Terug naar boven
Terug naar boven
Terug naar boven

Farfalla in de Categorie "Natuurcosmetica". Sortering: Productnaam alfabetisch. Huidige pagina: 22:

Farfalla Wierookkruid Witte Salie

: Eenheid: 2 keer 15 g: Prijs: 15,24 Euro: Basisprijs: 1 kg = 508,00 Euro: Beschikbaarheid: 2 stuks op voorraad, Verzonden op vrijdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 40 g...
: Beschrijving (ingekort):

in de verpakking met 2 bundels. Deze sterke saliesoort is geschikt voor het reinigen van de kameratmosfeer en voor zweethutten. Zeer zuiverend en verfrissend...

Farfalla Wilde Berglavendel bio

: Eenheid: 5 ml: Prijs: 10,56 Euro: Basisprijs: 1 l = 2.112,00 Euro: Beschikbaarheid: 2 stuks op voorraad, Verzonden op vrijdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 40 g...
: Beschrijving (ingekort):

Wilde lavendel, die tussen 900 en 1800 meter hoogte groeit, is een klein en onbeduidend plantje vergeleken met de gecultiveerde variant, maar levert een fijne kwaliteit etherische lavendelolie op. Geschikt voor kamergeur...

Farfalla Wilde Rozenolie bio

: Eenheid: 30 ml: Prijs: 13,92 Euro: Basisprijs: 1 l = 464,00 Euro: Beschikbaarheid: 8 stuks op voorraad, Verzonden op vrijdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 80 g...
: Beschrijving (ingekort):

De anti-aging olie voor de droge, rijpere en gevoelige huid helpt de effecten van de tijd te voorkomen en geeft een gladde vochtbalans. Aanbevolen tegen vroege rimpels, pigmentvlekken, couperose of striae...

Farfalla Wintergroen bio

: Eenheid: 5 ml: Prijs: 8,84 Euro: Basisprijs: 1 l = 1.768,00 Euro: Beschikbaarheid: 1 stuk op voorraad, Verzonden op vrijdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 40 g...
: Beschrijving (ingekort):

wordt verkregen door stoomdestillatie uit de bladeren van de mintwintergreen. De olie is geschikt voor massages voor en na het sporten...

Farfalla Wortelzaad bio

: Eenheid: 5 ml: Prijs: 17,58 Euro: Basisprijs: 1 l = 3.516,00 Euro: Beschikbaarheid: 2 stuks op voorraad, Verzonden op vrijdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 40 g...
: Beschrijving (ingekort):

In augustus ziet u overal in Hongarije de prachtige bloem van de wilde wortel; kenmerkend is de kleine rode bloem te midden van witte bloemen. De geur van de essentiële olie doet denken aan een wrange wortel. Het wordt gebruikt in huidverzorging voor gezichtsoliën en cosmetica...

Farfalla Ylang Ylang compleet bio

: Eenheid: 5 ml: Prijs: 11,48 Euro: Basisprijs: 1 l = 2.296,00 Euro: Beschikbaarheid: 2 stuks op voorraad, Verzonden op vrijdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 40 g...
: Beschrijving (ingekort):

Ylang ylang betekent bloem der bloemen. De geur van de geelgouden bloesems is onweerstaanbaar. De kwaliteit complet heeft een zeer evenwichtige geur. Een zeer sensuele olie voor intieme momenten. Ylang ylang is een belangrijk bestanddeel in natuurlijke parfums...

Farfalla Ylang Ylang extra bio superieur

: Eenheid: 5 ml: Prijs: 12,39 Euro: Basisprijs: 1 l = 2.478,00 Euro: Beschikbaarheid: 3 stuks op voorraad, Verzonden op vrijdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 40 g...
: Beschrijving (ingekort):

Ylang ylang betekent bloem der bloemen. De geur van de geelgouden bloesems is onweerstaanbaar. De extra superieure kwaliteit heeft de fijnste geur. Een zeer sensuele olie voor intieme momenten. Ylang ylang is een belangrijk bestanddeel in natuurlijke parfums...

Farfalla Zedrat Primordial Lemon bio

: Eenheid: 10 ml: Prijs: 11,89 Euro: Basisprijs: 1 l = 1.189,00 Euro: Beschikbaarheid: 2 stuks op voorraad, Verzonden op vrijdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 45 g...
: Beschrijving (ingekort):

De essentiële olie wordt geperst uit de schil van de reuzencedraatcitroenen, die verder vooral bekend zijn als gekonfijte vruchten voor gebakken producten. De geur doet denken aan citroen en ook een beetje aan bergamot. De eigenschappen van de essentiële olie zijn vergelijkbaar met de citroengeur: verfrissend...

Farfalla Zilverspar bio

: Eenheid: 5 ml: Prijs: 10,06 Euro: Basisprijs: 1 l = 2.012,00 Euro: Beschikbaarheid: 3 stuks op voorraad, Verzonden op vrijdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 40 g...
: Beschrijving (ingekort):

Met zijn frisse, harsachtige en heldere geurprofiel inspireert zilverspar tot moed en vitaliteit. De fantastische bosgeur doet denken aan Kerstmis onder de kerstboom. Zilverspar is luchtzuiverend, balsamico en verhelderend - en is daarom ook heerlijk geschikt voor de sauna...

