: Kampanj: Visa produktdetaljer.
: Kampanj: Visa produkter.
: Kampanj: Visa produktserier.
: Observera: Extern länk, öppnas i ny flik.
France Cake Bio i kategorin "Naturkost". Sortering: Produktnamn alfabetiskt:
Visar 1 till 2 (av 2 produkter)
: Enhet: 250 g: Pris: 4,02 Euro: Grundpris: 1 kg = 16,08 Euro: Tillgänglighet: 2 st. i lager, Skickad den måndag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 281 g...
: Beskrivning (förkortad):
är en citronkaka. Njut av den läckra kakan med citronsmak till kaffe eller te. Skär bara upp kakan så är den klar att servera...
4,02 Euro
1 kg = 16,08 Euro
inkl. moms
Fraktvikt: 281 g
2x i lager, Skickad den måndag
: Enhet: 250 g: Pris: 3,91 Euro: Grundpris: 1 kg = 15,64 Euro: Tillgänglighet: 7 st. i lager, Skickad den måndag: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Rabatt: 2,7 procent rabatt på vårt tidigare pris: Fraktvikt: 275 g...
: Beskrivning (förkortad):
Njut av den läckra kakan med vanilj- och chokladsmak till kaffe eller te. Skär bara upp kakan så är den klar att servera...
3,91 Euro
1 kg = 15,64 Euro
inkl. moms
Fraktvikt: 275 g
Du sparar
2,7%
rabatt på vårt tidigare pris
7x i lager, Skickad den måndag
Visar 1 till 2 (av 2 produkter)