Tilbage til toppen
Tilbage til toppen
Tilbage til toppen

Alle produkter i kategorien "Naturkost › Bagværk › Chips". Sortering: Produktnavn alfabetisk. Aktuel side: 6:

Pural Øko kartoffelchips rosmarin havsalt

: Enhed: 100 g: Pris: 2,68 Euro: Grundpris: 1 kg = 26,80 Euro: Tilgængelighed: I øjeblikket ikke på lager - Leveringsdato endnu ikke annonceret: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 125 g...
: Beskrivelse (forkortet):

Chipsene er raffineret med havsalt, rosmarin, sort peber, løg og hvidløg. Til de økologiske kartoffelchips er kartoflerne skåret i skiver med skræl og bagt i solsikkeolie, indtil de er sprøde. Chipsene skylder deres særlige smag til naturlige ingredienser...

Pural Øko kiks med parmesan, glutenfri

: Enhed: 100 g: Pris: 4,66 Euro: Grundpris: 1 kg = 46,60 Euro: Tilgængelighed: 2 stk. på lager, Afsendt den onsdag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 129 g...
: Beskrivelse (forkortet):

er tynde og sprøde kiks på basis af kartoffelstivelse og rismel. De økologiske Crackers har et solidt touch på grund af tilsætningen af parmesan og havsalt...

Pural Øko kiks spidskommen, glutenfri

: Enhed: 100 g: Pris: 4,38 Euro: Grundpris: 1 kg = 43,80 Euro: Tilgængelighed: 8 stk. på lager, Afsendt den onsdag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 130 g...
: Beskrivelse (forkortet):

er tynde og sprøde kiks på basis af kartoffelstivelse og rismel. De økologiske crackers har et solidt touch på grund af tilsætningen af spidskommen og havsalt...

Pural Øko majschips chili Family

: Enhed: 200 g: Pris: 3,10 Euro: Grundpris: 1 kg = 15,50 Euro: Tilgængelighed: 8 stk. på lager, Afsendt den onsdag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 209 g...
: Beskrivelse (forkortet):

Den behageligt krydrede snacking-sjov. Majschipsene passer lige så godt til en grillaften som til en hyggelig aften foran fjernsynet. Nyd de sprøde trekanter med din yndlingsdip eller alene...

Pural Øko majschips naturel Family

: Enhed: 200 g: Pris: 2,86 Euro: Grundpris: 1 kg = 14,30 Euro: Tilgængelighed: 8 stk. på lager, Afsendt den onsdag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Rabat: 4,0 procent rabat på vores tidligere pris: Forsendelsesvægt: 209 g...
: Beskrivelse (forkortet):

Denne salte snack passer lige så godt til en grillaften som til en hyggelig aften foran fjernsynet. Nyd de sprøde trekanter med din yndlingsdip eller alene...

Pural Øko Tortilla Chips Tomat

: Enhed: 125 g: Pris: 2,32 Euro: Grundpris: 1 kg = 18,56 Euro: Tilgængelighed: 10 stk. på lager, Afsendt den onsdag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 131 g...
: Beskrivelse (forkortet):

På grund af sin ekstraordinære form er den sprøde snack med tomat ideelt egnet til at dyppe. Rullerne kan nydes rene eller med din yndlingsdip...

Pural Øko Tortillachips Chili

: Enhed: 125 g: Pris: 2,21 Euro: Grundpris: 1 kg = 17,68 Euro: Tilgængelighed: Allerede i restordre - Snart tilgængelig igen: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 131 g...
: Beskrivelse (forkortet):

De sprøde hotte chips med chili er en lækker snack til indimellem. De kan nydes rene eller med din yndlingsdip...

Pural Øko Tortillachips Creme fraiche og løg

: Enhed: 125 g: Pris: 2,21 Euro: Grundpris: 1 kg = 17,68 Euro: Tilgængelighed: 4 stk. på lager, Afsendt den onsdag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 131 g...
: Beskrivelse (forkortet):

De sprøde chips med creme fraiche- og løgsmag er en ideel snack til en gang imellem. De kan nydes rene eller med din yndlingsdip...

Pural Øko Tortillachips Nachoost

: Enhed: 125 g: Pris: 2,21 Euro: Grundpris: 1 kg = 17,68 Euro: Tilgængelighed: 1 stk. på lager, Afsendt den onsdag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 133 g...
: Beskrivelse (forkortet):

De sprøde chips med smag af nachoost er en ideel snack til en gang imellem. De kan nydes rene eller med din yndlingsdip...

Pural Øko Tortillachips Paprika

: Enhed: 125 g: Pris: 2,21 Euro: Grundpris: 1 kg = 17,68 Euro: Tilgængelighed: 6 stk. på lager, Afsendt den onsdag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 133 g...
: Beskrivelse (forkortet):

De sprøde chips med paprikasmag er en ideel snack til en gang imellem. De kan nydes rene eller med din yndlingsdip...

