Terug naar boven
Terug naar boven
Terug naar boven

Alle Producten in de Categorie "Natuurvoeding › Bakken › Bakingrediënten". Sortering: Productnaam alfabetisch. Huidige pagina: 8:

dennree Bio marsepein met ruwe rietsuiker

: Eenheid: 250 g: Prijs: 4,37 Euro: Basisprijs: 1 kg = 17,48 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 255 g...
: Beschrijving (ingekort):

Voor deze zoete traktatie worden knapperige amandelen en fijne ruwe rietsuiker van gecertificeerde biologische landbouw gebruikt. Verfijn en versier zoete gerechten, taarten en cakes...

Lecker's Bio Gekonfijte Citroenschil

: Eenheid: 100 g: Prijs: 2,23 Euro: Basisprijs: 1 kg = 22,30 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 105 g...
: Beschrijving (ingekort):

kan worden gebruikt om te bakken, koken, in ontbijtgranen en in desserts. Gebruik de biologische gekonfijte citroenschil bijvoorbeeld in de kerstbakkerij, in veel verschillende koekjes en ontbijtkoek...

Lecker's Bio Gekonfijte Sinaasappelschil

: Eenheid: 100 g: Prijs: 2,23 Euro: Basisprijs: 1 kg = 22,30 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 111 g...
: Beschrijving (ingekort):

Gebruik de biologische gekonfijte sinaasappelschil voor bakken, koken, ontbijtgranen en desserts. Verfijn een verscheidenheid aan gerechten en geef ze een unieke smaak...

Mutter Natur Bio Stiermarkse Pompoenzaden, geraspt

: Eenheid: 200 g: Prijs: 3,86 Euro: Basisprijs: 1 kg = 19,30 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 203 g...
: Beschrijving (ingekort):

Geraspte pompoenpitten zijn een smakelijk alternatief voor noten. Met hun nootachtige smaak geven ze bakwaren en gerechten een aangenaam aroma en hun structuur zorgt voor een stevige consistentie. Ze verrassen ook met creatieve genietmomenten dankzij hun ongewone groene kleur...

Zotter Bio Lampjes Couverture Haverdrank 60% / 40%

: Eenheid: 130 g: Prijs: 5,59 Euro: Basisprijs: 1 kg = 43,00 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 116 g...
: Beschrijving (ingekort):

Een veganistisch melkchocoladealternatief met een hoog percentage cacaogehalte van 60% en 40% haverdrank in plaats van melk, waarbij de haverdrank van nature een verbazingwekkende zoetkracht heeft. In de vorm van kleine gloeilampjes gloeilamphelften, ideaal om te bakken, pralines te maken, chocolade te tempereren of gewoon om van...

Zotter Bio Lampjes Couverture Karamel

: Eenheid: 130 g: Prijs: 5,59 Euro: Basisprijs: 1 kg = 43,00 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 146 g...
: Beschrijving (ingekort):

Een couverture die ruikt en smaakt als een bonbon met karamel: gecreëerd door de melk te karameliseren, fijne muscovadosuiker toe te voegen, die van nature intense karameltoetsen heeft, en te verrijken met pure cacaoboter en een beetje kaneel, zout en echte vanille. Het heeft de vorm van kleine gloeilampjes doormidden gesneden. Het is zeer ge...

Zotter Bio Lampjes Couverture Puur 60%

: Eenheid: 130 g: Prijs: 5,59 Euro: Basisprijs: 1 kg = 43,00 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 146 g...
: Beschrijving (ingekort):

Een milde, donkere couverture met fijne smaak en een cacaogehalte van 60% biedt een zoete cacaobeleving: cacao met fijne smaak, een heerlijk zoete smaak van ruwe rietsuiker, pure, biologische cacaoboter en geen extra vetten. Het heeft de vorm van kleine gloeilampjes. Het is zeer geschikt om te bakken, bonbons te maken, chocolade te tempereren ...

Zotter Bio Nobele Couverture Witte Chocolade

: Eenheid: 130 g: Prijs: 5,29 Euro: Basisprijs: 1 kg = 40,69 Euro: Beschikbaarheid: Uitverkocht - Dit product is niet meer leverbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 137 g...
: Beschrijving (ingekort):

Een hoogwaardige witte chocolade met een heerlijke smelt: cacaoboter, smaakvolle bergmelk uit Tirol, zoete ruwe rietsuiker en een snufje echte bourbon vanille. Voor smaakvol glazuur, decoraties en bakken...

Naar boven scrollen