Terug naar boven
Terug naar boven
Terug naar boven

Alle Producten in de Categorie "Natuurvoeding › Fruit & Groenten › Noten". Sortering: Productnaam alfabetisch. Huidige pagina: 3:

dennree Bio walnootstukjes

: Eenheid: 200 g: Prijs: 3,15 Euro: Basisprijs: 1 kg = 15,75 Euro: Beschikbaarheid: 33 stuks op voorraad, Verzonden op woensdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Korting: 3,1 procent op onze oude prijs: Verzendgewicht: 210 g...
: Beschrijving (ingekort):

Ontdek een heerlijk tussendoortje. Ook een geschikt ingrediënt in gebak, creatieve salades, in sauzen of in muesli's, porselein of kwark...

dennree Europese bio amandelpitten

: Eenheid: 250 g: Prijs: 4,88 Euro: Basisprijs: 1 kg = 19,52 Euro: Beschikbaarheid: 8 stuks op voorraad, Verzonden op woensdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 257 g...
: Beschrijving (ingekort):

in de kleinere verpakking van 250 g. Hele amandelpitten om te knabbelen, koken en bakken. Ook heerlijk als ingrediënt in individuele notenmixen, creatieve muesli's en heerlijke havermout. Geniet van de smaak van de Europese biologische amandelpitten van dennree...

dennree Europese bio amandelpitten

: Eenheid: 500 g: Prijs: 8,65 Euro: Basisprijs: 1 kg = 17,30 Euro: Beschikbaarheid: 30 stuks op voorraad, Verzonden op woensdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 508 g...
: Beschrijving (ingekort):

in een grote verpakking van 500 g. Hele amandelen als tussendoortje, om te koken en te bakken. Ook heerlijk als ingrediënt in individuele notenmixen, creatieve muesli's en heerlijke havermout...

dennree Nusszauber Bio Notenmix

: Eenheid: 150 g: Prijs: 4,68 Euro: Basisprijs: 1 kg = 31,20 Euro: Beschikbaarheid: 1 stuk op voorraad, Verzonden op woensdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 159 g...
: Beschrijving (ingekort):

Een mix van cashewnoten, amandelen, macadamianoten, pecannoten, paranoten en hazelnoten. De Nusszauber Biologische Notenmix is een heerlijk tussendoortje voor tussendoor, voor de tv, op het werk of op school! Geniet van de notenpittenmix...

Fairfood Bio amandelen, geroosterd en gezouten

: Eenheid: 125 g: Prijs: 4,37 Euro: Basisprijs: 1 kg = 34,96 Euro: Beschikbaarheid: 8 stuks op voorraad, Verzonden op woensdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 132 g...
: Beschrijving (ingekort):

Zodra u de zak opent, komt er een warme, nootachtige geroosterde geur vrij; de zoute knapperigheid van de eerste hap bevestigt wat de geur al beloofde. De amandelen worden zonder toevoeging van olie geroosterd, waardoor hun natuurlijke smaak volledig tot zijn recht komt. Er zijn slechts twee ingrediënten: biologische amandelen en zout. Heerlijk als tussendoor...

Fairfood Bio Cashewnoten met Spaanse peper

: Eenheid: 50 g: Prijs: 2,54 Euro: Basisprijs: 1 kg = 50,80 Euro: Beschikbaarheid: 9 stuks op voorraad, Verzonden op woensdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 20 g...
: Beschrijving (ingekort):

Eerlijke noten met een pittige chilismaak. De cashewnoten worden in Burkina Faso gekweekt en gekraakt in plaats van geëxporteerd. Geroosterd zonder olie en verfijnd met chilipeper en paprika...

Fairfood Bio Chili Cashewnoten

: Eenheid: 125 g: Prijs: 4,98 Euro: Basisprijs: 1 kg = 39,84 Euro: Beschikbaarheid: 9 stuks op voorraad, Verzonden op woensdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 132 g...
: Beschrijving (ingekort):

Ideaal voor een avond met vrienden of als pittig tussendoortje. Geniet van knapperige cashewnoten, geroosterd zonder olie...

Fairfood Bio Eerlijke Cashewnoten met Rozemarijn

: Eenheid: 50 g: Prijs: 2,54 Euro: Basisprijs: 1 kg = 50,80 Euro: Beschikbaarheid: 11 stuks op voorraad, Verzonden op woensdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 20 g...
: Beschrijving (ingekort):

Knapperige cashewnoten geroosterd zonder olie, mediterraan op smaak gebracht met rozemarijn en tijm. Net als een vakantie in Italië. De cashewnoten worden in Burkina Faso gekweekt en gekraakt in plaats van geëxporteerd...

Fairfood Bio Freiburg Notenmix

: Eenheid: 125 g: Prijs: 4,98 Euro: Basisprijs: 1 kg = 39,84 Euro: Beschikbaarheid: 10 stuks op voorraad, Verzonden op woensdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 128 g...
: Beschrijving (ingekort):

Knapperige, smaakvolle notenmix, zonder olie geroosterd, met cashewnoten en amandelen. Op smaak gebracht met kruiden, zout en specerijen...

Fairfood Bio Gezouten Macadamia

: Eenheid: 125 g: Prijs: 6,92 Euro: Basisprijs: 1 kg = 55,36 Euro: Beschikbaarheid: 7 stuks op voorraad, Verzonden op woensdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 136 g...
: Beschrijving (ingekort):

De smakelijke macadamianoten zijn geroosterd zonder olie en verfijnd met zout. Ze zijn heerlijk knapperig en een geweldige snack voor op het feestje, filmavond of gewoon als tussendoortje...