Farfalla Zonnecrème SPF 50

: Eenheid: 80 ml: Prijs: 28,05 Euro: Basisprijs: 1 l = 350,63 Euro: Beschikbaarheid: 6 stuks op voorraad, Verzonden op vrijdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 111 g...
: Beschrijving (ingekort):

Voor een goed en veilig gevoel dankzij de hoge UVA/UVB-bescherming door natuurlijke minerale filters en de zijdezachte textuur. Geschikt voor de gevoelige huid. Met vitamine E, bisabolol uit kamille en wortelzaadolie voor een aangenaam huidgevoel...

Farfalla Aromalamp Venus

: Eenheid: 1 stuk: Prijs: 28,87 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 493 g...
: Beschrijving (ingekort):

is een vierkante aromalamp gemaakt van natuurlijk gekleurd bamboe met een witte keramische waterschaal en een witte keramische theelichthouder. Inclusief het kommetje water heeft de geurlamp Venus een hoogte van ongeveer 15,5 cm...

Farfalla Attar van Rozen

: Eenheid: 1 ml: Prijs: 23,07 Euro: Basisprijs: 1 l = 23.070,00 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 13 g...
: Beschrijving (ingekort):

Een heerlijk warme en fijne rozengeur met sandelhout als diepe basisnoot. Kan worden gebruikt als toevoeging voor lichaamsolie, parfum of in geurlampen...

Farfalla Bio Luchtverfrisser Zacht Ontspannen Sinaasappelbloesem

: Eenheid: 75 ml: Prijs: 13,21 Euro: Basisprijs: 1 l = 176,13 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 164 g...
: Beschrijving (ingekort):

met 100% zuivere natuurlijke essentiële oliën van sinaasappelbloesem, lavendel, petitgrain, balsem, sinaasappel en andere bestanddelen. Omarmend en kalmerend, de essentiële olie van oranjebloesem zal de golven kalmeren en u helpen los te laten. De frisse, bitterzoete geur verrukt het hart...

Farfalla Grapefruit Zijdezacht Reinigingsschuim

: Eenheid: 120 ml: Prijs: 12,80 Euro: Basisprijs: 1 l = 106,67 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 172 g...
: Beschrijving (ingekort):

reinigt en verfrist de huid grondig zonder uit te drogen. De verfrissende grapefruitolie stimuleert de stofwisseling en is daarom ideaal als diepe, vitaliserende reiniger. Biologisch kamillewater kalmeert en verzorgt de huid...

Farfalla Kamille Blauw bio

: Eenheid: 1 ml: Prijs: 16,87 Euro: Basisprijs: 1 l = 16.870,00 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 14 g...
: Beschrijving (ingekort):

Door destillatie ontstaat de intens blauwe kleur azuleen waaraan het zijn naam ontleent. Blauwe kamille ruikt minder fris dan Roomse kamille; de geur van de essentiële olie creëert een meer ontspannende en omhullende sfeer...

Farfalla Koperen tang

: Eenheid: 1 stuk: Prijs: 8,84 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 70 g...
: Beschrijving (ingekort):

Dit gebruiksvoorwerp kan worden gebruikt om brandende of gloeiende houtskool te verplaatsen. De koperen tang is een belangrijk hulpmiddel bij het branden van wierook. Lengte: ongeveer 19,5 cm...

Farfalla Lichaamsolie Aroma Yoga Mindfulness

: Eenheid: 75 ml: Prijs: 15,85 Euro: Basisprijs: 1 l = 211,33 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 170 g...
: Beschrijving (ingekort):

Vergezeld van een zonnige, fruitige geur biedt voedende jojoba-olie de huid een verzachtende verzorging. Geurige strelingen bij het aanbrengen van de olie na een bad of douche of een liefdevolle voetmassage helpen u om tot rust te komen en uw eigen centrum te vinden...

Farfalla Mandarine Vloeibare Zeep

: Eenheid: 300 ml: Prijs: 10,77 Euro: Basisprijs: 1 l = 35,90 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 486 g...
: Beschrijving (ingekort):

in een pompdispenser van 300 ml. Reinigt zacht, verfrist en verzorgt de gestreste huid van de handen, zelfs bij veelvuldig wassen. Inspireert met de sprankelende essentiële olie van mandarijn...

Farfalla Melisse 100% bio

: Eenheid: 1 ml: Prijs: 24,70 Euro: Basisprijs: 1 l = 24.700,00 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 11 g...
: Beschrijving (ingekort):

is een pure essentiële olie van melisse uit biologische landbouw. Het Griekse melisse betekent honingbij. Deze essentiële olie heeft een frisse, heldere geur met een opbeurend effect op de emoties...

Farfalla Natural Terroir Perfume Richard Lüscher Britos 46°N 08°E

: Eenheid: 50 ml: Prijs: 75,64 Euro: Basisprijs: 1 l = 1.512,80 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 225 g...
: Beschrijving (ingekort):

is een natuurlijk parfum met wrange noten. Hoog in de steile en rotsachtige bergen van de Val d'Anniviers verspreiden de Zwitserse parasoldennen een aromatisch parfum. Zoals alle producten uit de Richard Lüscher Britos serie van Farfalla is dit parfum 100% natuurlijk...

Naar boven scrollen