Terug naar boven
Terug naar boven
Terug naar boven

bioladen in de Categorie "Natuurvoeding › Azijn & Olie". Sortering: Productnaam alfabetisch:

bioladen Bio bio ongeraffineerde koolzaadolie

: Eenheid: 1 liter: Prijs: 6,89 Euro: Basisprijs: 1 l = 6,89 Euro: Beschikbaarheid: 4 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 1,4 kg...
: Beschrijving (ingekort):

Deze koolzaadolie van de eerste persing wordt uitsluitend gewonnen uit onbehandelde zaden door middel van koude persing, zonder gebruik te maken van warmte. De olie heeft een delicate, nootachtige en licht bittere smaak en is rijk aan onverzadigde vetzuren en vitamine E. Een uitgebalanceerde bakolie voor dagelijks gebruik...

bioladen Bio bio virgin lijnzaadolie

: Eenheid: 250 ml: Prijs: 4,43 Euro: Basisprijs: 1 l = 17,72 Euro: Beschikbaarheid: 5 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 493 g...
: Beschrijving (ingekort):

Door middel van een speciaal proces worden de eiwitbestanddelen die verantwoordelijk zijn voor de bittere smaak eruit gefilterd, waardoor de bitterheid zoveel mogelijk wordt verwijderd zonder dat er waardevolle voedingsstoffen verloren gaan. Met zijn milde smaak en licht nootachtige aroma is lijnzaadolie geschikt voor een breed scala aan...

bioladen Bio extra vierge zwarte komijnolie

: Eenheid: 250 ml: Prijs: 13,79 Euro: Basisprijs: 1 l = 55,16 Euro: Beschikbaarheid: 5 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 493 g...
: Beschrijving (ingekort):

Met zijn kruidige smaak past deze olie uitstekend bij gerechten uit het Midden-Oosten, maar ook bij dipsauzen, salades en yoghurt. Hij geeft maaltijden een subtiele, aromatische toets en zorgt voor wat afwisseling in uw keuken. De goudbruine olie is rijk aan meervoudig onverzadigde vetzuren...

bioladen Bio Sesamolie, geroosterd

: Eenheid: 250 ml: Prijs: 5,91 Euro: Basisprijs: 1 l = 23,64 Euro: Beschikbaarheid: 5 stuks op voorraad, Verzonden op donderdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 493 g...
: Beschrijving (ingekort):

Of het nu in een wok, salade, kom of tiramisu is: sesamolie voegt een vleugje geroosterde verfijning toe aan zowel zoete als hartige gerechten. Met zijn intense, nootachtige smaak past hij uitstekend bij chili, gember en knoflook waardoor hij ideaal is voor het marineren van vlees en vis. Hij is tevens uitstekend geschikt voor zacht stomen en koken. Zijn vo...

Naar boven scrollen