: Eenheid: 50 ml: Prijs: 18,70 Euro: Basisprijs: 1 l = 374,00 Euro: Beschikbaarheid: 7 stuks op voorraad, Verzonden op vrijdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 60 g...
: Beschrijving (ingekort):
Een oppepper voor de teint! Dit hydraterende gelmasker op basis van aloë vera zorgt voor een revitaliserende boost aan vocht en energie. Het revitaliserende complex van actieve ingrediënten met magnesium Mg en cistus rotsroos geeft vermoeide huidcellen nieuwe energie en verbetert de vochtreserves van de huid. Hoogwaardige biologische abrik...
: Eenheid: 5 ml: Prijs: 22,16 Euro: Basisprijs: 1 l = 4.432,00 Euro: Beschikbaarheid: 2 stuks op voorraad, Verzonden op vrijdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 42 g...
: Beschrijving (ingekort):
Geur: bloemig, vrouwelijk, mysterieus, zoet, warm. De koningin van de bloemen. Voor een druppel van deze kostbare essentiële olie zijn 30 rozen nodig! Verdunning met 90% jojoba-olie. Voor kamergeur en voor persoonlijke aromaverzorging en natuurlijke parfums...
: Eenheid: 5 ml: Prijs: 9,75 Euro: Basisprijs: 1 l = 1.950,00 Euro: Beschikbaarheid: 2 stuks op voorraad, Verzonden op vrijdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 40 g...
: Beschrijving (ingekort):
is een 100% zuivere natuurlijke essentiële olie van de Pelargonium x asperum. De bloemige en vrouwelijke geur van de roosgeranium heeft een balancerend, ontspannend en hart-comforterend effect. Deze essentiële olie wordt gebruikt voor kamergeur...
: Eenheid: 5 ml: Prijs: 26,43 Euro: Basisprijs: 1 l = 5.286,00 Euro: Beschikbaarheid: 2 stuks op voorraad, Verzonden op vrijdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 40 g...
: Beschrijving (ingekort):
De rotsroos is een van de typische macchiastruiken, die veel mediterrane gebieden de kruidige geur geven. De essentiële olie ruikt warm en kruidig. Etherische rotsroosolie ondersteunt optimisme en bevordert positieve gedachten...
: Eenheid: 10 ml: Prijs: 11,48 Euro: Basisprijs: 1 l = 1.148,00 Euro: Beschikbaarheid: 2 stuks op voorraad, Verzonden op vrijdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 45 g...
: Beschrijving (ingekort):
De struik met zijn zilvergroene naaldvormige bladeren duidt op zijn verkwikkende, vurige en verwarmende eigenschappen. De biologische etherische olie van rozemarijn versterkt, verlevendigt en stimuleert de stemming...
: Eenheid: 5 ml: Prijs: 7,92 Euro: Basisprijs: 1 l = 1.584,00 Euro: Beschikbaarheid: 4 stuks op voorraad, Verzonden op vrijdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 42 g...
: Beschrijving (ingekort):
Het kamferachtige chemotype van rozemarijn komt oorspronkelijk uit Spanje. De kamferachtige, eerder medicinale geur is opwekkend en stimulerend. Het wordt aanbevolen voor lage doses, vooral bij sporten en spiergerelateerde problemen. Vanwege het hoge gehalte aan monoterpeen ketonen mag het alleen met voorzichtigheid gebruikt worden...
: Eenheid: 5 ml: Prijs: 10,06 Euro: Basisprijs: 1 l = 2.012,00 Euro: Beschikbaarheid: 4 stuks op voorraad, Verzonden op vrijdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 42 g...
: Beschrijving (ingekort):
Het verbenone chemotype van rozemarijn komt uit Zuid-Afrika, is vrij mild en geschikt als toevoeging in massages. Rozemarijn Verbenon biologisch ondersteunt het concentratievermogen en het geheugen...
: Eenheid: 5 ml: Prijs: 13,21 Euro: Basisprijs: 1 l = 2.642,00 Euro: Beschikbaarheid: 2 stuks op voorraad, Verzonden op vrijdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 41 g...
: Beschrijving (ingekort):
Natuurlijke etherische olie voor kamergeuren. Deze zeer milde, zoete olie met een roosachtige geur heeft een hoog gehalte aan linalool; ze is balancerend en geschikt als extra ingrediënt voor huidverzorging, massage en natuurlijke parfumerie...
: Eenheid: 5 ml: Prijs: 23,78 Euro: Basisprijs: 1 l = 4.756,00 Euro: Beschikbaarheid: 2 stuks op voorraad, Verzonden op vrijdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 40 g...
: Beschrijving (ingekort):
De damastroosolie is harmoniserend en balancerend. Deze 10% oplossing van Bulgaarse rozenolie is geschikt voor oliebranders en als rozenparfum. Geniet bij elke gelegenheid van de geurbeleving - terwijl u leest, naar muziek luistert of ontspant...
: Eenheid: 50 ml: Prijs: 8,63 Euro: Basisprijs: 1 l = 172,60 Euro: Beschikbaarheid: 3 stuks op voorraad, Verzonden op vrijdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 145 g...
