Takaisin alkuun
Takaisin alkuun
Takaisin alkuun

Kaikki tuotteet kategoriassa "Luonnonruoka › Hedelmät & vihannekset › Kuivatut hedelmät". Lajittelu: Tuotenimi aakkosjärjestyksessä. Nykyinen sivu: 5:

Landgarten Luomu Mustikat, pakastekuivatut

: Yksikkö: 20 g: Hinta: 4,82 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 241,00 Euro: Saatavuus: 2 kpl varastossa, Lähetetty torstai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 30 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Pakastekuivatut villimustikat vakuuttavat hedelmäisellä, hapokkaalla maulla. Sadonkorjuun jälkeen ne jalostetaan täyskypsinä, joten niitä on saatavana maukkaana ympäri vuoden. Erittäin herkullisia kuorrutteena, ruoanvalmistusaineena tai välipalana...

Landgarten Luomu Protein Mix Veggie

: Yksikkö: 40 g: Hinta: 2,05 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 51,25 Euro: Saatavuus: 10 kpl varastossa, Lähetetty torstai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 45 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Vegaaninen, gluteeniton seos, joka on valmistettu paahdetuista ja suolatuista soijapavuista ja kurpitsansiemenistä, joita on hienostettu kuivatuilla tomaattihiutaleilla ja kesäkurpitsakuutioilla. Nauti tätä erikoista naposteluseosta välillä tai matkoilla...

Landgarten Luomu Superfruitsit, kuivatut

: Yksikkö: 120 g: Hinta: 4,82 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 40,17 Euro: Saatavuus: 8 kpl varastossa, Lähetetty torstai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 128 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Kaikki värikkäiden, kuivattujen marjojen monipuolisuus ja voima yhdessä sekoituksessa: goji-marja, aronia-marja, physalis ja mulperinmarja. Marjaisen hedelmäisen herkkunsa välipalaksi aterioiden välissä, sen tietyn jutun lisukkeeksi tai luovana ruoanlaiton ainesosana...

Landgarten Luomu vadelmat, pakastekuivatut

: Yksikkö: 20 g: Hinta: 4,82 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 241,00 Euro: Saatavuus: 7 kpl varastossa, Lähetetty torstai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 30 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Maukkaita vadelmia hedelmällisiltä mailta, jotka kypsyvät lämmittävien auringonsäteiden vaikutuksesta. Kerätään luonnollisen kypsyyden huipulla, täynnä hedelmäisyyttä ja makua. Varovasti pakastekuivattu, jolloin koko vadelman hieno hapokkuus säilyy. Välipalaksi, täytteeksi tai ruoanlaittoon...

Landgarten Organic Pure Superfruits Mix, gluteeniton, luomu

: Yksikkö: 40 g: Hinta: 2,05 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 51,25 Euro: Saatavuus: 10 kpl varastossa, Lähetetty torstai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 40 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Nauti herkullisesta sekoituksesta mulperinmarjoja, karpaloita, aronia marjoja, goji marjoja ja physalis. Gluteeniton ja vegaaninen välipala, joka tarjoaa vaihtelua. Ihanteellinen naposteltavaksi välillä tai matkoilla...

mondona Luomu Hedelmä- ja pähkinäsekoitus Fitness

: Yksikkö: 80 g: Hinta: 3,28 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 41,00 Euro: Saatavuus: 8 kpl varastossa, Lähetetty torstai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Alennus: 17,8 prosenttia alennus Ohjevähittäishinta valmistajalta: Toimituspaino: 86 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Tämä auringossa kypsytettyjen, hellävaraisesti kuivattujen mangojen ja omenoiden sekoitus yhdistettynä rapeisiin saksanpähkinöihin ja cashewpähkinöihin tarjoaa luonnollisen hedelmäisen ja pähkinäisen energiaboostin. Sopii erinomaisesti välipalaksi matkalla, lisäämään makua mysliin tai jälkiruokien täytteeksi...

