan måltiderna...
: Enhet: 45 g: Pris: 2,08 Euro: Grundpris: 1 kg = 46,22 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 49 g...
: Beskrivning (förkortad):
Puffade majspinnar som bakas i ugnen istället för att friteras. Ett veganskt, smakrikt paprikasnacks - perfekt för en utekväll med vänner eller bara som ett mellanmål mellan måltiderna...
: Enhet: 23 g: Pris: 1,35 Euro: Grundpris: 1 kg = 58,70 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 25 g...
: Beskrivning (förkortad):
Krispiga, uppblåsta bollar gjorda på ärtmjöl utgör ett utsökt, salt snacks. Tomater och utvalda örter ger dem en syrlig smak, vilket gör dem till en god godbit att ta med sig eller som ett snabbt mellanmål...
: Enhet: 125 g: Pris: 2,19 Euro: Grundpris: 1 kg = 17,52 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 135 g...
: Beskrivning (förkortad):
Chipsen är bakade i ett litet familjeföretag enligt gammal tradition i ekologisk solrosolja. Superkrispiga och med den oemotståndliga paprikasmaken är dessa chips en riktig snackupplevelse...
: Enhet: 125 g: Pris: 2,40 Euro: Grundpris: 1 kg = 19,20 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 131 g...
: Beskrivning (förkortad):
Till de handkokta chipsen används utvalda ekologiska ingredienser som potatis, solrosolja, majsmjöl, lök m.fl. Naturliga smakämnen ger de krispiga chipsen en fin ostsmak...