Pural Øko tortillachips Paprika

: Enhed: 125 g: Pris: 2,21 Euro: Grundpris: 1 kg = 17,68 Euro: Tilgængelighed: 7 stk. på lager, Afsendt den onsdag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Rabat: 4,7 procent rabat på vores tidligere pris: Forsendelsesvægt: 131 g...
: Beskrivelse (forkortet):

Disse økologiske chips lavet af majsmel får deres krydrede note fra en paprikakrydderiblanding og garanterer masser af knasende sjov på din næste aften ude med venner eller familie. Den rullede form gør det også nemt at nyde chipsene med din yndlingsdip...

Pural Øko tortillaruller med havsalt

: Enhed: 125 g: Pris: 2,32 Euro: Grundpris: 1 kg = 18,56 Euro: Tilgængelighed: 5 stk. på lager, Afsendt den onsdag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 129 g...
: Beskrivelse (forkortet):

Oplev den lækre smag af disse rullede tortillachips. De er naturlige, sprødbagte og raffinerede med en knivspids salt og tilbyder en vidunderlig blanding af autentisk smag og kreativ form. Bring denne klassiker fra det mexicanske køkken til dit bord, og nyd Rolls'O maïs som aperitif, alene eller med din yndlingssalsa. En fantastisk snack til enhv...

Rosengarten Dinkels øko speltkiks kommen

: Enhed: 100 g: Pris: 4,08 Euro: Grundpris: 1 kg = 40,80 Euro: Tilgængelighed: 17 stk. på lager, Afsendt den onsdag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 140 g...
: Beskrivelse (forkortet):

Kiksene lavet af speltmel er bagt og ikke friturestegt. Disse kiks er afrundet med kraftig kommen. Nyd Dinkels Organic Spelt Crackers Caraway fra Rosengarten som et alternativ til chips, og opdag den lækre smag!...

Rosengarten Dinkels øko speltkiks med parmesan

: Enhed: 100 g: Pris: 4,78 Euro: Grundpris: 1 kg = 47,80 Euro: Tilgængelighed: 22 stk. på lager, Afsendt den onsdag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 139 g...
: Beskrivelse (forkortet):

Meget tynde crackers bagt af speltmel og raffineret med parmesan og havsalt. Kiksene er ikke stegt. Nyd de tynde Dinkels Organic Spelt Crackers Parmesan i løbet af en aften med venner og familie...

Rosengarten Dinkels øko speltkiks Spicy Tomato

: Enhed: 100 g: Pris: 4,08 Euro: Grundpris: 1 kg = 40,80 Euro: Tilgængelighed: 10 stk. på lager, Afsendt den onsdag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 140 g...
: Beskrivelse (forkortet):

Tynde, krydrede spelt-knækbrød med tomat. Crackerne lavet af speltmel er ikke stegt, men bagt. Nyd smagen af de lækre Dinkels Organic Spelt Crackers Spicy Tomato...

Schär Curvies BBQ , glutenfri

: Enhed: 170 g: Pris: 3,49 Euro: Grundpris: 1 kg = 20,53 Euro: Tilgængelighed: 4 stk. på lager, Afsendt den onsdag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 213 g...
: Beskrivelse (forkortet):

Det er ikke kun muligt at grille i haven, på terrassen eller altanen. Du kan også nyde den glutenfri grillgodbid på sofaen eller på farten. Curvies BBQ giver masser af knas uden nogen form for palmeolie...

Schär Curvies Original, glutenfri

: Enhed: 170 g: Pris: 3,49 Euro: Grundpris: 1 kg = 20,53 Euro: Tilgængelighed: 14 stk. på lager, Afsendt den onsdag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 213 g...
: Beskrivelse (forkortet):

Uanset om det er i sofaen, under din yndlings-tv-serie eller til en spilleaften med familie og venner. Til disse særlige øjeblikke har du brug for den rigtige snack. Oplev den lækre smag af denne fantastiske, glutenfri snack...

Schär Curvies Paprika, glutenfri

: Enhed: 170 g: Pris: 3,49 Euro: Grundpris: 1 kg = 20,53 Euro: Tilgængelighed: 6 stk. på lager, Afsendt den onsdag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 214 g...
: Beskrivelse (forkortet):

Nyd en glutenfri, sprød snack med paprikasmag. Til at dele i sofaen, på picnic eller hvor som helst, der er brug for en salt snack...

Share Øko Crispies

: Enhed: 100 g: Pris: 2,21 Euro: Grundpris: 1 kg = 22,10 Euro: Tilgængelighed: 2 stk. på lager, Afsendt den onsdag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Rabat: 4,7 procent rabat på vores tidligere pris: Forsendelsesvægt: 105 g...
: Beskrivelse (forkortet):

Oplev den uimodståelige veganske økologiske spelt-snack med den søde og salte smag af karamelliserede løg. Denne sprøde snack er perfekt til at dele med venner og familie eller til et øjeblik helt for dig selv...

Share Øko linsechips med creme fraiche

: Enhed: 80 g: Pris: 2,32 Euro: Grundpris: 1 kg = 29,00 Euro: Tilgængelighed: 1 stk. på lager, Afsendt den onsdag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 90 g...
: Beskrivelse (forkortet):

Sprøde og med delikat smag. Linsechips i creme fraiche-stil er et solidt alternativ til klassiske snacks. De er lavet af linser og er derfor lette at bide i og behageligt krydrede i smagen...

Scroll til toppen