Takaisin alkuun
Takaisin alkuun
Takaisin alkuun

Kaikki tuotteet kategoriassa "Luonnonruoka › Leivonnaiset › Sipsit". Lajittelu: Tuotenimi aakkosjärjestyksessä. Nykyinen sivu: 6:

Pural Luomu keksit parmesaani, gluteeniton

: Yksikkö: 100 g: Hinta: 4,23 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 42,30 Euro: Saatavuus: 2 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 129 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

ovat ohuita ja rapeita keksejä, jotka perustuvat perunatärkkelykseen ja riisijauhoon. Luomu-kekseissä on täyteläinen vivahde parmesaanin ja merisuolan lisäämisen ansiosta...

Pural Luomu maissilastut Chili Family

: Yksikkö: 200 g: Hinta: 2,81 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 14,05 Euro: Saatavuus: 8 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 209 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Miellyttävän mausteista naposteluhupia. Maissilastut sopivat yhtä hyvin grillijuhliin kuin viihtyisään iltaan television ääressä. Nauti rapeat kolmiot suosikkidippisi kanssa tai sellaisenaan...

Pural Luomu maissilastut Natural Family

: Yksikkö: 200 g: Hinta: 2,60 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 13,00 Euro: Saatavuus: 8 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Alennus: 3,7 prosenttia alennus aiemmasta hinnastamme: Toimituspaino: 209 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Nämä suolaiset välipalat sopivat yhtä hyvin grillijuhliin kuin viihtyisään illanviettoon television ääressä. Nauti rapeat kolmiot suosikkidippisi kanssa tai sellaisenaan...

Pural Luomu maissirullat tomaatti

: Yksikkö: 125 g: Hinta: 2,11 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 16,88 Euro: Saatavuus: 10 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 131 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Poikkeuksellisen muotonsa ansiosta rapea välipala tomaatilla sopii erinomaisesti dippaamiseen. Sämpylöitä voi nauttia sellaisenaan tai suosikkidippisi kanssa...

Pural Luomu perunalastut merisuola

: Yksikkö: 120 g: Hinta: 2,43 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 20,25 Euro: Saatavuus: 11 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 125 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Näissä luomu-ipseissä perunat leikataan kuorineen viipaleiksi ja paistetaan auringonkukkaöljyssä rapeiksi. Erityisen makunsa sipsit saavat luonnollisista raaka-aineista...

Pural Luomu Perunalastut Rosmariini Merisuola

: Yksikkö: 100 g: Hinta: 2,43 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 24,30 Euro: Saatavuus: Tällä hetkellä ei saatavilla - Toimituspäivää ei ole vielä ilmoitettu: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 125 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Sipsit on jalostettu merisuolalla, rosmariinilla, mustapippurilla, sipulilla ja valkosipulilla. Luomu-perunalastuja varten perunat leikataan kuorineen viipaleiksi ja paistetaan auringonkukkaöljyssä rapeiksi. Sipsit saavat erityisen makunsa luonnollisista raaka-aineista...

Pural Luomu Tortilla Chips Paprika

: Yksikkö: 125 g: Hinta: 2,00 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 16,00 Euro: Saatavuus: 7 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Alennus: 5,2 prosenttia alennus aiemmasta hinnastamme: Toimituspaino: 131 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Nämä maissijauhosta valmistetut luomusipsit saavat mausteisen sävynsä paprika-mausteseoksesta ja takaavat runsaasti rapeaa hauskanpitoa seuraavassa illanvietossa ystävien tai perheen kanssa. Rullattu muoto helpottaa myös sipsien nauttimista suosikkidippisi kanssa...

Pural Luomu tortillalastut chili

: Yksikkö: 125 g: Hinta: 2,00 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 16,00 Euro: Saatavuus: Jo jälkitoimituksessa - Saatavilla jälleen pian: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 131 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Chilillä höystetyt rapean tuliset sipsit ovat herkullinen välipala väliin. Niitä voi nauttia sellaisenaan tai suosikkidippisi kanssa...

Pural Luomu tortillalastut Nacho Cheese

: Yksikkö: 125 g: Hinta: 2,00 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 16,00 Euro: Saatavuus: 1 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 133 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Nacho-juuston makuiset rapeat sipsit ovat ihanteellinen välipala väliin. Niitä voi nauttia sellaisenaan tai suosikkidippisi kanssa...

Pural Luomu tortillalastut paprika

: Yksikkö: 125 g: Hinta: 2,00 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 16,00 Euro: Saatavuus: 6 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 133 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Paprikan makuiset rapeat sipsit ovat ihanteellinen välipala väliin. Niitä voi nauttia sellaisenaan tai suosikkidippisi kanssa...

