Tillbaka till toppen
Tillbaka till toppen
Tillbaka till toppen

Kerzenfarm Hahn i kategorin "Eko-hushåll › Ljus". Sortering: Produktnamn alfabetiskt. Aktuell sida: 19:

Kerzenfarm Hahn Värmeljushållare porslin, svart-röd

: Enhet: 1 styck: Pris: 4,51 Euro: Tillgänglighet: 16 st. i lager, Skickad den måndag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 69 g...
: Beskrivning (förkortad):

Njut av den mysiga atmosfären och den lugnande effekten av reflekterande stearinljus på den röda insidan av den svarta värmeljusstaken i porslin. Njut av denna behagliga ljuskälla under en romantisk kväll för två...

Kerzenfarm Hahn Värmeljushållare porslin, svart-silver

: Enhet: 1 styck: Pris: 4,51 Euro: Tillgänglighet: 23 st. i lager, Skickad den måndag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 71 g...
: Beskrivning (förkortad):

Njut av den mysiga atmosfären och den lugnande effekten av reflekterande stearinljus på den silverfärgade insidan av den svarta värmeljushållaren i porslin...

Kerzenfarm Hahn Vaxfästkuddar för ljus

: Enhet: 1 styck: Pris: 1,04 Euro: Tillgänglighet: 5 st. i lager, Skickad den måndag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 11 g...
: Beskrivning (förkortad):

håller ljusen rakt upp och stadigt på alla ytor. Kan återanvändas...

Kerzenfarm Hahn Vinterby med glödande glas

: Enhet: 1 styck: Pris: 12,07 Euro: Tillgänglighet: 24 st. i lager, Skickad den måndag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 194 g...
: Beskrivning (förkortad):

En varm och mysig ljuskälla under vintersäsongen. Det färgglada glaset visar motivet av en vintrig by med snögubbe och rådjur. Dekorera under vinterhalvåret. Sätt bara i ett passande värmeljus, tänd och njut!...

Kerzenfarm Hahn Bivaxljus, ogenomskinligt votivglas

: Enhet: 1 styck: Pris: 6,61 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 180 g...
: Beskrivning (förkortad):

i ett ogenomskinligt votivglas med ett lock av trä att stänga. Ljuset är tillverkat av 100% bivax. Färgen och den typiska bivaxdoften är på motsvarande sätt naturlig och ren...

Kerzenfarm Hahn Bivaxljus, svart votivglas

: Enhet: 63 g: Pris: 6,61 Euro: Grundpris: 1 kg = 104,92 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 180 g...
: Beskrivning (förkortad):

är ett bivaxljus i ett svart votivglas med ett trälock att stänga. Ljuset är tillverkat av 100% bivax. Njut av doften av typiskt bivax...

Kerzenfarm Hahn Bivaxljus, syltburk

: Enhet: 1 styck: Pris: 10,18 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 252 g...
: Beskrivning (förkortad):

Bivaxljusen från Kerzenfarm Hahn är tillverkade för hand, råmaterialet består av 100% rent bivax. Ljuset ger atmosfäriskt ljus och en trevlig atmosfär i ditt hem...

Kerzenfarm Hahn Blockljus creme 150 x 100 mm Cracklee

: Enhet: 1 styck: Pris: 12,07 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 1,2 kg...
: Beskrivning (förkortad):

i storleken 150 x 100 mm med en brinntid på ca. 88 timmar. Det vackra gräddfärgade pelarljuset med den marmorliknande ytan ger ett behagligt ljus och en atmosfärisk stämning. Paraffinvaxerna av hög kvalitet brinner utan rester. Kerzenfarm Hahn använder endast utvalda vekar av 100 % bomull. Pelarljus ser alltid ädla ut och passar in i nä...

Kerzenfarm Hahn Blockljus creme 75 x 65 mm Cracklee

: Enhet: 1 styck: Pris: 3,67 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 228 g...
: Beskrivning (förkortad):

75 x 65 mm. Det vackra gräddfärgade pelarljuset med den marmorliknande ytan ger behagligt ljus och en atmosfärisk stämning. De högkvalitativa paraffinvaxerna brinner utan rester. Kerzenfarm Hahn använder endast utvalda vekar av 100 % bomull. Pelarljus ser alltid ädla ut och passar in i nästan alla bostadsstilar. Med det omfattande färgutb...

Kerzenfarm Hahn Blockljus creme 90 x 100 mm Cracklee

: Enhet: 1 styck: Pris: 7,34 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 682 g...
: Beskrivning (förkortad):

90 x 100 mm. Det vackra gräddfärgade pelarljuset med den marmorliknande ytan ger behagligt ljus och en atmosfärisk stämning. De högkvalitativa paraffinvaxerna brinner utan rester. Kerzenfarm Hahn använder endast utvalda vekar av 100 % bomull. Pelarljus ser alltid ädla ut och passar in i nästan alla bostadsstilar. Med det omfattande färgu...

