Tillbaka till toppen
Tillbaka till toppen
Tillbaka till toppen

Alla produkter i kategorin "Naturkost › Bakverk › Chips". Sortering: Produktnamn alfabetiskt. Aktuell sida: 6:

Pural Eko majschips naturell Family

: Enhet: 200 g: Pris: 2,56 Euro: Grundpris: 1 kg = 12,80 Euro: Tillgänglighet: 8 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Rabatt: 4,1 procent rabatt på vårt tidigare pris: Fraktvikt: 209 g...
: Beskrivning (förkortad):

Detta salta mellanmål passar lika bra till grillfesten som till en mysig kväll framför TV:n. Njut av de krispiga trianglarna med din favoritdipp eller som de är...

Pural Eko majspuffar med jordnöt

: Enhet: 100 g: Pris: 1,56 Euro: Grundpris: 1 kg = 15,60 Euro: Tillgänglighet: 12 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Rabatt: 6,0 procent rabatt på vårt tidigare pris: Fraktvikt: 117 g...
: Beskrivning (förkortad):

Dessa veganska majspuffar är raffinerade med solrosolja, havssalt och rikligt med jordnötter. En riktig snacksklassiker för festen eller en kväll framför TV:n...

Pural Eko majspuffar med tomat

: Enhet: 100 g: Pris: 1,66 Euro: Grundpris: 1 kg = 16,60 Euro: Tillgänglighet: 2 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 107 g...
: Beskrivning (förkortad):

Detta krispiga mellanmål är väl lämpat för dippning tack vare sin form. Oavsett om det är som de är eller med din favoritdipp - de krispiga kryddrullarna är helt enkelt utsökta...

Pural Eko potatischips havssalt

: Enhet: 120 g: Pris: 2,40 Euro: Grundpris: 1 kg = 20,00 Euro: Tillgänglighet: 11 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 125 g...
: Beskrivning (förkortad):

För dessa ekologiska chips skärs potatisen i skivor med skalet och bakas i solrosolja tills den är krispig. Chipsen har sin speciella smak tack vare naturliga ingredienser...

Pural Eko potatisknäckor Rosmarin Havssalt

: Enhet: 100 g: Pris: 2,40 Euro: Grundpris: 1 kg = 24,00 Euro: Tillgänglighet: För närvarande inte tillgänglig - Leveransdatum ännu inte fastställt: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 125 g...
: Beskrivning (förkortad):

Chipsen är förädlade med havssalt, rosmarin, svartpeppar, lök och vitlök. För de ekologiska potatischipsen skärs potatisen i skivor med skalet och bakas i solrosolja tills den är krispig. Chipsen har sin speciella smak tack vare naturliga ingredienser...

Pural Eko Tortilla Chips Chili

: Enhet: 125 g: Pris: 1,98 Euro: Grundpris: 1 kg = 15,84 Euro: Tillgänglighet: Redan restnoterad - Snart tillgänglig igen: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 131 g...
: Beskrivning (förkortad):

De krispigt heta chipsen med chili är ett utsökt mellanmål. De kan avnjutas rena eller med din favoritdipp...

Pural Eko Tortilla Chips Gräddfil & lök

: Enhet: 125 g: Pris: 1,98 Euro: Grundpris: 1 kg = 15,84 Euro: Tillgänglighet: 4 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 131 g...
: Beskrivning (förkortad):

De krispiga chipsen med smak av gräddfil och lök är ett perfekt mellanmål. De kan avnjutas rena eller med din favoritdipp...

Pural Eko Tortilla Chips Nacho Ost

: Enhet: 125 g: Pris: 1,98 Euro: Grundpris: 1 kg = 15,84 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 133 g...
: Beskrivning (förkortad):

De krispiga chipsen med nachoostsmak är ett perfekt mellanmål. De kan avnjutas rena eller med din favoritdipp...

Pural Eko Tortilla Chips Paprika

: Enhet: 125 g: Pris: 1,98 Euro: Grundpris: 1 kg = 15,84 Euro: Tillgänglighet: 6 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 133 g...
: Beskrivning (förkortad):

De krispiga chipsen med paprikasmak är ett perfekt mellanmål. De kan avnjutas rena eller med din favoritdipp...

Pural Eko tortillabröd havssalt

: Enhet: 125 g: Pris: 2,08 Euro: Grundpris: 1 kg = 16,64 Euro: Tillgänglighet: 5 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 129 g...
: Beskrivning (förkortad):

Upplev den utsökta smaken av dessa rullade tortillachips. Naturliga, krispigt bakade och förfinade med en nypa salt, de erbjuder en underbar blandning av autentisk smak och kreativ form. Ta med denna klassiker från det mexikanska köket till ditt bord och njut av Rolls'O maïs som aperitif, på egen hand eller med din favoritsalsa. Ett fantastiskt mellan...

