Tillbaka till toppen
Tillbaka till toppen
Tillbaka till toppen

Alla produkter i kategorin "Naturkost › Bakverk › Frallor". Sortering: Produktnamn alfabetiskt. Aktuell sida: 3:

Schnitzer Eko Toastie Hög proteinhalt, glutenfri

: Enhet: 170 g: Pris: 3,34 Euro: Grundpris: 1 kg = 19,65 Euro: Tillgänglighet: 7 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 184 g...
: Beskrivning (förkortad):

Glutenfri, ekologisk toastrulle med högt proteininnehåll och solrosmjöl för att rosta eller äta direkt. Med växtbaserat protein från solrosmjöl och de värdefulla mikronäringsämnena magnesium, zink och järn är denna toastie en naturlig kraftbooster för vardag och sport...

Sommer Eko Seplt Rusk Brödsmulor

: Enhet: 300 g: Pris: 2,61 Euro: Grundpris: 1 kg = 8,70 Euro: Tillgänglighet: 12 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 327 g...
: Beskrivning (förkortad):

För finare matlagning, tillverkade av krispigt bakade skorpor. Dessa brödsmulor har rostats två gånger och dubbelbakats. För en extra krispig smakstruktur. Njut av dina hemlagade måltider med hela din familj...

Werz Eko fullkornsdinkelströbröd

: Enhet: 200 g: Pris: 4,07 Euro: Grundpris: 1 kg = 20,35 Euro: Tillgänglighet: 9 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 226 g...
: Beskrivning (förkortad):

Baserat på mjöl av fullkornsspelt. Brödsmulorna är inte bara lämpliga för panering av grönsaker, kött och fisk, utan kan också användas till kaksmet...

Scrolla till toppen