: Beschrijving (ingekort):
Betrouwbaar langdurig effect, strikt natuurlijke ingrediënten, gemakkelijk in gebruik: Deze aluminium- en alcoholvrije deoroller met salieolie zorgt voor een fris gevoel...
: Eenheid: 5 ml: Prijs: 7,92 Euro: Basisprijs: 1 l = 1.584,00 Euro: Beschikbaarheid: Reeds nabesteld - Binnenkort weer beschikbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 40 g...
: Beschrijving (ingekort):
Salvia komt van het Latijnse woord salvare, wat genezen betekent. De reinigende werking van salie is al eeuwenlang bekend. Deze essentiële olie wordt gebruikt in de geurlamp om kamers te reinigen...
: Eenheid: 5 ml: Prijs: 43,92 Euro: Basisprijs: 1 l = 8.784,00 Euro: Beschikbaarheid: 5 stuks op voorraad, Verzonden op vrijdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 42 g...
: Beschrijving (ingekort):
De essentiële olie van Nieuw-Caledonisch sandelhout Santalum austrocaledonicum heeft een zachte, balsamico en licht houtachtige geur die iets minder intens is dan die van Australisch sandelhout Santalum spicatum...
: Eenheid: 5 ml: Prijs: 7,11 Euro: Basisprijs: 1 l = 1.422,00 Euro: Beschikbaarheid: 1 stuk op voorraad, Verzonden op vrijdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 42 g...
: Beschrijving (ingekort):
Geur: warm, groen, zacht. "Het kwade weghouden" is de directe vertaling van de Malagassische naam Mandravasarotra, afgekort Saro. In veel opzichten is de essentiële olie Saro vergelijkbaar met Ravintsara, en net als deze laatste is ze afkomstig uit Madagaskar...
: Eenheid: 5 ml: Prijs: 10,56 Euro: Basisprijs: 1 l = 2.112,00 Euro: Beschikbaarheid: Reeds nabesteld - Binnenkort weer beschikbaar: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 40 g...
: Beschrijving (ingekort):
Deze hooggroeiende plant heeft grote, harige bladeren en delicate lila bloemen, die een zeer aromatische geur verspreiden. De heldere, heldere geur met een vleugje kruidigheid heeft een euforisch en sensueel karakter. De olie heeft een zeer ontspannende, balancerende en verkwikkende werking...
: Eenheid: 200 ml: Prijs: 9,85 Euro: Basisprijs: 1 l = 49,25 Euro: Beschikbaarheid: 3 stuks op voorraad, Verzonden op vrijdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 235 g...
: Beschrijving (ingekort):
Elke waterdruppel is een dansende vlinder, de lucht is gevuld met vrolijke bloesemmagie. De essentiële oliën van osmanthus, champaca, citrusvruchten en andere geven levensvreugde en vrolijkheid. Plantaardige oppervlakteactieve stoffen reinigen de huid bijzonder mild. Behoudt de huidflora dankzij zeer milde en natuurlijke oppervlakteactieve stoffen...
: Eenheid: 1 stuk: Prijs: 20,94 Euro: Beschikbaarheid: 2 stuks op voorraad, Verzonden op vrijdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 254 g...
: Beschrijving (ingekort):
Ontspannend en verfrissend moment voor uw ogen. Geurige kompressen met het kostbare rozen hydrolaat zijn verzachtend voor geïrriteerde, rode ogen, bijv. na een lange werkdag, in de droge lucht of voor vermoeide, gezwollen ogen. Biologisch rozenbloesemwater is een multitalent, niet alleen voor de ogen, maar ook voor huidverzorging: als tonicum in de dagel...
: Eenheid: 1 stuk: Prijs: 27,44 Euro: Beschikbaarheid: Momenteel niet leverbaar - Leverdatum nog niet bekend: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 207 g...
: Beschrijving (ingekort):
Verwenmomenten en een soepele huid voor handen en voeten: Handcrème met rijke sheaboter, wilde rozenolie en opwekkende geuren. Voetbalsem met avocado-olie en berglavendel voor diep ontspannen voeten. De twee tubes worden geleverd in een praktisch stoffen zakje met ritssluiting...
: Eenheid: 200 ml: Prijs: 15,24 Euro: Basisprijs: 1 l = 76,20 Euro: Beschikbaarheid: 10 stuks op voorraad, Verzonden op vrijdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 233 g...
: Beschrijving (ingekort):
Samen met het strelende schuim van het badwater kalmeert de essentiële olie van oranjebloesem de golven van de dag. Geniet van de warmte van het bad en de frisse, pittig-zoete geur van dit bubbelbad...
: Eenheid: 75 ml: Prijs: 9,55 Euro: Basisprijs: 1 l = 127,33 Euro: Beschikbaarheid: 3 stuks op voorraad, Verzonden op vrijdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 174 g...
: Beschrijving (ingekort):
Sesamolie heeft een lange traditie in de Ayurveda als massageolie. Het trekt goed in de huid en is een uitstekende draagolie. Het doet een bleke huid met een neiging tot uitdroging weer opleven...