Takaisin alkuun
Takaisin alkuun
Takaisin alkuun

Sante kategoriassa "Luonnonkosmetiikka › Hiustenhoito › Pesu". Lajittelu: Tuotenimi aakkosjärjestyksessä. Nykyinen sivu: 2:

Sante Simply Sensitive Shampoo

: Yksikkö: 250 ml: Hinta: 4,52 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 18,08 Euro: Saatavuus: Jo jälkitoimituksessa - Saatavilla jälleen pian: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 291 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

A gentle shampoo for sensitive scalps. Vegan PDRN derived from microalgae, panthenol and fermentation-based probiotics gently cleanse the scalp and help to leave it feeling pleasantly relaxed and balanced...

Sante Super Strong Shampoo Bambu

: Yksikkö: 500 ml: Hinta: 8,64 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 17,28 Euro: Saatavuus: 2 kpl varastossa, Lähetetty maanantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 568 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Hiushampoo, jossa on aloe vera -mehua, luomu-bambuuutetta ja kolminkertainen proteiinikompleksi, joka antaa kimmoisat, luonnollisen näköiset hiukset painottamatta niitä. Bambuuutteen tiedetään vahvistavan hiuksia ja vähentävän hiusten katkeilua. Kosteuttava kolminkertainen proteiinikompleksi rakentaa hiuksia ja ravitsee niitä juuresta latvoihin. Saat luonno...

Sante Super Strong Shampoo Bambu

: Yksikkö: 950 ml: Hinta: 14,33 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 15,08 Euro: Saatavuus: 27 kpl varastossa, Lähetetty maanantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 1,0 kg...
: Kuvaus (lyhennetty):

perheystävällisessä 950 ml pullossa. Hiushampoo, jossa on aloe vera -mehua, luomu-bambuuutetta ja kolminkertainen proteiinikompleksi, joka antaa kimmoisat, luonnollisen näköiset hiukset painottamatta niitä. Bambuuutteen tiedetään vahvistavan hiuksia ja vähentävän hiusten katkeilua. Kosteuttava kolminkertainen proteiinikompleksi rakentaa hiuksia ja ravitsee n...

Sante Volume Lift Shampoo Goji

: Yksikkö: 250 ml: Hinta: 4,10 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 16,40 Euro: Saatavuus: 4 kpl varastossa, Lähetetty maanantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 288 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Hoitava koostumus luomuoijalla ja kolminkertaisella proteiinikompleksilla tukee hienojen hiusten täyteläisyyttä ja hallittavuutta. Luomu Goji tunkeutuu erityisen tehokkaasti syvälle hiuksiin ja rakentaa intensiivistä volyymia. Huomattavan hallittaville, terhakkaille ja tuuheille hiuksille painottamatta niitä. Kolminkertainen proteiinikompleksi vahvistaa, ravi...

Sante Sensitive Care Shampoo Probiotica

: Yksikkö: 500 ml: Hinta: 7,58 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 15,16 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 568 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

keskikokoisessa 500 ml pullossa. Probiootteja ja kolminkertaista proteiinikompleksia sisältävällä hoitokaavalla on hellävarainen ja suojaava vaikutus herkälle päänahalle. Saat luonnollisesti vahvan hiusrakenteen. Probiootit ravitsevat hellävaraisesti painottamatta hiuksia, vähentävät jännittyneisyyden ja kuivuuden tunnetta ja tukevat hiuspohjan luonno...

Sante Super Strong Shampoo Bambu

: Yksikkö: 250 ml: Hinta: 4,84 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 19,36 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 290 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Hiushampoo, jossa on aloe vera -mehua, luomu-bambuuutetta ja kolminkertainen proteiinikompleksi, joka antaa kimmoisat, luonnollisen näköiset hiukset painottamatta niitä. Bambuuutteen tiedetään vahvistavan hiuksia ja vähentävän hiusten katkeilua. Kosteuttava kolminkertainen proteiinikompleksi rakentaa hiuksia ja ravitsee niitä juuresta latvoihin. Saat luonno...

Vieritä ylös