Tillbaka till toppen
Tillbaka till toppen
Tillbaka till toppen

Gepa i kategorin "Naturkost › Sötsaker › Choklad". Sortering: Produktnamn alfabetiskt. Aktuell sida: 2:

Gepa Grand Noir Mörk Choklad 70%

: Enhet: 100 g: Pris: 4,18 Euro: Grundpris: 1 kg = 41,80 Euro: Tillgänglighet: 11 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 116 g...
: Beskrivning (förkortad):

Aromatiska och kryddiga kakaobönor från olika regioner gör denna fina choklad till en fantastisk njutning. På grund av extra lång conchering är den särskilt öm...

Gepa Grand Noir mörk choklad 85%

: Enhet: 100 g: Pris: 4,18 Euro: Grundpris: 1 kg = 41,80 Euro: Tillgänglighet: 28 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 120 g...
: Beskrivning (förkortad):

För denna eleganta skapelse använder chokladmakarna kakao Amaribe, en fin blandning av aromatiska kakaobönor från olika regioner. På grund av långsam conchning är den särskilt mör...

Gepa Grand Noir Sao Tomé 95%

: Enhet: 80 g: Pris: 4,18 Euro: Grundpris: 1 kg = 52,25 Euro: Tillgänglighet: 28 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 90 g...
: Beskrivning (förkortad):

Önationen São Tomé är känd för sin fantastiska kakao. Gepa har skapat en mycket aromatisk gourmetchoklad som harmonierar väl med rött vin...

Gepa Noir eko salt karamell 70% kakao

: Enhet: 80 g: Pris: 3,65 Euro: Grundpris: 1 kg = 45,63 Euro: Tillgänglighet: 11 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 89 g...
: Beskrivning (förkortad):

Läcker mjölkchoklad med krispig karamell och en antydan till Fleur de Sel. Spelet mellan sött och salt gör den här chokladen till en sann smakupplevelse. Njut av smaken av chokladen...

Gepa Organic White Yoghurt Chocolate with Lemon Crisp and Pepper

: Enhet: 40 g: Pris: 1,87 Euro: Grundpris: 1 kg = 46,75 Euro: Tillgänglighet: 19 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 44 g...
: Beskrivning (förkortad):

Tangy, spicy, lecker: in this refreshing organic white yoghurt chocolate, lemon crisp and pepper combine to create an delicious flavour combination...

Scrolla till toppen