Takaisin alkuun
Takaisin alkuun
Takaisin alkuun

Gepa kategoriassa "Luonnonruoka › Makeiset › Suklaa". Lajittelu: Tuotenimi aakkosjärjestyksessä. Nykyinen sivu: 2:

Gepa Luomu suolainen karamelli São Tomé

: Yksikkö: 80 g: Hinta: 4,01 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 50,13 Euro: Saatavuus: 9 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 90 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

yhdistää hienon luomumaitosuklaan rapeisiin kinuskisipaleisiin. Lisäpontta tämä suklaa saa Fleur de Selin tuoksusta...

Gepa Luomu tumma minttusuklaa

: Yksikkö: 100 g: Hinta: 3,67 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 36,70 Euro: Saatavuus: 2 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Alennus: 2,9 prosenttia alennus aiemmasta hinnastamme: Toimituspaino: 113 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Hienolla minttukermalla täytetty kirpeä tumma suklaa: todellinen makuelämys. Suklaassa on vähintään 68 % kaakaota...

Gepa Luomu tummakaakao

: Yksikkö: 40 g: Hinta: 2,06 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 51,50 Euro: Saatavuus: 18 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 46 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Tämä luomu-suklaa on raikas, aromaattinen reilun kaupan suklaa, jonka kaakaopitoisuus on 70 prosenttia. Pienessä 40 g:n suklaalevyssä yhdistyvät korkealaatuiset ainesosat, kuten aromaattinen kokonainen ruokosokeri ja aito kaakaovoi, jotka luovat täyteläisen tumman suklaaherkun. Emulgointiaineista vapaa suklaa on erityisen pehmeää erityisen pitkän conchoinnin ansiosta...

Gepa Noir Luomu suolainen karamelli 70% kaakao

: Yksikkö: 80 g: Hinta: 4,01 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 50,13 Euro: Saatavuus: 11 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 89 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Herkullista maitosuklaata, jossa on karamellia rapeana ja ripaus Fleur de Seliä. Makean ja suolaisen leikki tekee tästä suklaasta todellisen makuelämyksen. Nauti suklaan mausta...

Gepa Organic White Yoghurt Chocolate with Lemon Crisp and Pepper

: Yksikkö: 40 g: Hinta: 2,06 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 51,50 Euro: Saatavuus: 19 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 44 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Tangy, spicy, lecker: in this refreshing organic white yoghurt chocolate, lemon crisp and pepper combine to create an delicious flavour combination...

Vieritä ylös