Tillbaka till toppen
Tillbaka till toppen
Tillbaka till toppen

Alla produkter i kategorin "Naturkost › Bakverk › Chips". Sortering: Produktnamn alfabetiskt. Aktuell sida: 5:

Lisas Eko grytchips Sweet Chili

: Enhet: 115 g: Pris: 2,50 Euro: Grundpris: 1 kg = 21,74 Euro: Tillgänglighet: 12 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Rabatt: 4,2 procent rabatt på vårt tidigare pris: Fraktvikt: 120 g...
: Beskrivning (förkortad):

Redo för heta nätter, kyliga dagar och eldigt söt passion? De här potatisskivorna, bakade i skalet och kryddade med chili, är verkligen frestande snacks. Perfekt för alla som gillar det krispigt, spännande och lite kryddigt...

Lisas Eko Potatis Crips Havssalt

: Enhet: 115 g: Pris: 2,50 Euro: Grundpris: 1 kg = 21,74 Euro: Tillgänglighet: 2 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Rabatt: 4,2 procent rabatt på vårt tidigare pris: Fraktvikt: 135 g...
: Beskrivning (förkortad):

För att erbjuda en speciell behandling används endast handplockade Bioland-potatisar, som bakas med skal i Bioland-solrosolja. Kockarna ser till att chipsen lämnar vattenkokaren i rätt ögonblick för att kryddas...

Lisas Eko potatischips i tzatziki stil

: Enhet: 125 g: Pris: 2,29 Euro: Grundpris: 1 kg = 18,32 Euro: Tillgänglighet: 7 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Rabatt: 4,6 procent rabatt på vårt tidigare pris: Fraktvikt: 131 g...
: Beskrivning (förkortad):

Efter att ha friterats i solrosolja kryddas de guldgula, krispiga chipsen med en medelhavsinspirerad kryddblandning. Inslag av yoghurt och örter ger en mångsidig smak, utan att vitlöken tar överhanden...

Lisas Eko potatischips i ungersk stil

: Enhet: 125 g: Pris: 2,29 Euro: Grundpris: 1 kg = 18,32 Euro: Tillgänglighet: 8 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Rabatt: 4,6 procent rabatt på vårt tidigare pris: Fraktvikt: 135 g...
: Beskrivning (förkortad):

Kryddiga paprikatoner med en rökig djup. Efter att ha doppats försiktigt i solrosolja kommer chipsen ut ur fritösen gyllengula och krispiga, och avslutas med en klassisk ungersk kryddblandning. För en underbart rustik smakupplevelse...

Lisas Eko potatischips med chilismak

: Enhet: 125 g: Pris: 2,29 Euro: Grundpris: 1 kg = 18,32 Euro: Tillgänglighet: 7 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Rabatt: 4,6 procent rabatt på vårt tidigare pris: Fraktvikt: 134 g...
: Beskrivning (förkortad):

Först doppas dessa potatischips i solrosolja. När de sedan kommer upp ur fritösen, gyllene och krispiga, överdras de med en komplex chilikryddblandning. Tack vare chipotle-chilin erbjuder de en eldig upplevelse för alla som gillar stark mat...

Lisas Eko potatischips med gräddfilssmak

: Enhet: 125 g: Pris: 2,29 Euro: Grundpris: 1 kg = 18,32 Euro: Tillgänglighet: 19 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Rabatt: 4,6 procent rabatt på vårt tidigare pris: Fraktvikt: 131 g...
: Beskrivning (förkortad):

Efter att ha doppats i solrosolja kommer dessa chips ut ur fritösen gyllene och krispiga, varefter de kryddas med en gräddfilsblandning. Fettfattig yoghurt, lök och vitlök ger den karakteristiska smaken...

Lisas Eko potatischips, salt

: Enhet: 125 g: Pris: 2,29 Euro: Grundpris: 1 kg = 18,32 Euro: Tillgänglighet: 20 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Rabatt: 4,6 procent rabatt på vårt tidigare pris: Fraktvikt: 131 g...
: Beskrivning (förkortad):

Ett krispigt mellanmål tillverkat av endast tre ingredienser. Efter att ha doppats i solrosolja kommer dessa chips ut ur fritösen gyllene och krispiga, innan de avslutas med äkta bergsalt...

Lisas Eko potatiskryddor rökt paprika

: Enhet: 115 g: Pris: 2,50 Euro: Grundpris: 1 kg = 21,74 Euro: Tillgänglighet: 11 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Rabatt: 4,2 procent rabatt på vårt tidigare pris: Fraktvikt: 120 g...
: Beskrivning (förkortad):

En riktig chips-klassiker. Potatisskivorna är bakade med skal och kryddade med fint rökt paprikapulver. Läckra och krispiga för en kväll i soffan eller för att snacka med vännerna...

Lisas Eko potatissmulor Rosmarin och havssalt

: Enhet: 115 g: Pris: 2,61 Euro: Grundpris: 1 kg = 22,70 Euro: Tillgänglighet: 8 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 125 g...
: Beskrivning (förkortad):

För att erbjuda en speciell behandling används endast handplockade Bioland-potatisar, som bakas med skal i solrosolja. Kockarna ser till att chipsen lämnar ugnen i rätt ögonblick för att kryddas...

