Tilbage til toppen
Tilbage til toppen
Tilbage til toppen

Primavera i kategorien "Naturkosmetik". Sortering: Produktnavn alfabetisk. Aktuel side: 20:

Primavera Gavemærke kærlige hilsner håndcreme

: Enhed: 1 stk.: Pris: 5,56 Euro: Tilgængelighed: Udsolgt - Denne vare kan ikke længere leveres: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 36 g...
: Beskrivelse (forkortet):

Kærlige øjeblikke af selvpleje forsøder vores hverdag. Blide berøringer forkæler din hud med glæden ved nærende plantekraft, mens den varme duft af rose og mandarin inspirerer sanserne. En velduftende hilsen til dig selv eller en, du holder af. Det kærligt designede gavemærke har plads til et navn og indeholder en håndcreme som en nærende ekst...

Primavera Ledsagende olie

: Enhed: 10 ml: Pris: 13,86 Euro: Grundpris: 1 l = 1.386,00 Euro: Tilgængelighed: Udsolgt - Denne vare kan ikke længere leveres: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 56 g...
: Beskrivelse (forkortet):

Mod, styrke og selvtillid-inspirerende duftblanding til brug med en lang række duftapparater og bærere. Duftsammensætningen har en beroligende effekt på krop, sind og sjæl og kan hjælpe med dødsprocessen og i følelsesmæssigt vanskelige situationer...

Primavera Myrtle Andes øko

: Enhed: 5 ml: Pris: 12,91 Euro: Grundpris: 1 l = 2.582,00 Euro: Tilgængelighed: Udsolgt - Denne vare kan ikke længere leveres: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 40 g...
: Beskrivelse (forkortet):

er en 100% naturlig æterisk olie med en frisk duftprofil. Myrte er en stedsegrøn busk med små blade og hvide blomster. I naturopati bruges den til åndedrætsproblemer og til at forbedre indeklimaet...

Primavera Naturlig fast sæbe citrongræs ingefær

: Enhed: 100 g: Pris: 7,55 Euro: Grundpris: 1 kg = 75,50 Euro: Tilgængelighed: Udsolgt - Denne vare kan ikke længere leveres: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 102 g...
: Beskrivelse (forkortet):

Sæben er håndlavet og er fuldstændig biologisk nedbrydelig. Citrongræs og ingefær er forfriskende og vitaliserende...

Primavera Vaske- og badetilsætning Kamille

: Enhed: 10 ml: Pris: 14,91 Euro: Grundpris: 1 l = 1.491,00 Euro: Tilgængelighed: Udsolgt - Denne vare kan ikke længere leveres: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 56 g...
: Beskrivelse (forkortet):

Økologisk duftblanding med æterisk olie af romersk kamille som vaske- og badetilsætning. Med sin omsluttende duft understøtter duftblandingen afslapning som et aftenritual og giver en følelse af sikkerhed. Også nyttig om morgenen ved natlig rastløshed...

Primavera Øko duftblanding Vintereventyr

: Enhed: 5 ml: Pris: 9,23 Euro: Grundpris: 1 l = 1.846,00 Euro: Tilgængelighed: Udsolgt - Denne vare kan ikke længere leveres: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 38 g...
: Beskrivelse (forkortet):

Den krydrede, varme duft af kanelbark, kardemomme, appelsin og mandarin fortæller dig et magisk vintereventyr om hyggelige timer ved ilden, velduftende julekager og øjeblikke af solrig harmoni...

Primavera Øko rumspray bagt æble

: Enhed: 50 ml: Pris: 13,96 Euro: Grundpris: 1 l = 279,20 Euro: Tilgængelighed: Udsolgt - Denne vare kan ikke længere leveres: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 136 g...
: Beskrivelse (forkortet):

Den stemningsfulde duftsammensætning af nellikeknop, kanelbark, appelsin og kardemomme udfolder sin krydrede, frugtagtige aroma og fylder rummet med juleforventninger. Dufttema: stemningsskabende Duftprofil: sød, krydret, frugtagtig...

Primavera Øko rumspray vintermagi

: Enhed: 50 ml: Pris: 13,86 Euro: Grundpris: 1 l = 277,20 Euro: Tilgængelighed: Udsolgt - Denne vare kan ikke længere leveres: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 136 g...
: Beskrivelse (forkortet):

En vinterlig sammensætning med æteriske olier af frugtagtig mandarin, de søde noter af benzoe siam og tonkaekstrakt. Den varme duft fortryller kolde vinterdage. Dufttema: harmoniserende Duftprofil: varm og frugtagtig...

Scroll til toppen