: Eenheid: 250 ml: Prijs: 4,36 Euro: Basisprijs: 1 l = 17,44 Euro: Beschikbaarheid: Reeds nabesteld - Binnenkort weer beschikbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 291 g...
: Beschrijving (ingekort):
A gentle shampoo for sensitive scalps. Vegan PDRN derived from microalgae, panthenol and fermentation-based probiotics gently cleanse the scalp and help to leave it feeling pleasantly relaxed and balanced...
: Eenheid: 500 ml: Prijs: 8,33 Euro: Basisprijs: 1 l = 16,66 Euro: Beschikbaarheid: 2 stuks op voorraad, Verzonden op maandag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 568 g...
: Beschrijving (ingekort):
Haarshampoo met aloë vera sap, biologisch bamboe-extract en drievoudig proteïnecomplex voor veerkrachtig, natuurlijk uitziend haar zonder het te verzwaren. Bamboe-extract staat erom bekend het haar te versterken en breuk te verminderen. Het hydraterende drievoudige proteïnecomplex bouwt het haar op en voedt het van wortel tot punt. Voor een natuurlijk ster...
: Eenheid: 950 ml: Prijs: 13,82 Euro: Basisprijs: 1 l = 14,55 Euro: Beschikbaarheid: 27 stuks op voorraad, Verzonden op maandag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 1,0 kg...
: Beschrijving (ingekort):
in de gezinsvriendelijke fles van 950 ml. Haarshampoo met aloë vera sap, biologisch bamboe-extract en drievoudig proteïnecomplex voor veerkrachtig, natuurlijk uitziend haar zonder het te verzwaren. Bamboe-extract staat erom bekend het haar te versterken en breuk te verminderen. Het hydraterende drievoudige proteïnecomplex bouwt het haar op en voedt het van ...
: Eenheid: 250 ml: Prijs: 3,96 Euro: Basisprijs: 1 l = 15,84 Euro: Beschikbaarheid: 4 stuks op voorraad, Verzonden op maandag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 288 g...
: Beschrijving (ingekort):
De verzorgende formule met biologische goji en drievoudig proteïnecomplex ondersteunt de volheid en handelbaarheid van fijn haar. Biologische Goji dringt bijzonder effectief diep door in het haar en bouwt intensief volume op. Voor merkbaar handelbaar, veerkrachtig en volumineus haar zonder het te verzwaren. Het drievoudige proteïnecomplex versterkt, voedt en ...
: Eenheid: 500 ml: Prijs: 7,31 Euro: Basisprijs: 1 l = 14,62 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 568 g...
: Beschrijving (ingekort):
in de middelgrote fles van 500 ml. De verzorgende formule met probiotica en drievoudig proteïnecomplex heeft een zacht en beschermend effect op de gevoelige hoofdhuid. Voor een natuurlijk sterke haarstructuur. Probiotica voeden zacht zonder het haar te verzwaren, verminderen gevoelens van spanning en droogheid en ondersteunen de natuurlijke pH-waarde ...
: Eenheid: 250 ml: Prijs: 4,67 Euro: Basisprijs: 1 l = 18,68 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 290 g...
: Beschrijving (ingekort):
Haarshampoo met aloë vera sap, biologisch bamboe-extract en drievoudig proteïnecomplex voor veerkrachtig, natuurlijk uitziend haar zonder het te verzwaren. Bamboe-extract staat erom bekend het haar te versterken en breuk te verminderen. Het hydraterende drievoudige proteïnecomplex bouwt het haar op en voedt het van wortel tot punt. Voor een natuurlijk ster...