Takaisin alkuun
Takaisin alkuun
Takaisin alkuun

Kaikki tuotteet kategoriassa "Luonnonruoka › Leivonnaiset › Sämpylät". Lajittelu: Tuotenimi aakkosjärjestyksessä. Nykyinen sivu: 3:

Schnitzer Luomu Toastie korkea proteiinipitoisuus, gluteeniton

: Yksikkö: 170 g: Hinta: 3,28 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 19,29 Euro: Saatavuus: 7 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 184 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Gluteeniton, korkean proteiinipitoisuuden omaava luomu paahtoleipäsämpylä auringonkukkajauhoilla paahtamiseen tai suoraan syötäväksi. Auringonkukkajauhosta saatavaa kasvipohjaista proteiinia sekä arvokkaita hivenaineita magnesiumia, sinkkiä ja rautaa sisältävä toastie on luonnollinen voimavara arkeen ja urheiluun...

Sommer Luomu spelttikorppujauho

: Yksikkö: 300 g: Hinta: 2,56 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 8,53 Euro: Saatavuus: 12 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 327 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Hienoa ruokaa varten, valmistettu rapeaksi paistetusta korppujauhosta. Nämä korppujauhot on paahdettu kahdesti ja paistettu kaksinkertaisesti. Saadakseen erityisen rapean makutekstuurin. Nauti kotiruokaa koko perheesi kanssa...

Werz Luomu Täysjyvävilja Spelttipuru korppujauhot

: Yksikkö: 200 g: Hinta: 4,00 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 20,00 Euro: Saatavuus: 9 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 226 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Perustuu täyteen spelttijauhoon. Korppujauhot eivät sovellu ainoastaan vihannesten, lihan ja kalan panerointiin, vaan niitä voidaan käyttää myös kakkutaikinaan...

Vieritä ylös