Kerzenfarm Hahn Doftlampa i porslin stjärna

: Enhet: 1 styck: Pris: 8,60 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 232 g...
: Beskrivning (förkortad):

är en doftvärmare tillverkad av vitt porslin. Den 11,5 cm höga oljebrännaren i porslin är dekorerad med ett vackert hålmönster i stjärnform, genom vilket stearinljuset kan flimra atmosfäriskt...

Kerzenfarm Hahn Doftljus apelsin vanilj, trendglas gråbrunt

: Enhet: 100 g: Pris: 9,23 Euro: Grundpris: 1 kg = 92,30 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 308 g...
: Beskrivning (förkortad):

Ett vackert doftljus tillverkat av naturligt rapsvax i ett trendigt glas i färgen gråbrun. Trälocket används för att stänga ljuset. Doftljuset ger ett varmt ljus och en oemotståndlig doft av apelsin och vanilj i ditt rum. Njut av den mysiga och kalla årstiden tillsammans med dina nära och kära...

Kerzenfarm Hahn Doftljus Bakat äpple, elfenben Trendglas

: Enhet: 1 styck: Pris: 7,87 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 310 g...
: Beskrivning (förkortad):

Doftljus tillverkat av 100% naturligt rapsvax med naturliga eteriska oljor. I ett grått trendglas med ett trälock att stänga. Njut av doften av bakade äpplen med dina nära och kära och koppla av i stearinljusets sken...

Kerzenfarm Hahn Doftljus citrongräs, vitt votivglas

: Enhet: 254 g: Pris: 14,38 Euro: Grundpris: 1 kg = 56,61 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 605 g...
: Beskrivning (förkortad):

Det stora 254 g doftljuset Lemongrass är tillverkat av 100% rapsvax. Det vita votivglaset har ett trälock som skyddar ljuset från damm. Doften av eteriska oljor och ljuset från ljuset frammanar en mysig atmosfär...

Kerzenfarm Hahn Doftljus juldröm, frostat votivglas

: Enhet: 63 g: Pris: 7,76 Euro: Grundpris: 1 kg = 123,17 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 192 g...
: Beskrivning (förkortad):

med trälock i ett votivglas med frostad yta. Njut av vintertiden med detta ljus av rapsvax. Du kan också stänga doftljuset med trälocket. En underbar doft för vintertiden. Ge varje rum en atmosfär som känns bra...

Kerzenfarm Hahn Doftljus Juldröm, Trend Glas Frostat

: Enhet: 130 g: Pris: 8,92 Euro: Grundpris: 1 kg = 68,62 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 373 g...
: Beskrivning (förkortad):

i ett trendigt 130-g-glas med frostad yta. Njut av vintertiden med detta ljus av rapsvax. Du kan också stänga doftljuset med trälocket. En underbar doft för vintertiden. Ge varje rum en atmosfär som känns bra...

Kerzenfarm Hahn Doftljus juldröm, trendglas elfenben

: Enhet: 100 g: Pris: 9,23 Euro: Grundpris: 1 kg = 92,30 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 308 g...
: Beskrivning (förkortad):

Ett doftljus i ett trendigt glas i elfenbensfärg. Njut av vintertiden med detta ljus i rapsvax. Du kan också stänga doftljuset med trälocket. En underbar doft för vintertiden. Ge varje rum en behaglig atmosfär...

Kerzenfarm Hahn Doftljus juldröm, trendglas gråbrunt

: Enhet: 100 g: Pris: 9,23 Euro: Grundpris: 1 kg = 92,30 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 308 g...
: Beskrivning (förkortad):

I ett trendigt glas i färgen gråbrun. Njut av vintertiden med detta ljus av rapsvax. Du kan också stänga doftljuset med trälocket. En underbar doft för vintertiden. Ge varje rum en atmosfär som känns bra...

Kerzenfarm Hahn Doftljus Orange Vanilj, Frostat Trendglas

: Enhet: 130 g: Pris: 8,81 Euro: Grundpris: 1 kg = 67,77 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 338 g...
: Beskrivning (förkortad):

är ett doftljus i ett trendigt glas med frostad yta. Det vackra doftljuset är tillverkat från naturliga eteriska oljor i rent rapsvax och doftar oemotståndligt av apelsin och vanilj. Ljuset har ett silverfärgat lock som skyddar det från damm och smuts. Ger alla rum en mysig atmosfär...

Kerzenfarm Hahn Doftljus Orange Vanilj, med glashölje

: Enhet: 156 g: Pris: 15,33 Euro: Grundpris: 1 kg = 98,27 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 747 g...
: Beskrivning (förkortad):

Doftljuset i glaset har ett vackert glashölje som inte bara ser vackert ut, utan också skyddar ljuset från damm och smuts. Doften av apelsin och vanilj och ljuset från ljuset frammanar en mysig atmosfär i din lägenhet...

Scrolla till toppen