Pural Luomu tortillalastut Sour Cream & Onion

: Yksikkö: 125 g: Hinta: 2,00 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 16,00 Euro: Saatavuus: 4 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 131 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Rapeat, smetanan ja sipulin makuiset sipsit ovat ihanteellinen välipala väliin. Niitä voi nauttia sellaisenaan tai suosikkidippisi kanssa...

Pural Luomu Tortillarullat merisuolainen

: Yksikkö: 125 g: Hinta: 2,11 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 16,88 Euro: Saatavuus: 5 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 129 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Koe näiden rullattujen tortillasipsien herkullinen maku. Luonnonmukaiset, rapeaksi paistetut ja ripauksella suolaa hienostuneet, ne tarjoavat ihanan yhdistelmän aitoa makua ja luovaa muotoa. Tuo tämä meksikolaisen keittiön klassikko pöytääsi ja nauti Rolls'O maïs aperitiivina, sellaisenaan tai suosikkisalsasi kanssa. Loistava välipala mihin tahansa ...

Rosengarten Dinkels Luomu Speltti Keksejä mausteinen tomaatti

: Yksikkö: 100 g: Hinta: 3,70 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 37,00 Euro: Saatavuus: 10 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 140 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Ohuita, mausteisia spelttipohjaisia rapeita vohveleita tomaatilla. Speltti-tijauhoista valmistettuja keksejä ei ole paistettu vaan paistettu. Nauti herkullisten Dinkels Luomu Spelt Crackers Spicy Tomato -keksien mausta...

Rosengarten Dinkels Luomu Speltti Keksejä Parmesan

: Yksikkö: 100 g: Hinta: 4,34 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 43,40 Euro: Saatavuus: 22 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 139 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Erittäin ohuita keksejä, jotka on leivottu speltti-jauhoista ja hienostettu parmesaanilla ja merisuolalla. Keksejä ei ole paistettu. Nauti ohuista Dinkels Organic Speltti Crackers Parmesan -luomukekseistä illan aikana ystävien ja perheen kanssa...

Rosengarten Dinkels Luomu spelttikeksejä kumina

: Yksikkö: 100 g: Hinta: 3,70 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 37,00 Euro: Saatavuus: 17 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 140 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Speltti-tijauhoista valmistetut keksit on leivottu eikä friteerattu. Nämä keksit on pyöristetty sydämellisellä kuminalle. Nauti Rosengartenin luomupeltti-speltikakkuja Carawayn vaihtoehtona sipseille ja tutustu herkulliseen makuun!...

Schär Curvies BBQ , gluteeniton

: Yksikkö: 170 g: Hinta: 3,17 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 18,65 Euro: Saatavuus: 4 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 213 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

BBQ ei ole mahdollista vain puutarhassa, terassilla tai parvekkeella. Voit nauttia gluteenittoman grilliherkun myös sohvalla tai matkalla. Curvies BBQ tarjoaa paljon rapeutta ilman palmuöljyä...

Schär Curvies Original, gluteeniton

: Yksikkö: 170 g: Hinta: 3,17 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 18,65 Euro: Saatavuus: 14 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 213 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Olipa kyse sitten sohvalla istumisesta, suosikkisarjasi katselusta tai peli-illasta perheen ja ystävien kanssa. Näihin erityishetkiin tarvitset oikean välipalan. Tutustu tämän loistavan, gluteenittoman välipalan herkulliseen makuun...

Schär Curvies Paprika, gluteeniton

: Yksikkö: 170 g: Hinta: 3,17 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 18,65 Euro: Saatavuus: 6 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 214 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Nauti gluteenittomasta rapeasta välipalasta, jossa on paprikan makua. Jaettavaksi sohvalla, piknikillä tai missä tahansa suolaisen välipalan tarpeessa...

Share Luomu Crispies

: Yksikkö: 100 g: Hinta: 2,00 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 20,00 Euro: Saatavuus: 2 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Alennus: 5,2 prosenttia alennus aiemmasta hinnastamme: Toimituspaino: 105 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Tutustu vastustamattomaan vegaaniseen luomuspeltti-snacksiin, jossa yhdistyvät karamellisoidun sipulin makea ja suolainen maku. Tämä rapea herkku sopii erinomaisesti jaettavaksi ystävien ja perheen kanssa tai omaan hetkeen...

Share Luomu linssisipsit Sour Cream

: Yksikkö: 80 g: Hinta: 2,11 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 26,38 Euro: Saatavuus: 1 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 90 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Rapeat ja herkullisesti maustetut. Hapankerma-tyyliset linssisipsit tarjoavat täyteläisen vaihtoehdon klassisille välipaloille. Valmistettu linsseistä, joten ne ovat kevyitä purtaviksi ja miellyttävän mausteisia...

Vieritä ylös