: Yksikkö: 125 g: Hinta: 2,43 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 19,44 Euro: Saatavuus: 12 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 145 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
on valmistettu luomuperunoista, luomuauringonkukkaöljystä ja merisuolasta. Trafo-luomuperunalastut valmistetaan perinteisellä tavalla pienessä perheyrityksessä. Trafo käyttää valikoituja perunoita, jotka on kasvatettu hedelmällisellä luomumaalla. Ne paistetaan luomu-auringonkukkaöljyssä 100-prosenttisesti kovetamaton, joka sisältää runsaasti tärkeä...
: Yksikkö: 60 g: Hinta: 2,85 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 47,50 Euro: Saatavuus: 5 kpl varastossa, Lähetetty keskiviikko: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Alennus: 3,7 prosenttia alennus aiemmasta hinnastamme: Toimituspaino: 64 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Nämä rapeat keksit on valmistettu maniokin juuresta. Ne ovat hieman kiinteämpiä ja intensiivisempiä kuin klassiset perunalastut. Herkullisia nasi-aterian kanssa tai dippinä satay-kastikkeessa! Ne ovat myös vegaaneille mukava vaihtoehto katkarapukekseille...
: Yksikkö: 75 g: Hinta: 2,85 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 38,00 Euro: Saatavuus: Tällä hetkellä ei saatavilla - Toimituspäivää ei ole vielä ilmoitettu: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 83 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Herkullisia, kevyitä ja rapeita. Intialaisessa keittiössä papadumeja tarjoillaan lisäkkeenä tai alkupalana. Ne sopivat erinomaisesti ruokiin, joissa on makeaa tai suolaista chutneyta. Ilmavia keksejä voi kuitenkin nauttia myös välipalana sellaisenaan...
: Yksikkö: 60 g: Hinta: 2,85 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 47,50 Euro: Saatavuus: Jo jälkitoimituksessa - Saatavilla jälleen pian: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 65 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
on indonesialainen vihanneksista valmistettu lisuke. Vegaanisia, ilmavia ja rapeita. Sipsit sopivat hyvin aasialaisten ruokien kanssa ja ovat maukas välipala väliin. Ne ovat myös ihania dipattavaksi...
: Yksikkö: 80 g: Hinta: 2,43 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 30,38 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 85 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Lajike, joka muistuttaa nachoja juustokastikkeella ja antaa sinulle sen elokuvateatterin tunteen? Älä sano enempää: Nämä supermaukkaat sipsit saavat pisteitä miedolla, harmonisesti tasapainotetulla juuston maullaan ja rapealla jauhobanaanilla...
: Yksikkö: 30 g: Hinta: 1,16 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 38,67 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 34 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Sydämelliset rapeat tikut, jotka on valmistettu paisutetusta maissijauhosta ja joissa on mieto juuston maku. Maistuu myös ilman suolan ja sokerin lisäystä¹. Herkullinen rapea välipala matkalle tai kotiin...
: Yksikkö: 75 g: Hinta: 2,11 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 28,13 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 81 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Nauti rapeista, aromaattisista paprika- ja viljapohjaisista palleroista. Sopii mainiosti pieneksi aperitiiviksi tai suolaiseksi välipalaksi seuraavaan elokuvailtaan tai ystävien vierailulle...
: Yksikkö: 75 g: Hinta: 2,11 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 28,13 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 82 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Flipsejä pidetään oikeutetusti ehdottomana välipalaklassikkona. Tässä Välimeren inspiroimassa uudelleentulkinnassa tomaatit ja oregano antavat vastustamattoman aromin...
: Yksikkö: 115 g: Hinta: 2,64 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 22,96 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 125 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Englantilainen klassikko, joka on valmistettu ensiluokkaisista perunaviipaleista, jotka on maustettu hienolla alppisuolalla ja omenaviinietikalla. Paistetaan kattilassa...
: Yksikkö: 115 g: Hinta: 2,64 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 22,96 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 120 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Intensiivisen makuiset perunalastut on maustettu sipulilla ja hienoilla yrteillä, kuten oreganolla, persiljalla tai tarragonilla. Paistetaan vedenkeittimessä...