Fairfood Bio gezouten pinda's

: Eenheid: 125 g: Prijs: 3,05 Euro: Basisprijs: 1 kg = 24,40 Euro: Beschikbaarheid: 3 stuks op voorraad, Verzonden op woensdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 136 g...
: Beschrijving (ingekort):

De smakelijke pinda's zijn geroosterd zonder olie en verfijnd met zout. Ze zijn heerlijk knapperig en een geweldige snack voor feestjes, filmavonden of gewoon als tussendoortje...

Fairfood Bio hartige pinda's

: Eenheid: 125 g: Prijs: 3,45 Euro: Basisprijs: 1 kg = 27,60 Euro: Beschikbaarheid: 8 stuks op voorraad, Verzonden op woensdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 135 g...
: Beschrijving (ingekort):

De combinatie van kokosbloesemsuiker, ui en paprika geeft deze geroosterde pinda's hun karakteristieke smaak. De pinda's zijn geroosterd zonder olie. Ze zijn heerlijk knapperig en een geweldige snack voor feestjes, filmavonden of gewoon als tussendoortje...

Fairfood Bio Kerrie Cashewnoten

: Eenheid: 125 g: Prijs: 4,98 Euro: Basisprijs: 1 kg = 39,84 Euro: Beschikbaarheid: 9 stuks op voorraad, Verzonden op woensdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 132 g...
: Beschrijving (ingekort):

Geniet van extra knapperige cashewnoten met een exotische smaak die geroosterd zijn zonder olie. Verfijnd met een smaakvolle curry melange...

Fairfood Bio notenmix uit Freiburg

: Eenheid: 50 g: Prijs: 2,54 Euro: Basisprijs: 1 kg = 50,80 Euro: Beschikbaarheid: 33 stuks op voorraad, Verzonden op woensdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 128 g...
: Beschrijving (ingekort):

in de kleine verpakking van 50 g. Een knapperige, pittige notenmix, zonder olie geroosterd, met cashewnoten en amandelen. Heerlijk op smaak gebracht met kruiden, zout en specerijen...

Fairfood Bio Rozemarijn cashewnoten

: Eenheid: 125 g: Prijs: 4,98 Euro: Basisprijs: 1 kg = 39,84 Euro: Beschikbaarheid: 8 stuks op voorraad, Verzonden op woensdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 131 g...
: Beschrijving (ingekort):

Een nootachtige vakantie in Italië. Geniet van extra knapperige cashewnoten met mediterrane smaak, geroosterd zonder olie. Voor een kleine pauze tussendoor of een gezellige avond voor twee...

Fairytale Foods Organic Crunchy Coated Peanuts

: Eenheid: 100 g: Prijs: 3,05 Euro: Basisprijs: 1 kg = 30,50 Euro: Beschikbaarheid: 4 stuks op voorraad, Verzonden op woensdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 107 g...
: Beschrijving (ingekort):

A dream come true: Crispy-coated peanuts make for a delicious savoury snack. Carefully roasted and irresistibly seasoned. A crunchy treat for young and old alike...

Fairytale Foods Organic Smoked Almonds

: Eenheid: 100 g: Prijs: 4,06 Euro: Basisprijs: 1 kg = 40,60 Euro: Beschikbaarheid: 6 stuks op voorraad, Verzonden op woensdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 110 g...
: Beschrijving (ingekort):

When the moon rises and a fine mist drifts out of the dark forest, the moment has come for these lovingly roasted almonds. Refined with fiery, smoky notes of pepper and salt, each almond tells a tale of adventures around campfires and beneath starry skies. However, these smoky almonds can also be enjoyed at home on the sofa...

Flores Farm Bio Macadamianoten

: Eenheid: 75 g: Prijs: 4,68 Euro: Basisprijs: 1 kg = 62,40 Euro: Beschikbaarheid: 11 stuks op voorraad, Verzonden op woensdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Korting: 6,2 procent op de Adviesverkoopprijs van de fabrikant: Verzendgewicht: 94 g...
: Beschrijving (ingekort):

Deze Macadamia bijt knapperig en heeft een zeer lichte botersmaak - een echte traktatie! Het wordt beschouwd als een van de fijnste en best smakende noten ter wereld...

Flores Farm Bio Wilde Pinda's

: Eenheid: 100 g: Prijs: 3,05 Euro: Basisprijs: 1 kg = 30,50 Euro: Beschikbaarheid: Momenteel niet leverbaar - Leverdatum nog niet bekend: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 115 g...
: Beschrijving (ingekort):

worden verbouwd door lokale boeren. Ze worden voorzichtig verwerkt om ze knapperig te maken...

Flores Farm Cedernoten

: Eenheid: 80 g: Prijs: 6,00 Euro: Basisprijs: 1 kg = 75,00 Euro: Beschikbaarheid: 7 stuks op voorraad, Verzonden op woensdag: Opmerking: Inclusief belasting over de toegevoegde waarde, plus verzendkosten: Verzendgewicht: 120 g...
: Beschrijving (ingekort):

kunnen in de keuken worden gebruikt ter vervanging van pijnboompitten, en voegen een aangenaam houtachtig aroma toe...

Naar boven scrollen