Lisas Eko Potato Crips gräddfil och lök

: Enhet: 115 g: Pris: 2,61 Euro: Grundpris: 1 kg = 22,70 Euro: Tillgänglighet: 7 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 120 g...
: Beskrivning (förkortad):

Dessa krispiga chips väcker vårkänslor. Eftersom de är gjorda av handplockad ekologisk potatis som bakas med skalet i ekologisk solrosolja. Aromen av gräddfil och lök ger dessa chips sin oemotståndliga smak...

McLloyd's Eko hummus av kikärtor som mellanmål

: Enhet: 85 g: Pris: 2,82 Euro: Grundpris: 1 kg = 33,18 Euro: Tillgänglighet: 10 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 92 g...
: Beskrivning (förkortad):

Ugnsbakade ekologiska chips gjorda på kikärter och potatis, med smak av medelhavshummus. Ugnsbakade, inte friterade! Njut av den krispiga konsistensen och den välbalanserade smaken med en touch av Orienten...

McLloyd's Red Lentil Crisps

: Enhet: 85 g: Pris: 2,82 Euro: Grundpris: 1 kg = 33,18 Euro: Tillgänglighet: 11 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 90 g...
: Beskrivning (förkortad):

Lentil flour, potato starch and corn flour form the basis of this vegan snack. A tomato pesto seasoning blend gives them that irresistible Mediterranean flavour. The ridged crisps are baked, not deep-fried, for a deliciously crispy and crunchy treat...

Mogli Eko jordnötsflips

: Enhet: 30 g: Pris: 1,52 Euro: Grundpris: 1 kg = 50,67 Euro: Tillgänglighet: 7 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 34 g...
: Beskrivning (förkortad):

De krispiga jordnötsflipsarna är gjorda av kikärtsmjöl och ris. Detta fluffiga och osötade mellanmål är ett roligt sätt att njuta av en god stund tillsammans...

Naschmonster Eko Pufuletti majsstavar med hirs

: Enhet: 60 g: Pris: 1,14 Euro: Grundpris: 1 kg = 19,00 Euro: Tillgänglighet: 26 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 69 g...
: Beskrivning (förkortad):

är extra långa snacks med hirs. Det rejäla, läckra nafsandet utan färg för både stora och små...

Naschmonster Pufuletti eko majssnacks

: Enhet: 85 g: Pris: 1,35 Euro: Grundpris: 1 kg = 15,88 Euro: Tillgänglighet: 3 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Rabatt: 6,9 procent rabatt på vårt tidigare pris: Fraktvikt: 91 g...
: Beskrivning (förkortad):

Njut av ett rejält och gott mellanmål utan färgämnen och palmolja för både stora och små...

Pural Eko Apéro Loops Jordnöt

: Enhet: 75 g: Pris: 1,98 Euro: Grundpris: 1 kg = 26,40 Euro: Tillgänglighet: 8 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 79 g...
: Beskrivning (förkortad):

Krispiga och läckra mer behövs inte. Apéro Loops med en mild jordnötssmak är det spännande alternativet till klassiska chips. De imponerar med den välbekanta, salta smaken som många känner till och älskar, men har en speciell ringform och är baserade på åkerbönor och linser istället för majs. Oavsett om det är som ett krispigt tilltugg till aperitifen...

Pural Eko kex Kummin, glutenfri

: Enhet: 100 g: Pris: 3,93 Euro: Grundpris: 1 kg = 39,30 Euro: Tillgänglighet: 8 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 130 g...
: Beskrivning (förkortad):

är tunna och krispiga crackers baserade på potatisstärkelse och rismjöl. De ekologiska kexen har en hjärtlig touch tack vare tillsatsen av kummin och havssalt...

Pural Eko kex, parmesan, glutenfria

: Enhet: 100 g: Pris: 4,18 Euro: Grundpris: 1 kg = 41,80 Euro: Tillgänglighet: 2 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 129 g...
: Beskrivning (förkortad):

är tunna och krispiga crackers baserade på potatisstärkelse och rismjöl. De ekologiska kexen har en rejäl touch tack vare tillsatsen av parmesan och havssalt...

Pural Eko majsbågar med salt

: Enhet: 100 g: Pris: 1,56 Euro: Grundpris: 1 kg = 15,60 Euro: Tillgänglighet: 11 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 117 g...
: Beskrivning (förkortad):

är ett veganskt mellanmål för purister. De krispiga maisipsen är endast raffinerade med solrosolja och havssalt. Mer behövs inte för att skapa ett utsökt mellanmål...

Pural Eko majschips Chilli Family

: Enhet: 200 g: Pris: 2,77 Euro: Grundpris: 1 kg = 13,85 Euro: Tillgänglighet: 8 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 209 g...
: Beskrivning (förkortad):

Den behagligt kryddiga snacksglädjen. Majschipsen passar lika bra till en grillfest som till en mysig kväll framför TV:n. Njut av de krispiga trianglarna med din favoritdipp eller som de är...

Scrolla till toppen