: Yksikkö: 30,8 g: Hinta: 21,20 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 688,31 Euro: Saatavuus: 1 kpl varastossa, Lähetetty maanantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 147 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Tämä ravintolisä saa pisteet ihanan tasapainoisista orapihlaja-, arjuna- ja kaakaouutteista. Tyrniä on käytetty Euroopassa perinteisesti jo vuosisatojen ajan. Huolellisesti valittu Q10 ja B1-vitamiini täydentävät tätä kokonaisuutta...
: Yksikkö: 67 g: Hinta: 22,05 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 329,11 Euro: Saatavuus: 2 kpl varastossa, Lähetetty maanantai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 242 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Harmonisesti tasapainotettuja kasvijauheita ja -uutteita on täydennetty hivenaineilla kupari ja mangaani. Kupari edistää normaalin sidekudoksen ylläpitoa. Mangaani edistää normaalia sidekudoksen muodostumista. Kupari ja mangaani auttavat suojaamaan soluja hapettumisstressiltä...
: Yksikkö: 69,5 g: Hinta: 21,95 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 315,83 Euro: Saatavuus: Jo jälkitoimituksessa - Saatavilla jälleen pian: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 245 g...
: Kuvaus (lyhennetty):
Blutdruck" on koostumus, jossa on OPC oligomeeriset proantosyanidiinit ranskalaisista viinirypäleistä, mustaa valkosipulia ja korkealaatuista Q10:tä. Kalium edistää normaalin verenpaineen ylläpitoa...