Takaisin alkuun
Takaisin alkuun
Takaisin alkuun

Farfalla kategoriassa "Luonnonkosmetiikka". Lajittelu: Tuotenimi aakkosjärjestyksessä. Nykyinen sivu: 18:

Farfalla Suitsukkeenpolttimen malja

: Yksikkö: 1 kappale: Hinta: 19,31 Euro: Saatavuus: 4 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 420 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

käytetään suitsukkeiden polttamiseen kotona. Tyylikäs kulho on valmistettu keramiikasta, jossa on musta lasite. Halkaisija noin 12 cm...

Farfalla Suitsutushiili 33mm

: Yksikkö: 1 kertaa 10 kappaletta: Hinta: 4,97 Euro: Saatavuus: 5 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 64 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Suitsukkeiden, hartsien, yrttien, kukkien ja puiden polttamiseen suitsutusrituaaleissa. Pidä hiilitablettia suitsukepihdeillä ja sytytä se, kunnes hiili on aktiivinen. Aseta hiekan päälle suitsukekulhoon. Odota, kunnes kipinöitä ei enää ole. Lisää vasta sen jälkeen ripaus suitsuketta tablettiin. Varmista, että raitista ilmaa on riittävästi. Älä koskaan jätä sui...

Farfalla Sun Lip Stick SPF 20

: Yksikkö: 4,6 g: Hinta: 8,33 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 1.810,87 Euro: Saatavuus: 3 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 22 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Turvallinen hoito herkille huulille, suojaava ja kosteuttava mineraalisen SPF 20:n ansiosta. Arvokas karitevoi ja karnaubavaha ravitsevat ihoa ja tyrniöljy tukee uudistumista. E-vitamiinia ja porkkanansiemeniä...

Farfalla Suuhygieniasuihke

: Yksikkö: 30 ml: Hinta: 13,00 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 433,33 Euro: Saatavuus: 5 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 42 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

on virkistävä suusuihke, jossa on piparminttua ja piparminttuhydrolaattia. Eteeristen öljyjen kanssa. Suunhoitoon suihkuta 2-3 pumppua useita kertoja päivässä suoraan suuhun...

Farfalla Swiss Pine Hyaluron kasvovoide

: Yksikkö: 50 ml: Hinta: 32,73 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 654,60 Euro: Saatavuus: 2 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 119 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Nopeasti imeytyvä kasvohoito, jossa on ravitsevaa karitevoita miellyttävän ihotuntuman takaamiseksi. Jojobaöljy kosteuttaa syvästi, kasviperäinen hyaluronihappo vähentää ryppyjä ja palauttaa kimmoisuutta. Ja sveitsin mäntyuute rauhoittaa herkkää ja ärtynyttä ihoa...

Farfalla Swiss Pine Hyaluron kasvovoidepussi

: Yksikkö: 1,5 ml: Hinta: 3,04 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 2.026,67 Euro: Saatavuus: 21 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 6 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

1,5 ml:n tuoksussa tutustumaan. Nopeasti imeytyvä kasvohoito, jossa on ravitsevaa karitevoita miellyttävän ihotuntuman takaamiseksi. Jojobaöljy kosteuttaa syvästi, kasviperäinen hyaluronihappo vähentää ryppyjä ja palauttaa kimmoisuutta. Ja sveitsin mäntyuute rauhoittaa herkkää ja ärtynyttä ihoa...

Farfalla Swiss Pine Natural Deodorantti

: Yksikkö: 100 ml: Hinta: 11,17 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 111,70 Euro: Saatavuus: 1 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 197 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Lämpimän, puumaisen tuoksuinen sveitsin männyn kasvivesi. Kuusimänty, joka tunnetaan myös nimellä arolla mänty, maadoittaa aistit ja tukee sinua arjessa rauhoittavilla ominaisuuksillaan. Luonnonkosmetiikan aktiivikompleksi antaa miellyttävän raikkauden tunteen...

Farfalla Swiss Pine Shower & Shampoo suihku ja shampoo

: Yksikkö: 250 ml: Hinta: 18,70 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 74,80 Euro: Saatavuus: 3 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 433 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Mieto 2-in-1 hoito iholle ja hiuksille. Sveitsiläinen mänty pohjustaa aisteja ja tukee arkea rauhoittavilla ominaisuuksillaan. Mieto puhdistus kasvipohjaisilla tensideillä...

Farfalla Swiss Pine Vartalovoide

: Yksikkö: 150 ml: Hinta: 18,60 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 124,00 Euro: Saatavuus: 2 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 281 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Hyvän olon hoitoa kaikille ihotyypeille - myös herkälle iholle. Sveitsiläinen mänty pohjustaa aisteja ja tukee arkea rauhoittavilla ominaisuuksillaan. Sveitsinpihlajan männyn kasvivesi antaa arvokasta kosteutta...

Farfalla Tee se itse kookospähkinäpohjaan

: Yksikkö: 1 litra: Hinta: 27,04 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 27,04 Euro: Saatavuus: 1 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 1,1 kg...
: Kuvaus (lyhennetty):

Hajusteeton ja erittäin pehmeä vaahtopohja kasviperäisistä raaka-aineista vehnäproteiinilla. Pohjana itse sekoitettaviin suihkugeeleihin ja saippuoihin eteeristen öljyjen kanssa...

