Terug naar boven
Terug naar boven
Terug naar boven

Alle Producten in de Categorie "Natuurvoeding › Bakken › Meel". Sortering: Productnaam alfabetisch. Huidige pagina: 7:

Spielberger Bio volkoren tarwemeel

: Eenheid: 1 kg: Prijs: 2,33 Euro: Basisprijs: 1 kg = 2,33 Euro: Beschikbaarheid: 6 stuks op voorraad, Verzonden op woensdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 1,0 kg...
: Beschrijving (ingekort):

Tarwe is het klassieke broodgraan en heeft uitstekende bakeigenschappen. In de Spielberger molen wordt het graan in verschillende stappen gemalen om dit fijne volkoren tarwemeel te produceren. Dit meel kan gebruikt worden voor alle gezonde gebakjes zoals brood en broodjes, hartige taarten of quiches...

TerraSana Bio amandelmeel

: Eenheid: 250 g: Prijs: 7,83 Euro: Basisprijs: 1 kg = 31,32 Euro: Beschikbaarheid: 3 stuks op voorraad, Verzonden op woensdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 257 g...
: Beschrijving (ingekort):

in een kleine verpakking van 250 g, ideaal om eens te proberen. Amandelmeel is een smaakvol alternatief voor tarwe- of speltmeel. Dankzij de zoete, karakteristieke, licht nootachtige smaak en de stevige textuur is dit biologische meel een geweldige aanwinst voor uw keuken!...

TerraSana Bio amandelmeel

: Eenheid: 500 g: Prijs: 14,15 Euro: Basisprijs: 1 kg = 28,30 Euro: Beschikbaarheid: 6 stuks op voorraad, Verzonden op woensdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 510 g...
: Beschrijving (ingekort):

Amandelmeel is een smaakvolle vervanging voor tarwe- of speltmeel. De zoete, karakteristieke, licht nootachtige smaak en de stevige structuur maken dit biologische meel tot een geweldige aanwinst in de keuken!...

Vitaldoc Bio amandelmeel

: Eenheid: 500 g: Prijs: 17,82 Euro: Basisprijs: 1 kg = 35,64 Euro: Beschikbaarheid: 3 stuks op voorraad, Verzonden op woensdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 520 g...
: Beschrijving (ingekort):

Amandelen kunnen geïntegreerd worden in een alkalisch dieet. Ze bevatten eiwitten en veel onverzadigde vetzuren. Amandelmeel is geschikt om mee te bakken en kan tarwemeel gedeeltelijk vervangen...

Werz Bio cakemix, glutenvrij

: Eenheid: 500 g: Prijs: 4,57 Euro: Basisprijs: 1 kg = 9,14 Euro: Beschikbaarheid: 6 stuks op voorraad, Verzonden op woensdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 536 g...
: Beschrijving (ingekort):

Voor biscuit- en biscuitdeeg. Een eenvoudige en heerlijke manier om glutenvrij te bakken. Speciaal ontwikkeld om conventioneel meel in een verhouding van 1:1 te vervangen en uw favoriete recepten zonder verdere aanpassingen te kunnen gebruiken...

Sarchio Bio Half Volkoren Tarwemeel Type 2

: Eenheid: 1 kg: Prijs: 2,64 Euro: Basisprijs: 1 kg = 2,64 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 1,1 kg...
: Beschrijving (ingekort):

Dit meel, ook bekend als halfvolkorenmeel, is een zacht tarwemeel van Italiaanse oorsprong, dat gekenmerkt wordt door een hoger vezelgehalte dan meel van type "0" en "00". Het is een goed compromis voor het maken van natuurlijk brood en voor degenen die de voorkeur geven aan minder geraffineerd meel. Probeer het om thuis rustiek broo...

Sarchio Bio Paneermeel, glutenvrij

: Eenheid: 250 g: Prijs: 3,05 Euro: Basisprijs: 1 kg = 12,20 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 264 g...
: Beschrijving (ingekort):

De glutenvrije paneermeel is gemaakt van maïs en is geweldig voor paneer- en ovengerechten, of als verdikkingsmiddel in hartige taartvullingen. Ze zijn handig en praktisch en maken uw recepten lekkerder voor het hele gezin...

Sarchio Bio Quinoameel, glutenvrij

: Eenheid: 350 g: Prijs: 5,29 Euro: Basisprijs: 1 kg = 15,11 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 363 g...
: Beschrijving (ingekort):

Een geweldige optie voor glutenvrije gerechten. Quinoameel heeft een sterke smaak en kan in combinatie met ander meel gebruikt worden om zoete en hartige bakwaren te maken, zoals koekjes, cake, brood en focaccia...

Sarchio Bio Volkoren Zacht Tarwemeel

: Eenheid: 1 kg: Prijs: 2,64 Euro: Basisprijs: 1 kg = 2,64 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 1,1 kg...
: Beschrijving (ingekort):

Volkorenmeel wordt gemaakt van de hele graankorrel en is zeer geschikt voor een verscheidenheid aan recepten voor degenen die de voorkeur geven aan natuurlijk brood bakken. Probeer eens zelfgebakken brood en herontdek het bedwelmende en troostende aroma van versgebakken brood, heerlijke koekjes of wat dacht u van focaccia?...

Sarchio Bio Zacht Tarwemeel Type 0

: Eenheid: 1 kg: Prijs: 2,64 Euro: Basisprijs: 1 kg = 2,64 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 1,1 kg...
: Beschrijving (ingekort):

Type "0" bloem is een zachte tarwebloem die minder verfijnd is dan "00" bloem, maar toch zijn witte kleur behoudt. Het maakt een goede deegverwerking mogelijk en wordt gekenmerkt door zijn gemakkelijke verwerking. In de keuken is het veelzijdig en kan het gebruikt worden voor zowel zoete als hartige gerechten...

Sarchio Bio Zacht Tarwemeel Type 00

: Eenheid: 1 kg: Prijs: 2,64 Euro: Basisprijs: 1 kg = 2,64 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 1,1 kg...
: Beschrijving (ingekort):

Tarwemeel 00 wordt gekenmerkt door zijn fijne, lichtgekleurde textuur en kan op veel verschillende manieren in de keuken worden gebruikt. Het is ideaal voor gebak, zanddeeg, verse pasta en vele andere pastaproducten...

Naar boven scrollen