mondona Luomu puhdas hedelmäsekoitus trooppinen

: Yksikkö: 80 g: Hinta: 3,79 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 47,38 Euro: Saatavuus: 6 kpl varastossa, Lähetetty torstai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 86 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Anna auringon hellimän mangon, makean ananaksen ja hennon kookospähkinän eksoottisen sekoituksen viedä sinut tropiikkiin! Olipa kyseessä sitten välipala matkalla tai ainesosa luoviin resepteihin, seos tarjoaa lomatunnelmaa aterioiden välissä...

mondona Luomu puhtaat hedelmät ananas

: Yksikkö: 60 g: Hinta: 2,87 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 47,83 Euro: Saatavuus: 2 kpl varastossa, Lähetetty torstai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Alennus: 17,8 prosenttia alennus Ohjevähittäishinta valmistajalta: Toimituspaino: 65 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Hellävaraisesti kuivatut ananaspalat ovat aromaattinen välipala aterioiden väliin, maukas vaihtelu mysliin tai puuroon, mutta herättävät huomiota myös jännittävänä koristeena esimerkiksi kakkujen ja jälkiruokien päällä. Hedelmäinen herkku mihin tahansa aikaan päivästä!...

mondona Luomu puhtaat hedelmät Mango

: Yksikkö: 80 g: Hinta: 3,07 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 38,38 Euro: Saatavuus: 6 kpl varastossa, Lähetetty torstai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 86 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Hellävaraisesti kuivatut mangopalat ovat maukasta vaihtelua mysliin tai puuroon, aromaattinen välipala aterioiden väliin, mutta myös jännittävä koriste esimerkiksi kakkuihin ja jälkiruokiin. Hedelmäinen herkku mihin tahansa aikaan päivästä!...

Morgenland Luomu Ananas, pakastekuivattu

: Yksikkö: 45 g: Hinta: 6,01 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 133,56 Euro: Saatavuus: 8 kpl varastossa, Lähetetty torstai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Alennus: 2,4 prosenttia alennus aiemmasta hinnastamme: Toimituspaino: 68 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Ananas on yksi suosituimmista trooppisista hedelmistä. Pakkaus sisältää kypsiä, ananashedelmiä. Kuoritut ja kuivatut ananaspalat tekevät vaikutuksen hapokkaasta hedelmäiseen aromillaan. Ne jalostavat mysliä, jälkiruokia ja riisiruokia tai sopivat makeaksi välipalaksi aterioiden välissä...

Morgenland Luomu banaani, pakastekuivattu

: Yksikkö: 45 g: Hinta: 4,51 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 100,22 Euro: Saatavuus: 5 kpl varastossa, Lähetetty torstai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 68 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Rapea kuivattu hedelmä, jossa on miellyttävä aromi. Kuivatut banaaniviipaleet ovat loistava välipala ja herkullinen lisä mysliin, smoothieihin ja jälkiruokiin...

Morgenland Luomu banaanilastut

: Yksikkö: 150 g: Hinta: 2,77 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 18,47 Euro: Saatavuus: 3 kpl varastossa, Lähetetty torstai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Alennus: 3,5 prosenttia alennus aiemmasta hinnastamme: Toimituspaino: 158 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Näiden luomubanaanilastujen valmistuksessa kypsät banaanit kuoritaan ja leikataan paloiksi, paistetaan kookosöljyssä, kastetaan raakaruokosokeriliuokseen ja kuivataan lopuksi. Makea välipala, joka sopii myös mysliin tai jälkiruokiin...

Morgenland Luomu Cashew Karpalo Mix

: Yksikkö: 150 g: Hinta: 3,79 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 25,27 Euro: Saatavuus: 10 kpl varastossa, Lähetetty torstai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 157 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Tässä seoksessa cashewpähkinöiden hieno ja pähkinäinen maku kohtaa karpaloiden hapokkaan ja hedelmäisen aromin. Nauti sekoitusta makeana välipalana aterioiden välissä tai salaattien tai myslin ainesosana...

