: Enhed: 50 g: Pris: 2,40 Euro: Grundpris: 1 kg = 48,00 Euro: Tilgængelighed: Udsolgt - Denne vare kan ikke længere leveres: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 55 g...
: Beskrivelse (forkortet):
Linsechipsene er ovnbagte i stedet for stegte, men alligevel dejligt sprøde og fulde af smag. De er lavet af linsemel og omhyggeligt tilberedt og har en let konsistens og en mild, salt smag. De er velegnede til en afslappet aften med venner, som en del af et snackfad eller bare som en hurtig bid mellem måltiderne. Den veganske opskrift gør dem til en alsidig ...
: Enhed: 75 g: Pris: 2,29 Euro: Grundpris: 1 kg = 30,53 Euro: Tilgængelighed: Udsolgt - Denne vare kan ikke længere leveres: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 79 g...
: Beskrivelse (forkortet):
Majskernerne koges, skrælles, presses til en tynd plade og skæres i små, sprøde trekanter. Der er kun brugt solsikkeolie til bagningen. Den naturlige smag er dygtigt afrundet med lidt havsalt. Nyd tortillachipsene med din yndlingsdip - som en snack om aftenen eller som en sprød forret...
: Enhed: 45 g: Pris: 2,08 Euro: Grundpris: 1 kg = 46,22 Euro: Tilgængelighed: Udsolgt - Denne vare kan ikke længere leveres: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 52 g...
: Beskrivelse (forkortet):
De puffede majsstænger er ikke friturestegte, men bagt i ovnen. En vidunderlig vegansk snack til socialt samvær om aftenen eller bare mellem måltiderne...
: Enhed: 45 g: Pris: 2,08 Euro: Grundpris: 1 kg = 46,22 Euro: Tilgængelighed: Udsolgt - Denne vare kan ikke længere leveres: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 49 g...
: Beskrivelse (forkortet):
Puffede majsstænger, der er bagt i ovnen i stedet for friturestegt. En vegansk, velsmagende paprikasnack - ideel til en aften ude med vennerne eller bare som en snack mellem måltiderne...
: Enhed: 45 g: Pris: 2,08 Euro: Grundpris: 1 kg = 46,22 Euro: Tilgængelighed: Udsolgt - Denne vare kan ikke længere leveres: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 51 g...
: Beskrivelse (forkortet):
Majs og ærter udgør grundlaget for disse sprøde ringe. De er ikke friturestegte, men bagt i ovnen. Forkæl dig selv med denne salte snack som en velsmagende aperitif eller som en snack mellem måltiderne...
: Enhed: 23 g: Pris: 1,35 Euro: Grundpris: 1 kg = 58,70 Euro: Tilgængelighed: Udsolgt - Denne vare kan ikke længere leveres: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 25 g...
: Beskrivelse (forkortet):
Sprøde, puffede kugler lavet af ærte mel udgør en lækker, salt snack. Tomater og udvalgte urter giver dem en frisk smag, hvilket gør dem til en velsmagende snack på farten eller som et hurtigt mellemmåltid...
: Enhed: 125 g: Pris: 2,19 Euro: Grundpris: 1 kg = 17,52 Euro: Tilgængelighed: Udsolgt - Denne vare kan ikke længere leveres: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 135 g...
: Beskrivelse (forkortet):
Chipsene er bagt i en lille familievirksomhed efter en gammel tradition i økologisk solsikkeolie. Super sprøde og med den uimodståelige paprikasmag er disse chips en ægte snackoplevelse...
: Enhed: 125 g: Pris: 2,40 Euro: Grundpris: 1 kg = 19,20 Euro: Tilgængelighed: Udsolgt - Denne vare kan ikke længere leveres: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 131 g...
: Beskrivelse (forkortet):
Til de håndkogte chips bruges udvalgte økologiske ingredienser som kartofler, solsikkeolie, majsmel, løg og andet. Naturlige smagsstoffer giver de sprøde chips en fin ostesmag...