: Kampagne: Vis produktdetaljer.
: Kampagne: Vis produkter.
: Kampagne: Vis produktserier.
: Bemærk: Eksternt link, åbner i ny fane.
France Cake Bio i kategorien "Naturkost". Sortering: Produktnavn alfabetisk:
Viser 1 til 2 (af 2 produkter)
: Enhed: 250 g: Pris: 3,97 Euro: Grundpris: 1 kg = 15,88 Euro: Tilgængelighed: 2 stk. på lager, Afsendt den mandag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 281 g...
: Beskrivelse (forkortet):
er en citronkage. Nyd den lækre kage med citronsmag til kaffen eller teen. Skær blot kagen ud, så er den klar til servering...
3,97 Euro
1 kg = 15,88 Euro
inkl. moms
Forsendelsesvægt: 281 g
2x på lager, Afsendt den mandag
: Enhed: 250 g: Pris: 3,86 Euro: Grundpris: 1 kg = 15,44 Euro: Tilgængelighed: 7 stk. på lager, Afsendt den mandag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Rabat: 2,8 procent rabat på vores tidligere pris: Forsendelsesvægt: 275 g...
: Beskrivelse (forkortet):
Nyd den lækre kage med vanilje- og chokoladesmag til kaffen eller teen. Skær blot kagen ud, så er den klar til servering...
3,86 Euro
1 kg = 15,44 Euro
inkl. moms
Forsendelsesvægt: 275 g
Du sparer
2,8%
rabat på vores tidligere pris
7x på lager, Afsendt den mandag
Viser 1 til 2 (af 2 produkter)