Takaisin alkuun
Takaisin alkuun
Takaisin alkuun

Farfalla kategoriassa "Luonnonkosmetiikka". Lajittelu: Tuotenimi aakkosjärjestyksessä. Nykyinen sivu: 22:

Farfalla Veriappelsiini luomu

: Yksikkö: 10 ml: Hinta: 7,37 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 737,00 Euro: Saatavuus: 3 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 45 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Eteerinen öljy, jolla on selkeä punainen väri ja selkeä veriappelsiinin vivahde. Luomu veriappelsiinin tuoksu on lämmin, raikas ja hedelmäinen ja rentouttaa mieltä ja sielua. Klassinen joulutuoksu...

Farfalla Vetiver 80% luomu

: Yksikkö: 5 ml: Hinta: 15,18 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 3.036,00 Euro: Saatavuus: 4 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 40 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Vetiver kuuluu makean ruohon heimoon. Viskoosin eteerisen öljyn tuoksu on maanläheinen ja siinä on yrttisiä ja aistikkaita vivahteita. Se tunnetaan rauhallisuuden öljynä. Erityisesti miehet pitävät vetiveristä sen rentouttavien, uudistavien ja vahvistavien ominaisuuksien vuoksi. Monet miesten hajuvedet perustuvat tämän kasvin syvään savuiseen tuoksuun...

Farfalla Villiruusuöljy luomu

: Yksikkö: 30 ml: Hinta: 14,44 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 481,33 Euro: Saatavuus: 8 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 80 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Anti-aging-öljy kuivalle, kypsälle ja herkälle iholle auttaa ehkäisemään ajan vaikutuksia ja antaa tasoittavaa kosteutta. Suositellaan varhaisia ryppyjä, pigmenttiläiskiä, couperosaa tai raskausarpia vastaan...

Farfalla Vitality & Volume -hiuspohjan tonic

: Yksikkö: 100 ml: Hinta: 17,50 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 175,00 Euro: Saatavuus: 2 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 109 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Vahvistava hiuspohjan hoito lisää hiusten täyteläisyyttä. Bioflavonoideja ja piparminttukasvivettä sisältävä elvyttävä hoitava koostumus vahvistaa hiusjuuria painottamatta hiuksia. Elvyttää päänahkaa. Lisää volyymia ja voimakkaan hiuspään...

Farfalla Vitality & Volume Shampoo

: Yksikkö: 200 ml: Hinta: 14,54 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 72,70 Euro: Saatavuus: 2 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 237 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Vahvistava, puhtaasti luonnollinen hiustenpesu hienoille ja heikoille hiuksille. Bioflavonoideja ja piparminttukasvivettä sisältävä elvyttävä hoitava koostumus vahvistaa hiusjuuria ja antaa hienoille hiuksille lisää rakennetta. Saat lisää volyymia ja huolitellun, elinvoimaisen hiuspohjan...

Farfalla Vuorilaventeli-jalkabalsami

: Yksikkö: 75 ml: Hinta: 12,12 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 161,60 Euro: Saatavuus: 3 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 86 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Ravitsee ja hemmottelee jalkojasi intensiivisesti tehden niistä sileät ja pehmeät. Runsas avokadoöljy antaa kestävää ravintoa ja imeytyy nopeasti rasvoittumatta. Luonnonvaraisen vuoristolaventelin eteerinen öljy auttaa poistamaan päivän stressin ja jättää jalkoihin syvästi rentoutuneen tunteen...

Farfalla Vuorilaventeli-käsivoide

: Yksikkö: 50 ml: Hinta: 8,95 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 179,00 Euro: Saatavuus: 4 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 55 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Kosteuttava ja rauhoittava ihoa suojaava kompleksi hyvin hoidetuille käsille, jossa on rauhoittavaa vuoristolaventelin eteeristä öljyä. Luomu-karitevoi ylläpitää ihon joustavuutta ja korjaa halkeilevia ja karheita kohtia...

Farfalla Waldzauber suihkugeeli

: Yksikkö: 200 ml: Hinta: 10,22 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 51,10 Euro: Saatavuus: 4 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 225 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Sukella metsän tuoksuun omassa suihkussa. Sveitsiläisen männyn ja hopeakuusen eteeriset öljyt kannustavat syvään hengitykseen ja antavat keholle ja mielelle voimaa ja rentoutumista arkeen. Kasviperäiset tensidit puhdistavat ihoa miedosti. Säilyttää ihon kasviston mietojen ja luonnollisten tensidien ansiosta...

Farfalla Ylang Ylang extra superior luomu

: Yksikkö: 5 ml: Hinta: 12,86 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 2.572,00 Euro: Saatavuus: 3 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 40 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Ylang ylang tarkoittaa kukkien kukkaa. Kullankeltaisten kukkien tuoksu on vastustamaton. Extra superior -laadussa on hienoin tuoksu. Erittäin aistillinen öljy intiimeihin hetkiin. Ylang ylang on tärkeä komponentti luonnollisissa hajuvesissä...

