: Enhet: 100 g: Pris: 1,04 Euro: Grundpris: 1 kg = 10,40 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 107 g...
: Beskrivning (förkortad):
De krispiga rånen gjorda av puffat ris är perfekta som ett veganskt mellanmål till frukost, som en mellanmålsgodis, hemma och på språng. Riswafers är också goda med smör, honung och söta eller salta pålägg...
: Enhet: 125 g: Pris: 3,55 Euro: Grundpris: 1 kg = 28,40 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 135 g...
: Beskrivning (förkortad):
Upptäck de läckra runda ekologiska våfflorna i mjölkchoklad med citronolja. Som ett litet mellanmål i skrivbordslådan eller som en godsak bara däremellan...
: Enhet: 125 g: Pris: 3,55 Euro: Grundpris: 1 kg = 28,40 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 135 g...
: Beskrivning (förkortad):
Upptäck de läckra runda ekologiska våfflorna med chokladöverdrag av vit yoghurt och hallonpulver. För skrivbordslådan eller som en liten godsak i mellan...
: Enhet: 125 g: Pris: 2,71 Euro: Grundpris: 1 kg = 21,68 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 135 g...
: Beskrivning (förkortad):
Det finns gott om utsökt hasselnötskräm mellan de krispiga waferlagren. Skuren i små kuber för att passa i munnen. Ett sött mellanmål till kaffe, te eller bara däremellan...
: Enhet: 100 g: Pris: 1,52 Euro: Grundpris: 1 kg = 15,20 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 113 g...
: Beskrivning (förkortad):
Raffinerad med havssalt. Njut helt enkelt av dem rena, med pålägg eller topping till frukost och middag eller i samband med måltider. Passar med både söta och salta toppings...
: Enhet: 65 g: Pris: 4,18 Euro: Grundpris: 1 kg = 64,31 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 103 g...
: Beskrivning (förkortad):
Med 65% fyllning av kokosnötskräm. Upptäck den exotiska smaken av spelt-kokosgräddsvåfflorna och njut av dem med en kopp kaffe eller te...
: Enhet: 65 g: Pris: 4,28 Euro: Grundpris: 1 kg = 65,85 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 111 g...
: Beskrivning (förkortad):
Mellan två krispiga speltvåfflor finns en utsökt nougatkrämfyllning. Unna dig en söt time-out. Smakar gott till kaffe och te, men kan också ätas som de är när som helst...
: Enhet: 100 g: Pris: 2,19 Euro: Grundpris: 1 kg = 21,90 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 121 g...
: Beskrivning (förkortad):
De glutenfria spannmålsvåfflorna är gjorda av korn som puffas försiktigt vid höga temperaturer utan fett. De är idealiska som ett knaprigt mellanmål, som ett brödersättningsmedel till måltider, till frukost eller som ett litet mellanmål med pålägg eller sylt...
: Enhet: 100 g: Pris: 2,08 Euro: Grundpris: 1 kg = 20,80 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 108 g...
: Beskrivning (förkortad):
Majsskivorna till dessa glutenfria våfflor ångas vid höga temperaturer utan att något fett tillsätts. Majsvåfflorna är lätta och krispiga och kan användas som ersättning för bröd, som bas för läckra kanapéer eller som ett snabbt mellanmål...
: Enhet: 100 g: Pris: 2,71 Euro: Grundpris: 1 kg = 27,10 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 108 g...
: Beskrivning (förkortad):
Dessa majsrån är förädlade med kikärtor, ärtor och fullkornsris. De är lätta och krispiga och kan användas som ersättning för bröd, som bas för läckra kanapéer eller som ett snabbt mellanmål...
: Enhet: 95 g: Pris: 3,86 Euro: Grundpris: 1 kg = 40,63 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 129 g...
: Beskrivning (förkortad):
Majsrånen med fin mörk choklad kombinerar en krispig tugga med en intensiv kakaosmak. Tre rån är förpackade separat i två praktiska portionsförpackningar. Helt rätt för på språng, på kontoret eller närhelst du vill unna dig en söt stund...
