: Eenheid: 45 g: Prijs: 1,96 Euro: Basisprijs: 1 kg = 43,56 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 51 g...
: Beschrijving (ingekort):
Maïs en erwten vormen de basis van deze knapperige ringen. Ze worden niet gefrituurd, maar gebakken in de oven. Trakteer uzelf op deze hartige snack als smakelijk aperitief of als tussendoortje...
: Eenheid: 50 g: Prijs: 2,26 Euro: Basisprijs: 1 kg = 45,20 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 55 g...
: Beschrijving (ingekort):
De linzenchipskrullen zijn in de oven gebakken in plaats van gefrituurd, maar toch aangenaam knapperig en vol van smaak. Gemaakt van linzenmeel en zorgvuldig bereid, bieden ze een lichte textuur en een milde, hartige smaak. Ze zijn zeer geschikt voor een ontspannen avond met vrienden, als onderdeel van een snackschotel, of gewoon als snelle hap tusse...
: Eenheid: 75 g: Prijs: 2,16 Euro: Basisprijs: 1 kg = 28,80 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 79 g...
: Beschrijving (ingekort):
De maïskorrels worden gekookt, gepeld, tot een dun vel geperst en in kleine, knapperige driehoekjes gesneden. Voor het bakken wordt alleen zonnebloemolie gebruikt. De natuurlijke smaak wordt vakkundig afgerond met een beetje zeezout. Geniet van de tortillachips met uw favoriete dip - als snack 's avonds of als knapperig voorgerecht...
: Eenheid: 45 g: Prijs: 1,96 Euro: Basisprijs: 1 kg = 43,56 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 52 g...
: Beschrijving (ingekort):
De gepofte maïsstaafjes zijn niet gefrituurd, maar gebakken in de oven. Een heerlijk veganistisch tussendoortje om 's avonds gezellig bij te kletsen of gewoon tussendoor...
: Eenheid: 45 g: Prijs: 1,96 Euro: Basisprijs: 1 kg = 43,56 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 49 g...
: Beschrijving (ingekort):
Gepofte maïsstengels die in de oven worden gebakken in plaats van gefrituurd. Een veganistische, hartige snack van paprika - ideaal voor een avondje uit met vrienden of gewoon als tussendoortje...
: Eenheid: 23 g: Prijs: 1,27 Euro: Basisprijs: 1 kg = 55,22 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 25 g...
: Beschrijving (ingekort):
Knapperige, gepofte balletjes van erwtenmeel vormen een heerlijke hartige snack. Tomaten en zorgvuldig geselecteerde kruiden geven ze een pittige smaak, waardoor ze een smakelijke traktatie zijn voor onderweg of als snelle tussendoortje...
: Eenheid: 125 g: Prijs: 2,26 Euro: Basisprijs: 1 kg = 18,08 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 131 g...
: Beschrijving (ingekort):
Voor de handgekookte chips worden biologische ingrediënten gebruikt, zoals aardappelen, zonnebloemolie, maïsmeel en uien. Natuurlijke aroma's geven de knapperige chips een fijne kaassmaak...
: Eenheid: 125 g: Prijs: 2,06 Euro: Basisprijs: 1 kg = 16,48 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 135 g...
: Beschrijving (ingekort):
De chips worden in een klein familiebedrijf volgens een oude traditie in biologische zonnebloemolie gebakken. Super krokant en met de onweerstaanbare paprikasmaak zijn deze chips een echte snackervaring...