Farfalla Ylang Ylang täydellinen luomu

: Yksikkö: 5 ml: Hinta: 11,91 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 2.382,00 Euro: Saatavuus: 2 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 40 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Ylang ylang tarkoittaa kukkien kukkaa. Kullankeltaisten kukkien tuoksu on vastustamaton. Laatu complet on tuoksultaan hyvin tasapainoinen. Erittäin aistillinen öljy intiimeihin hetkiin. Ylang ylang on tärkeä komponentti luonnollisissa hajuvesissä...

Farfalla Aromilamppu Venus

: Yksikkö: 1 kappale: Hinta: 29,94 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 493 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

on neliskulmainen aromilamppu, joka on valmistettu luonnonvärisestä bambusta, jossa on valkoinen keraaminen vesiastia ja valkoinen keraaminen teelamppupidike. Vesiastia mukaan lukien tuoksulampun Venus korkeus on noin 15,5 cm...

Farfalla Grapefruit silkkinen puhdistusvaahto

: Yksikkö: 120 ml: Hinta: 13,28 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 110,67 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 172 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

puhdistaa ihon perusteellisesti ja raikastaa sitä kuivattamatta. Virkistävä greippiöljy stimuloi aineenvaihduntaa ja sopii siksi erinomaisesti syväpuhdistavaksi ja elävöittäväksi puhdistusaineeksi. Luomu-kamomillavesi rauhoittaa ja hoitaa ihoa...

Farfalla Kamomilla Sininen luomu

: Yksikkö: 1 ml: Hinta: 17,50 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 17.500,00 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 14 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Tislaus tuottaa voimakkaan sinisen värin atsuleeni, joka antaa sille sen nimen. Sininen kamomilla tuoksuu vähemmän raikkaalta kuin roomalainen kamomilla; eteerisen öljyn tuoksu luo rentouttavamman ja ympäröivämmän tunnelman...

Farfalla Kuparipihdit

: Yksikkö: 1 kappale: Hinta: 9,16 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 70 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Tätä välinettä voidaan käyttää palavien tai hehkuvien hiilien siirtämiseen. Kuparipihdit ovat tärkeä väline suitsukkeiden polttamisessa. Pituus: noin 19,5 cm...

Farfalla Luomu ilmanraikastin Hellävarainen rentouttava appelsiininkukkainen

: Yksikkö: 75 ml: Hinta: 13,70 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 182,67 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 164 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

sisältää 100 % puhtaita luonnollisista eteerisistä öljyistä appelsiininkukasta, laventelista, petitgrainista, balsamista, appelsiinista ja muista ainesosista. Syleilevä ja rauhoittava appelsiininkukan eteerinen öljy rauhoittaa aaltoja ja auttaa sinua päästämään irti. Raikas katkeransuloinen tuoksu ilahduttaa sydänt...

Farfalla Luomu vaaleanpunainen pippuri

: Yksikkö: 5 ml: Hinta: 12,64 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 2.528,00 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 40 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

on 100 % luonnollinen eteerinen öljy, joka on valmistettu hedelmien tislauksesta. Pink Pepper on peräisin Schinus terebinthifolius -kasvista, jota kutsutaan myös brasilialaiseksi pippuripuuksi tai joulumarjaksi. Puhdas eteerinen öljy soveltuu aromaterapiahoitoon ja ilmanraikastimeksi...

Farfalla Mandariini nestemäinen saippua

: Yksikkö: 300 ml: Hinta: 11,17 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 37,23 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 486 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

300 ml:n pumppuannostelijassa. Puhdistaa pehmeästi, virkistää ja hoitaa rasittunutta käsien ihoa myös usein pestyinä. Innostaa mandariinin pirteällä eteerisellä öljyllä...

Farfalla Melissa 100% luomu

: Yksikkö: 1 ml: Hinta: 25,62 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 25.620,00 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 11 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

on puhdas eteerinen öljy melissasta, joka on peräisin luomuviljelystä. Kreikankielinen melissa tarkoittaa hunajamehiläistä. Tällä eteerisellä öljyllä on raikas, kirkas, tuoksu, jolla on tunteita kohottava vaikutus...

Farfalla Natural Terroir Parfyymi Richard Lüscher Britos 46°N 08°E

: Yksikkö: 50 ml: Hinta: 78,45 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 1.569,00 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 225 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

on luonnollinen hajuvesi, jossa on hapokkaita sävyjä. Korkealla Val d'Anniviersin jyrkillä ja kallioisilla vuorilla sveitsiläiset männyt huokuvat aromaattista tuoksua. Kuten kaikki Farfallan Richard Lüscher Britos -sarjan tuotteet, tämäkin hajuvesi on 100 % luonnollinen...

Farfalla Rose bulgarialainen

: Yksikkö: 1 ml: Hinta: 36,48 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 36.480,00 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 11 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Kukkien kuningatar. Pisaraan tätä arvokasta eteeristä öljyä tarvitaan 30 ruusua! 100 % puhdas luonnollinen ja eteerinen öljy antaa miellyttävän huonetuoksun...

Vieritä ylös