: Enhet: 100 g: Pris: 1,98 Euro: Grundpris: 1 kg = 19,80 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 126 g...
: Beskrivning (förkortad):
Dessa riskakor tillverkas uteslutande av noggrant utvalt råris. Kornen tillagas vid höga temperaturer utan tillsats av fett eller salt. De är lämpliga som ett knaprigt mellanmål, till måltider som ersättning för bröd, för att göra lätta och välsmakande kanapéer eller till frukost med honung eller sylt...
: Enhet: 34 g: Pris: 1,56 Euro: Grundpris: 1 kg = 45,88 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 42 g...
: Beskrivning (förkortad):
i dubbelförpackning. Dessa fullkornsriskakor med fin mjölkchoklad kombinerar en krispig bit med delikat chokladsmak. Precis vad du behöver när du är på språng, på kontoret eller när du känner för att unna dig något sött...
: Enhet: 34 g: Pris: 1,56 Euro: Grundpris: 1 kg = 45,88 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 38 g...
: Beskrivning (förkortad):
i dubbelförpackning. Dessa fullkornsriskakor med fin mörk choklad kombinerar en krispig bit med en intensiv kakaosmak. Perfekta att ha med sig på resan, på kontoret eller när du vill unna dig en söt stund...
: Enhet: 100 g: Pris: 3,86 Euro: Grundpris: 1 kg = 38,60 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 136 g...
: Beskrivning (förkortad):
Fullkornsrisrånen med fin mjölkchoklad kombinerar en knaprig tugga med en delikat chokladsmak. Tre rån är förpackade separat i två praktiska portionsförpackningar. Passar perfekt när du är på språng, på kontoret eller när du vill unna dig något sött mellan måltiderna...
: Enhet: 100 g: Pris: 3,86 Euro: Grundpris: 1 kg = 38,60 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 136 g...
: Beskrivning (förkortad):
De fullkorniga risrånen med fin mörk choklad kombinerar en krispig tugga med en intensiv kakaodoft. Tre rån är individuellt förpackade i två bekväma portionsförpackningar. Precis rätt för när du är på språng, på kontoret eller när du vill unna dig en söt stund...
: Enhet: 100 g: Pris: 2,40 Euro: Grundpris: 1 kg = 24,00 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 123 g...
: Beskrivning (förkortad):
De röda och svarta risskivorna tillverkas uteslutande av dessa två typer av fullkornsris. De hela riskornen tillagas vid hög temperatur utan tillsats av fett. Perfekt som ett krispigt mellanmål, som brödersättning till måltider, till frukost med sylt eller som bas för läckra aptitretare med fingermat...
: Enhet: 100 g: Pris: 2,40 Euro: Grundpris: 1 kg = 24,00 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 126 g...
: Beskrivning (förkortad):
Rött fullkornsris ger dessa rån sin karakteristiska smak och en behagligt balanserad ton. De är perfekta som ett krispigt mellanmål, som ett tillbehör till måltider istället för bröd eller till frukost och eftermiddagste med lite sylt...
: Enhet: 100 g: Pris: 2,19 Euro: Grundpris: 1 kg = 21,90 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 126 g...
: Beskrivning (förkortad):
Ris- och quinoarullarna tillverkas uteslutande av hela riskorn och quinoafrön som tillagas vid höga temperaturer utan tillsats av fett. De är ett fantastiskt krispigt mellanmål till måltider som ersättning för bröd eller för att förbereda lätta och välsmakande kanapéer...
: Enhet: 100 g: Pris: 2,40 Euro: Grundpris: 1 kg = 24,00 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 126 g...
: Beskrivning (förkortad):
För dessa wafers berikas noggrant utvalt råris med sesamfrön. Kornen tillagas vid höga temperaturer utan tillsats av fett. De är ett fantastiskt knaprigt mellanmål till måltider som ersättning för bröd eller för att förbereda lätta och välsmakande kanapéer...