Pural Eko tortillachips Paprika

: Enhet: 125 g: Pris: 1,98 Euro: Grundpris: 1 kg = 15,84 Euro: Tillgänglighet: 7 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Rabatt: 4,8 procent rabatt på vårt tidigare pris: Fraktvikt: 131 g...
: Beskrivning (förkortad):

Dessa ekologiska chips gjorda av majsmjöl får sin kryddiga ton från en paprikakryddblandning och garanterar massor av krispigt nöje vid nästa utekväll med vänner eller familj. Den rullade formen gör det också enkelt att njuta av chipsen med din favoritdipp...

Pural Eko tortillachips Tomat

: Enhet: 125 g: Pris: 2,08 Euro: Grundpris: 1 kg = 16,64 Euro: Tillgänglighet: 10 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 131 g...
: Beskrivning (förkortad):

På grund av sin extraordinära form är det krispiga mellanmålet med tomat idealiskt för doppning. Rullarna kan avnjutas rena eller med din favoritdipp...

Rosengarten Dinkels eko dinkelkex kryddig tomat

: Enhet: 100 g: Pris: 3,65 Euro: Grundpris: 1 kg = 36,50 Euro: Tillgänglighet: 10 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 140 g...
: Beskrivning (förkortad):

Tunna, kryddiga spelt-knäcke med tomat. Kexen gjorda av speltmjöl är inte stekta utan bakade. Njut av smaken av de läckra Dinkels Organic Spelt Crackers Spicy Tomato...

Rosengarten Dinkels eko kex av spelt Kummin

: Enhet: 100 g: Pris: 3,65 Euro: Grundpris: 1 kg = 36,50 Euro: Tillgänglighet: 17 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 140 g...
: Beskrivning (förkortad):

Kexen gjorda av spelt är bakade och inte friterade. Dessa kex är avrundade med rejäl kummin. Njut av Dinkels Organic Spelt Crackers Caraway från Rosengarten som ett alternativ till chips och upptäck den utsökta smaken!...

Rosengarten Dinkels eko kex av spelt Parmesan

: Enhet: 100 g: Pris: 4,28 Euro: Grundpris: 1 kg = 42,80 Euro: Tillgänglighet: 22 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 139 g...
: Beskrivning (förkortad):

Mycket tunna kex bakade av speltmjöl och raffinerade med parmesan och havssalt. Kexen är inte stekta. Njut av de tunna Dinkels Organic Spelt Crackers Parmesan under en kväll med vänner och familj...

Schär Curvies BBQ , glutenfri

: Enhet: 170 g: Pris: 3,13 Euro: Grundpris: 1 kg = 18,41 Euro: Tillgänglighet: 4 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 213 g...
: Beskrivning (förkortad):

Det går inte bara att grilla i trädgården, på terrassen eller balkongen. Du kan också njuta av den glutenfria grillgodisen i soffan eller på språng. Curvies BBQ ger mycket krisp utan någon palmolja...

Schär Curvies Original, glutenfri

: Enhet: 170 g: Pris: 3,13 Euro: Grundpris: 1 kg = 18,41 Euro: Tillgänglighet: 14 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 213 g...
: Beskrivning (förkortad):

Oavsett om det är i soffan, under din favoritserie på TV eller på en spelkväll med familj och vänner. För dessa speciella stunder behöver du rätt mellanmål. Upptäck den utsökta smaken av detta fantastiska, glutenfria mellanmål...

Schär Curvies Paprika, glutenfri

: Enhet: 170 g: Pris: 3,13 Euro: Grundpris: 1 kg = 18,41 Euro: Tillgänglighet: 6 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 214 g...
: Beskrivning (förkortad):

Njut av ett glutenfritt, krispigt mellanmål med paprikasmak. Att dela i soffan, på picknicken eller varhelst det behövs ett salt mellanmål...

Share Eko krispiga snacks

: Enhet: 100 g: Pris: 1,98 Euro: Grundpris: 1 kg = 19,80 Euro: Tillgänglighet: 2 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Rabatt: 4,8 procent rabatt på vårt tidigare pris: Fraktvikt: 105 g...
: Beskrivning (förkortad):

Upptäck det oemotståndliga veganska ekologiska spelt-snackset med den söta och salta smaken av karamelliserad lök. Denna krispiga godbit är perfekt att dela med vänner och familj eller att njuta av på egen hand...

Share Eko linschips gräddfil

: Enhet: 80 g: Pris: 2,08 Euro: Grundpris: 1 kg = 26,00 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 90 g...
: Beskrivning (förkortad):

Krispiga och med fin smak. De gräddfilsliknande linschipsen erbjuder ett rejält alternativ till klassiska snacks. Tillverkade av linser och därför lätta att bita i och behagligt kryddiga i smaken...

Scrolla till toppen