Morgenland Luomu Goji-marjat

: Yksikkö: 100 g: Hinta: 3,38 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 33,80 Euro: Saatavuus: 8 kpl varastossa, Lähetetty torstai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 104 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Pakkaus sisältää aurinkokuivattuja luomu-goji-marjoja. Ne antavat mysleille ja salaateille hapokkaan ja hedelmäisen sävyn, mutta ne sopivat myös smoothien ja jälkiruokien valmistukseen tai makeaksi välipalaksi aterioiden välissä...

Morgenland Luomu hapankirsikat

: Yksikkö: 100 g: Hinta: 3,38 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 33,80 Euro: Saatavuus: 12 kpl varastossa, Lähetetty torstai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 106 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Kypsät hapankirsikat kerätään ja kuivataan hellävaraisesti auringossa. Puhtaana, leivontaan tai salaattien tai myslin ainesosana. Tasapainoisen happamuutensa ansiosta ne ovat erityisen hedelmäisiä ja monipuolisesti käytettävissä...

Morgenland Luomu Kalifornian luumut

: Yksikkö: 200 g: Hinta: 5,44 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 27,20 Euro: Saatavuus: 6 kpl varastossa, Lähetetty torstai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 205 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Kypsät luumut kuoritaan ja kuivataan hellävaraisesti. Niiden hedelmäinen, makea ja hapokas aromi tekee niistä sopivan leivonta-aineksen. Ne myös jalostavat kastikkeita, maistuvat erinomaisesti riistaruokien kanssa, makeana välipalana aterioiden välissä tai myslin seassa...

Morgenland Luomu karpalot

: Yksikkö: 100 g: Hinta: 3,79 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 37,90 Euro: Saatavuus: 8 kpl varastossa, Lähetetty torstai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 110 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

pienessä pussissa 100 g. Karpaloiden hapokas ja hapokas vivahde kohtaa omenamehutiivisteen hienovaraisen makeuden. Niin sellaisenaan, välipalana kuin myslin, jogurtin tai jälkiruokien seassa. Kuivatut marjat sopivat hyvin myös suolaisiin ruokiin, joissa on riistaa tai siipikarjaa, sekä runsaisiin salaatteihin...

Morgenland Luomu karpalot

: Yksikkö: 200 g: Hinta: 6,57 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 32,85 Euro: Saatavuus: 13 kpl varastossa, Lähetetty torstai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 208 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

suuressa 200 g:n pussissa. Karpaloiden hapokas ja hapokas vivahde kohtaa omenamehutiivisteen hienovaraisen makeuden. Niin sellaisenaan, välipalana kuin myslin, jogurtin tai jälkiruokien seassa. Kuivatut marjat sopivat hyvin myös suolaisten riista- tai siipikarjaruokien ja runsaiden salaattien kanssa...

Morgenland Luomu kookoslastut kaakao

: Yksikkö: 55 g: Hinta: 2,46 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 44,73 Euro: Saatavuus: 8 kpl varastossa, Lähetetty torstai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 65 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Kypsät kookospähkinät kerätään ja jalostetaan näitä herkullisia kookoslastuja varten. Valkoinen hedelmäliha leikataan viipalemaisiksi paloiksi, sitten kuivataan, paahdetaan ja lopuksi jalostetaan kaakaolla...

Morgenland Luomu kookoslastut Karamelli

: Yksikkö: 55 g: Hinta: 2,46 Euro: Yksikköhinta: 1 kg = 44,73 Euro: Saatavuus: 10 kpl varastossa, Lähetetty torstai: Huomautus: Sisältää arvonlisäveron, plus toimituskulut: Toimituspaino: 110 g...
: Kuvaus (lyhennetty):

Kypsät kookospähkinät jalostetaan näitä ylellisen maukkaita kookoslastuja varten. Valkoinen hedelmäliha leikataan kiekkomaisiksi paloiksi, kuivataan ja paahdetaan kookoskukkasokerin kanssa...

Vieritä ylös