: Enhet: 100 g: Pris: 3,03 Euro: Grundpris: 1 kg = 30,30 Euro: Tillgänglighet: 5 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Rabatt: 3,2 procent rabatt på vårt tidigare pris: Fraktvikt: 104 g...
: Beskrivning (förkortad):
Nu blir det krispigt! Kexen imponerar inte bara med sin korta ingredienslista och sina läckra smaker, utan också med sitt höga proteininnehåll. Glutenfri, krispig njutning för hela familjen...
: Enhet: 100 g: Pris: 3,03 Euro: Grundpris: 1 kg = 30,30 Euro: Tillgänglighet: 11 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Rabatt: 3,2 procent rabatt på vårt tidigare pris: Fraktvikt: 104 g...
: Beskrivning (förkortad):
Nu blir det krispigt! Dessa glutenfria kex imponerar inte bara med sin korta ingredienslista, krispiga konsistens och fina smak, utan också med sitt höga proteininnehåll. Ett härligt glutenfritt mellanmål för hela familjen...
: Enhet: 75 g: Pris: 3,03 Euro: Grundpris: 1 kg = 40,40 Euro: Tillgänglighet: 9 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Rabatt: 3,2 procent rabatt på vårt tidigare pris: Fraktvikt: 81 g...
: Beskrivning (förkortad):
Krispiga ärtchips, kryddade med en varm harissablandning av chili, paprika och kummin. Smakrika, välbalanserade och härligt krispiga. Perfekt att äta direkt ur påsen eller servera till en drink, och passar även utmärkt till hummus eller yoghurtdip...
: Enhet: 75 g: Pris: 2,82 Euro: Grundpris: 1 kg = 37,60 Euro: Tillgänglighet: 4 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 82 g...
: Beskrivning (förkortad):
En currykryddblandning med koriander, ingefära, kardemumma och andra kryddor ger linschipsen en speciell smak. Med dessa chips står inget i vägen för en kväll med vännerna eller en avkopplande kväll framför favoritprogrammet på TV...
: Enhet: 75 g: Pris: 2,93 Euro: Grundpris: 1 kg = 39,07 Euro: Tillgänglighet: 6 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 80 g...
: Beskrivning (förkortad):
De krispiga linschipsen får sin unika smak från kryddblandningen med sweet chili. Ett exotiskt mellanmål eller ett kryddigt tillbehör till risrätter...
: Enhet: 75 g: Pris: 3,03 Euro: Grundpris: 1 kg = 40,40 Euro: Tillgänglighet: 1 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Rabatt: 3,2 procent rabatt på vårt tidigare pris: Fraktvikt: 81 g...
: Beskrivning (förkortad):
Dessa chips har allt. Knapriga, krispiga, med en distinkt smak och en stark paprikasmak. Quinoabasen garanterar en utsökt konsistens, medan kryddblandningen ger den fulla smaken. Perfekt som aperitif, på språng eller när du vill ha något salt. Njut av dem som de är eller kombinera med din favoritdip...
: Enhet: 23 g: Pris: 1,35 Euro: Grundpris: 1 kg = 58,70 Euro: Tillgänglighet: Redan restnoterad - Snart tillgänglig igen: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 25 g...
: Beskrivning (förkortad):
Dessa krispiga, poppade bollar, tillverkade av ärtmjöl, är ett smakrikt mellanmål. Unna dig ett kryddstarkt mellanmål hemma, på språng eller helt enkelt som ett litet tilltugg mellan måltiderna...
: Enhet: 23 g: Pris: 1,35 Euro: Grundpris: 1 kg = 58,70 Euro: Tillgänglighet: 4 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 25 g...
: Beskrivning (förkortad):
Unna dig ett smakrikt mellanmål hemma, på resan eller helt enkelt som ett litet tilltugg mellan måltiderna. Dessa krispiga, poppade bollar gjorda på ärtmjöl är ett smakrikt mellanmål var du än befinner dig...
: Enhet: 75 g: Pris: 3,13 Euro: Grundpris: 1 kg = 41,73 Euro: Tillgänglighet: 9 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 82 g...
: Beskrivning (förkortad):
Till skillnad från traditionella potatischips är dessa krispiga chips gjorda av puffade linser. Solrosolja, gräddfil och lök ger dem deras karakteristiska smak. Perfekta att dela med sig av eller att äta själv...
: Enhet: 75 g: Pris: 3,13 Euro: Grundpris: 1 kg = 41,73 Euro: Tillgänglighet: 6 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 85 g...
: Beskrivning (förkortad):
Dessa krispiga chips är gjorda av ångkokta linser. Solrosolja, vitlök och chili ger dem deras karakteristiska smak. Ett spännande alternativ till klassiska potatischips. Dela med dig av dem eller ät dem själv...
: Enhet: 75 g: Pris: 3,44 Euro: Grundpris: 1 kg = 45,87 Euro: Tillgänglighet: 9 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 82 g...