: Yksikkö: 115 g: Hinta: 2,64 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 22,96 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 120 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Välimeren keittiön ystävät ovat erityisen tyytyväisiä tähän variaatioon. Käsin poimittujen yrttien ja auringossa kypsytettyjen tomaattien tuoksuva mausteseos sopii täydellisesti yhteen kullankeltaisten uuniperunoiden paahteisten aromien kanssa. Sulje silmäsi ja maista kesän .....
: Yksikkö: 125 g: Hinta: 2,00 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 16,00 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 132 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Rapeat sipsit on valmistettu maissijauhosta, auringonkukkaöljystä ja merisuolasta. Ihanteellinen välipala väliin. Niitä voi nauttia sellaisenaan tai suosikkidippisi kanssa...
: Yksikkö: 50 g: Hinta: 1,79 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 35,80 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 57 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Näiden rapeiden sipsien riisiä ei ole friteerattu tai paistettu, vaan se on popsittu. Ainoa muu ainesosa luomu täysjyväriisin lisäksi on hieman suolaa. Muuta ei tarvita vegaaniseen naposteluiloon...
: Yksikkö: 9 kertaa 25 g: Hinta: 4,76 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 21,16 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 295 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Questa semplice ricetta utilizza farina di farro proveniente dall'Italia e acqua, senza l'aggiunta di lievito. Il prodotto può essere gustato come alternativa al pane o abbinato a creme spalmabili dolci o salate. Grazie alle pratiche confezioni monodose, è comodo da portare con sé, sia per il pranzo, uno spuntino o durante un viaggio...
: Yksikkö: 10 kertaa 25 g: Hinta: 4,76 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 19,04 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 325 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Yksinkertainen resepti, joka on valmistettu italialaisista vehnäjauhoista ja vedestä, ilman hiivaa. Sopii hyvin leivän korvikkeeksi ruokapöytään tai herkulliseksi makeiden tai suolaisten levitteiden kanssa. Käytännöllisten kerta-annospakkausten ansiosta ne ovat loistava valinta, kun olet liikkeellä...
: Yksikkö: 50 g: Hinta: 2,43 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 48,60 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 55 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Perinteisen pyöreän muotoisia kikhernechippsejä ei ole friteerattu, vaan ne on paistettu uunissa. Olipa kyseessä sitten viihtyisä ilta ystävien kanssa, osana monipuolista välipalalautasta tai yksinkertaisesti aterioiden välissä, nämä sipsit sopivat moneen tilaisuuteen...
: Yksikkö: 35 g: Hinta: 2,11 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 60,29 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 41 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Maissi- ja kikhernejauhoista valmistettuja puffetoituja tikkuja ei friteerata, vaan ne paistetaan uunissa. Ihana välipala illanviettoon ystävien kanssa tai vain välipalaksi aterioiden välissä...
: Yksikkö: 55 g: Hinta: 2,32 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 42,18 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 59 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Tässä gluteenittomassa viljavälipalassa yhdistyvät kaksi gluteenitonta viljaa, maissi ja amarantti. Herkullisen rapeaa ja vastustamattoman luonnollisen makuista välipalaa ei ole paistettu, vaan se on paistettu alhaisessa lämpötilassa. Se on valmistettu ainoastaan auringonkukkaöljyllä, jotta viljan aito maku tulisi esiin...
: Yksikkö: 50 g: Hinta: 2,43 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 48,60 Euro: Saatavuus: Loppuunmyyty - Tätä tuotetta ei voi enää toimittaa: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 55 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Linssisipsejä on paistettu uunissa paistamisen sijaan, mutta ne ovat miellyttävän rapeita ja täynnä makua. Linssijauhoista valmistetut ja huolellisesti valmistetut, kevyen rakenteen ja miedon suolaisen maun ansiosta. Ne sopivat hyvin rentoon illanviettoon ystävien kanssa, osaksi välipalapöytää tai vain nopeaksi välipalaksi aterioiden välissä. Vegaaninen resepti ...