Terug naar boven
Terug naar boven
Terug naar boven

Gepa in de Categorie "Natuurvoeding › Zoetigheden › Chocolade". Sortering: Productnaam alfabetisch. Huidige pagina: 2:

Gepa Grand Noir Donkere Chocolade 70%

: Eenheid: 100 g: Prijs: 4,59 Euro: Basisprijs: 1 kg = 45,90 Euro: Beschikbaarheid: 11 stuks op voorraad, Verzonden op woensdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 116 g...
: Beschrijving (ingekort):

Aromatische en kruidige cacaobonen uit verschillende streken maken van deze fijne chocolade Creatie een heerlijk genot. Door extra lang concheren is hij bijzonder mals...

Gepa Grand Noir Donkere Chocolade 85%

: Eenheid: 100 g: Prijs: 4,59 Euro: Basisprijs: 1 kg = 45,90 Euro: Beschikbaarheid: 28 stuks op voorraad, Verzonden op woensdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 120 g...
: Beschrijving (ingekort):

Voor deze elegante creatie gebruiken de chocolatiers cacao Amaribe, een fijne mix van aromatische cacaobonen uit verschillende streken. Door het langzame concheren is deze bijzonder zacht...

Gepa Grand Noir Sao Tomé 95%

: Eenheid: 80 g: Prijs: 4,59 Euro: Basisprijs: 1 kg = 57,38 Euro: Beschikbaarheid: 28 stuks op voorraad, Verzonden op woensdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 90 g...
: Beschrijving (ingekort):

Het eiland São Tomé staat bekend om zijn geweldige cacao. Gepa heeft een zeer aromatische gastronomische chocolade gecreëerd die goed samengaat met rode wijn...

Gepa Noir Bio Zoute Karamel 70% Cacao

: Eenheid: 80 g: Prijs: 4,01 Euro: Basisprijs: 1 kg = 50,13 Euro: Beschikbaarheid: 11 stuks op voorraad, Verzonden op woensdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 89 g...
: Beschrijving (ingekort):

Heerlijke melkchocolade met knapperige karamel en een vleugje Fleur de Sel. Het spel van zoet en zout maakt deze chocolade tot een ware smaakervaring. Geniet van de smaak van de chocolade...

Gepa Organic White Yoghurt Chocolate with Lemon Crisp and Pepper

: Eenheid: 40 g: Prijs: 2,06 Euro: Basisprijs: 1 kg = 51,50 Euro: Beschikbaarheid: 19 stuks op voorraad, Verzonden op woensdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 44 g...
: Beschrijving (ingekort):

Tangy, spicy, lecker: in this refreshing organic white yoghurt chocolate, lemon crisp and pepper combine to create an delicious flavour combination...

Naar boven scrollen