Tillbaka till toppen
Tillbaka till toppen
Tillbaka till toppen

Sante i kategorin "Naturkosmetik › Hårvård › Tvätt". Sortering: Produktnamn alfabetiskt. Aktuell sida: 2:

Sante Simply Sensitive Shampoo

: Enhet: 250 ml: Pris: 4,51 Euro: Grundpris: 1 l = 18,04 Euro: Tillgänglighet: Redan restnoterad - Snart tillgänglig igen: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 291 g...
: Beskrivning (förkortad):

A gentle shampoo for sensitive scalps. Vegan PDRN derived from microalgae, panthenol and fermentation-based probiotics gently cleanse the scalp and help to leave it feeling pleasantly relaxed and balanced...

Sante Super Strong Shampoo Bamboo

: Enhet: 500 ml: Pris: 8,60 Euro: Grundpris: 1 l = 17,20 Euro: Tillgänglighet: 2 st. i lager, Skickad den måndag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 568 g...
: Beskrivning (förkortad):

Hårschampo med aloe vera juice, ekologiskt bambuextrakt och trippelproteinkomplex för ett spänstigt hår med naturligt utseende utan att tynga ner det. Bambuextrakt är känt för att stärka håret och minska avbrott. Det återfuktande trippelproteinkomplexet bygger upp håret och ger det näring från rot till topp. För en naturligt stark hårstruktur...

Sante Super Strong Shampoo Bamboo

: Enhet: 950 ml: Pris: 14,28 Euro: Grundpris: 1 l = 15,03 Euro: Tillgänglighet: 27 st. i lager, Skickad den måndag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 1,0 kg...
: Beskrivning (förkortad):

i den familjevänliga 950 ml flaskan. Hårschampo med aloe vera juice, ekologiskt bambuextrakt och trippelproteinkomplex för ett spänstigt hår med naturligt utseende utan att tynga ner det. Bambuextrakt är känt för att stärka håret och minska avbrott. Det återfuktande trippelproteinkomplexet bygger upp håret och ger det näring från rot till topp. För en natur...

Sante Volume Lift Shampoo Goji

: Enhet: 250 ml: Pris: 4,09 Euro: Grundpris: 1 l = 16,36 Euro: Tillgänglighet: 4 st. i lager, Skickad den måndag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 288 g...
: Beskrivning (förkortad):

Vårdformeln med ekologisk goji och trippelproteinkomplex stöder fylligheten och hanterbarheten hos fint hår. Ekologisk Goji tränger djupt in i håret särskilt effektivt och bygger upp intensiv volym. För märkbart hanterbart, studsande och voluminöst hår utan att väga ner det. Det tredubbla proteinkomplexet stärker, ger näring och skyddar håret från rot till to...

Sante Sensitive Care Shampoo Probiotica

: Enhet: 500 ml: Pris: 7,55 Euro: Grundpris: 1 l = 15,10 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 568 g...
: Beskrivning (förkortad):

i den medelstora flaskan på 500 ml. Vårdformeln med probiotika och trippelproteinkomplex har en mild och skyddande effekt på känslig hårbotten. För en naturligt stark hårstruktur. Probiotika ger näring på ett skonsamt sätt utan att tynga ner håret, minskar känslan av spänning och torrhet och stödjer hårbottens naturliga pH-värde. Det trippla proteinko...

Sante Super Strong Shampoo Bamboo

: Enhet: 250 ml: Pris: 4,82 Euro: Grundpris: 1 l = 19,28 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 290 g...
: Beskrivning (förkortad):

Hårschampo med aloe vera juice, ekologiskt bambuextrakt och trippelproteinkomplex för ett spänstigt hår med naturligt utseende utan att tynga ner det. Bambuextrakt är känt för att stärka håret och minska avbrott. Det återfuktande trippelproteinkomplexet bygger upp håret och ger det näring från rot till topp. För en naturligt stark hårstruktur...

Scrolla till toppen