: Beskrivning (förkortad):
Dessa grönsakschips är en blandning av ekologisk morot, palsternacka och rödbeta. Chipsen är friterade på en lägre temperatur, så att smaken bevaras på bästa sätt. Njut av det populära mellanmålet för alla...
: Enhet: 100 g: Pris: 2,61 Euro: Grundpris: 1 kg = 26,10 Euro: Tillgänglighet: För närvarande inte tillgänglig - Leveransdatum ännu inte fastställt: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 110 g...
: Beskrivning (förkortad):
är krispiga potatischips, bakade i kokosolja och lättsaltade. Bakningsprocessen med en maximal temperatur på 165°C är längre och långsammare än med vanliga chips, vilket ger dem mer bett...
: Enhet: 125 g: Pris: 2,61 Euro: Grundpris: 1 kg = 20,88 Euro: Tillgänglighet: 10 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Rabatt: 13,9 procent rabatt på vårt tidigare pris: Fraktvikt: 140 g...
: Beskrivning (förkortad):
tillverkade av ekologisk potatis, ekologisk solrosolja och salt. Med behaglig vitlökston. Ekologiska potatischips från Trafo produceras på ett traditionellt sätt i ett litet familjeföretag. Trafo använder utvalda potatisar som odlas på bördig ekologisk mark. De handkokta chipsen är långsammare, längre och friteras vid en lägre temperatur än traditi...
: Enhet: 125 g: Pris: 2,71 Euro: Grundpris: 1 kg = 21,68 Euro: Tillgänglighet: 3 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 140 g...
: Beskrivning (förkortad):
tillverkade av ekologisk potatis, ekologisk solrosolja och seasalt. Ekologiska potatischips från Trafo produceras på ett traditionellt sätt i ett litet familjeföretag. De handkokta chipsen är långsammare, längre och friterade vid en lägre temperatur än traditionella potatischips. Genom denna tillverkningsprocess får chipsen sin smak och blir särskil...
: Enhet: 125 g: Pris: 2,71 Euro: Grundpris: 1 kg = 21,68 Euro: Tillgänglighet: 10 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 135 g...
: Beskrivning (förkortad):
Chipsen är extra tjocka för att göra det ännu roligare att tugga. På grund av den långsammare produktionsprocessen är de handkokta chipsen ännu krispigare. Havssalt och peppar kompletterar den rejäla smaken perfekt...
: Enhet: 125 g: Pris: 3,34 Euro: Grundpris: 1 kg = 26,72 Euro: Tillgänglighet: 6 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 150 g...
: Beskrivning (förkortad):
från ekologisk potatis, ekologisk solrosolja och parikapulver. Med en behaglig paprikanote. Ekologiska potatischips från Trafo produceras på ett traditionellt sätt i ett litet familjeföretag. Trafo använder utvalda potatisar, odlade i bördig ekologisk mark. De handkokta chipsen är långsammare, längre och friterade vid en lägre temperatur än traditio...
: Enhet: 125 g: Pris: 2,82 Euro: Grundpris: 1 kg = 22,56 Euro: Tillgänglighet: 5 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Rabatt: 15,6 procent rabatt på vårt tidigare pris: Fraktvikt: 140 g...
: Beskrivning (förkortad):
tillverkade av ekologisk potatis, ekologisk solrosolja och salt. Med den läckra kryddiga smaken av rosmarin. Ekologiska potatischips från Trafo produceras på ett traditionellt sätt i ett litet familjeföretag. Trafo använder utvalda potatisar som odlas på bördig ekologisk mark. De handkokta chipsen är långsammare, längre och friteras vid en ...
: Enhet: 125 g: Pris: 3,03 Euro: Grundpris: 1 kg = 24,24 Euro: Tillgänglighet: 3 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 132 g...
: Beskrivning (förkortad):
Ingredienser som potatis, solrosolja och kryddor som lökpulver, gurkmeja, vitlökspulver, koriander, svartpeppar och ingefära ger dessa handkokta chips sin utsökta smak. De ekologiska handkokta chipsen Salt & Vinäger smakar bra vid varje tillfälle...
: Enhet: 125 g: Pris: 2,82 Euro: Grundpris: 1 kg = 22,56 Euro: Tillgänglighet: 7 st. i lager, Skickad den onsdag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Rabatt: 15,6 procent rabatt på vårt tidigare pris: Fraktvikt: 135 g...
: Beskrivning (förkortad):
Tillverkade av ekologisk potatis, ekologisk solrosolja och havssalt. Ekologiska potatischips från Trafo produceras på ett traditionellt sätt i ett litet familjeföretag. Trafo använder utvalda potatisar som odlas på bördig ekologisk mark. De handkokta chipsen är långsammare, längre och friterade vid en lägre temperatur än traditionella p...