Farfalla Tee se itse luomu hajuvesi

: Yksikkö: 27 ml: Hinta: 6,09 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 225,56 Euro: Saatavuus: 3 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 74 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Tällä luomuhajuvedellä voit valmistaa henkilökohtaisen luonnollisen hajuveden tai tuoksuvan vartalosuihkeen. Tämän luomuparfyymin alkoholi on denaturoitu furokumariini-köyhällä bergamotilla ja työstetty luomupähkinävedellä...

Farfalla Tee se itse luomu ilmanraikastin

: Yksikkö: 70 ml: Hinta: 7,11 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 101,57 Euro: Saatavuus: Jo jälkitoimituksessa - Saatavilla jälleen pian: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 160 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Tällä luomumaisuihkeella voit valmistaa henkilökohtaisen luomumainen huonesuihkeesi vain muutamassa vaiheessa tai laimentamalla eteerisiä öljyjä. Luomu-ilmasuihke on denaturoitu bergamotilla, joka on köyhä furokumariinissa...

Farfalla Tee se itse luomu nestemäinen käsisaippua

: Yksikkö: 300 ml: Hinta: 9,04 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 30,13 Euro: Saatavuus: 1 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 343 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

on hajuton, erittäin mieto saippuointi orgaanisista kasviöljyistä. Sopii erinomaisesti perustaksi kotona valmistettavaan nestemäiseen käsisaippuaan, johon on sekoitettu eteerisiä öljyjä...

Farfalla Tee se itse suihkugeeli/vaahtokylpyamme

: Yksikkö: 200 ml: Hinta: 8,33 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 41,65 Euro: Saatavuus: 2 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 237 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

pienessä 200 ml pullossa. Hajusteeton ja erittäin pehmeä vaahtopohja kasviperäisistä raaka-aineista vehnäproteiinilla. Pohjana itse sekoitettaviin suihkugeeleihin ja saippuoihin eteeristen öljyjen kanssa...

Farfalla Teepuuöljy luomu

: Yksikkö: 5 ml: Hinta: 7,92 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 1.584,00 Euro: Saatavuus: 2 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 40 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Farfalla pystyy tarjoamaan aitoa "bush oil" -öljyä, joka tarkoittaa korkealaatuista tuotetta alkuperäiseltä alueeltaan Uusi Etelä-Wales. Teepuuöljyä voidaan käyttää aromihoidossa, huonetuoksuissa ja luonnonkosmetiikassa...

Farfalla Teepuuöljy luomu

: Yksikkö: 10 ml: Hinta: 10,67 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 1.067,00 Euro: Saatavuus: 1 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 45 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

10 ml pullossa. Farfalla pystyy tarjoamaan aitoa "bush oil" -öljyä, joka tarkoittaa korkealaatuista tuotetta alkuperäiseltä alueeltaan Uusi Etelä-Wales. Teepuuöljyä voidaan käyttää aromihoidossa, huonetuoksuissa ja luonnonkosmetiikassa. Öljy on erittäin monipuolinen...

Farfalla Teepuuöljy luomu

: Yksikkö: 50 ml: Hinta: 43,92 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 878,40 Euro: Saatavuus: 1 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 110 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

50 ml pullossa. Farfalla pystyy tarjoamaan aitoa "bush oil" -öljyä, joka tarkoittaa korkealaatuista tuotetta alkuperäiseltä alueeltaan Uusi Etelä-Wales. Teepuuöljyä voidaan käyttää aromihoidossa, huonetuoksuissa ja luonnonkosmetiikassa. Öljy on erittäin monipuolinen...

Farfalla Thermo Active Hierontageeli

: Yksikkö: 100 ml: Hinta: 15,55 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 155,50 Euro: Saatavuus: Jo jälkitoimituksessa - Saatavilla jälleen pian: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 114 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Stimuloiva ihonhoito yhdistettynä luomumentolin ja talvivihreän rentouttavaan lämpövaikutukseen. Rauhoittava hieronta tarjoaa nopeaa helpotusta rasittuneille kehon alueille ja sitä suositellaan palautumiseen fyysisen rasituksen jälkeen...

Farfalla Timjami Linalol luomu

: Yksikkö: 5 ml: Hinta: 12,39 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 2.478,00 Euro: Saatavuus: 3 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 40 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Timjami pitää runsaasta auringonpaisteesta ja kivisestä maaperästä, ja sitä kasvaa villiintyneenä Välimeren alueella. Thymol-timjami on tulinen ja voimakas laji, kun taas linaloli-, geranioli- ja tujanoli-kemotyypit ovat mietoja. Kaikista luomutimjamityypeistä saadaan erinomaisia talvisia eteerisiä öljyjä...

Farfalla Timjami Thymol luomu

: Yksikkö: 5 ml: Hinta: 11,48 Euro: Yksikköhinta: 1 l = 2.296,00 Euro: Saatavuus: 3 kpl varastossa, Lähetetty perjantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 40 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Erittäin virkistävä, vahvistava eteerinen öljy. Thymol-timjami on tulinen ja voimakas laji, kun taas linaloli-, geranioli- ja tujanoli-kemotyypit ovat mietoja. Kaikki luomu-timjamin lajit ovat erinomaisia talviajan eteerisiä öljyjä...

Vieritä ylös