Tilbage til toppen
Tilbage til toppen
Tilbage til toppen

Sante i kategorien "Naturkosmetik › Hårpleje › Vask". Sortering: Produktnavn alfabetisk. Aktuel side: 2:

Sante Simply Sensitive Shampoo

: Enhed: 250 ml: Pris: 4,51 Euro: Grundpris: 1 l = 18,04 Euro: Tilgængelighed: Allerede i restordre - Snart tilgængelig igen: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 291 g...
: Beskrivelse (forkortet):

A gentle shampoo for sensitive scalps. Vegan PDRN derived from microalgae, panthenol and fermentation-based probiotics gently cleanse the scalp and help to leave it feeling pleasantly relaxed and balanced...

Sante Super Strong Shampoo Bamboo

: Enhed: 500 ml: Pris: 8,60 Euro: Grundpris: 1 l = 17,20 Euro: Tilgængelighed: 2 stk. på lager, Afsendt den mandag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 568 g...
: Beskrivelse (forkortet):

Hårshampoo med aloe vera juice, økologisk bambusekstrakt og tredobbelt proteinkompleks, der giver et spændstigt, naturligt udseende hår uden at tynge det ned. Bambusekstrakt er kendt for at styrke håret og reducere brud. Det fugtgivende tredobbelte proteinkompleks opbygger håret og nærer det fra rod til spids. For en naturligt stærk hårstruktur...

Sante Super Strong Shampoo Bamboo

: Enhed: 950 ml: Pris: 14,28 Euro: Grundpris: 1 l = 15,03 Euro: Tilgængelighed: 27 stk. på lager, Afsendt den mandag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 1,0 kg...
: Beskrivelse (forkortet):

i den familievenlige 950 ml flaske. Hårshampoo med aloe vera juice, økologisk bambusekstrakt og tredobbelt proteinkompleks, der giver et spændstigt, naturligt udseende hår uden at tynge det ned. Bambusekstrakt er kendt for at styrke håret og reducere brud. Det fugtgivende tredobbelte proteinkompleks opbygger håret og nærer det fra rod til spids. For en natu...

Sante Volume Lift Shampoo Goji

: Enhed: 250 ml: Pris: 4,09 Euro: Grundpris: 1 l = 16,36 Euro: Tilgængelighed: 4 stk. på lager, Afsendt den mandag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 288 g...
: Beskrivelse (forkortet):

Den plejende formel med økologisk goji og tredobbelt proteinkompleks understøtter fint hårs fylde og håndterbarhed. Økologisk goji trænger særligt effektivt dybt ind i håret og opbygger intensiv volumen. For mærkbart håndterbart, sprudlende og voluminøst hår uden at tynge det ned. Det tredobbelte proteinkompleks styrker, nærer og beskytter håret fra rod til s...

Sante Sensitive Care Shampoo probiotika

: Enhed: 500 ml: Pris: 7,55 Euro: Grundpris: 1 l = 15,10 Euro: Tilgængelighed: Udsolgt - Denne vare kan ikke længere leveres: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 568 g...
: Beskrivelse (forkortet):

i mellemstor flaske på 500 ml. Plejeformlen med probiotika og tredobbelt proteinkompleks har en skånsom og beskyttende effekt på følsom hovedbund. For en naturligt stærk hårstruktur. Probiotika nærer blidt uden at tynge håret, reducerer følelsen af spænding og tørhed og understøtter hovedbundens naturlige pH-værdi. Det tredobbelte proteinkompleks styr...

Sante Super Strong Shampoo Bamboo

: Enhed: 250 ml: Pris: 4,82 Euro: Grundpris: 1 l = 19,28 Euro: Tilgængelighed: Udsolgt - Denne vare kan ikke længere leveres: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 290 g...
: Beskrivelse (forkortet):

Hårshampoo med aloe vera juice, økologisk bambusekstrakt og tredobbelt proteinkompleks, der giver et spændstigt, naturligt udseende hår uden at tynge det ned. Bambusekstrakt er kendt for at styrke håret og reducere brud. Det fugtgivende tredobbelte proteinkompleks opbygger håret og nærer det fra rod til spids. For en naturligt stærk hårstruktur...

Scroll til toppen