: Yksikkö: 380 g: Hinta: 4,23 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 11,13 Euro: Saatavuus: 7 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 624 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Tämä kermainen punainen linssikeitto saa erityisen eksoottisen sävynsä ripauksella kookosmaitoa ja ripauksella currya. Keitto on nopeasti lämmitettävissä ja siitä saa loistavan aterian. Nauti mausta!...
: Yksikkö: 380 g: Hinta: 4,23 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 11,13 Euro: Saatavuus: 3 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 648 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Klassinen chili con carne mallinnettu, kasvisvaihtoehto luotiin. Kidneypavut yhdistyvät maissin, paprikan ja sipulin sekä tomaattikastikkeen kanssa loppuhoviksi kaikkiin vuodenaikoihin. On puhdistettu, kokonaisuus huolellisesti keitetyillä soijarakeilla...
: Yksikkö: 380 ml: Hinta: 4,23 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 11,13 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 653 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Kookosmaito tekee tästä keitosta ihanan kermaisen. Parsakaalin, punaisten linssien, sipulin ja curryn yhdistelmä antaa sille ominaisen maun. Herkkua muulloinkin kuin kylminä päivinä. Tarjoile hyvällä omallatunnolla, kun aikaa on vähän...
: Yksikkö: 350 g: Hinta: 3,81 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 10,89 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 558 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Tämä kasvisruokaa sisältävä luomu-keitto linsseillä ja spaetzleillä yhdistää runsaat palkokasvit ja suositun saksalaisen nuudelipääruoan. Mausteinen herkku, kun tarvitset jotain nopeaa...
: Yksikkö: 365 ml: Hinta: 3,60 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 9,86 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 610 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Maapähkinävoita muhennoksessa? Tämän kermaisen makuräjähdyksen jälkeen et enää kysy itseltäsi tätä kysymystä. Sillä maapähkinävoi antaa bataattimuhennokselle aromaattisen, pähkinäisen sävyn ja tekee siitä verrattoman kermaisen. Yhdessä bataatin, porkkanoiden ja kikherneiden kanssa muhennos on nautinto viimeiseen lusikalliseen asti...
: Yksikkö: 380 ml: Hinta: 2,96 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 7,79 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 463 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Tämä aromaattinen keitto on herkullinen ja täyttävä mihin vuorokaudenaikaan tahansa. Paprikat, perunat ja sokerimaissi muodostavat värikkään muhennoksen. Nyt vain nopeasti lämmittämään ja nauttimaan...
: Yksikkö: 100 g: Hinta: 4,34 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 43,40 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 263 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Tämä kanaliemi sisältää kuivattuja vihanneksia, kuten porkkanaa tai palsternakkaa, hienosäädettynä erilaisilla mausteilla. Loihdi perheellesi kuuma kanakeitto erilaisilla keittoaineksilla, kuten vihanneksilla, nuudeleilla tai pannukakuilla...