: Enhed: 5 ml: Pris: 3,46 Euro: Grundpris: 1 l = 692,00 Euro: Tilgængelighed: 1 stk. på lager, Afsendt den onsdag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 35 g...
: Beskrivelse (forkortet):
benecos tilbyder en bred vifte af nuancer. De mange forskellige farver giver dig nogle muligheder - smart, fræk eller moderigtig - du kan vælge. Neglelakken er fri for formaldehyd, toluen, ftalat, kamfer eller kolofonium...
: Enhed: 1 stk.: Pris: 8,60 Euro: Tilgængelighed: 2 stk. på lager, Afsendt den onsdag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 104 g...
: Beskrivelse (forkortet):
Neglelakssættet imponerer med sine tre efterårstrendfarver: salviegrøn, rock it og mystery. Med vegansk, plantebaseret formulering. Teksturen er ilt- og vandgennemtrængelig. Oveni er lakkerne beriget med nærende æblekerneolie et biprodukt fra ciderproduktion og biotin H-vitamin...
: Enhed: 3 gange 5 ml: Pris: 8,60 Euro: Grundpris: 1 l = 573,33 Euro: Tilgængelighed: 1 stk. på lager, Afsendt den onsdag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 107 g...
: Beskrivelse (forkortet):
Neglelakssættet overbeviser med de tre koordinerede nude-nuancer Be my Baby, You Nique og den transparente Top Coat Crystal. Den veganske, plantebaserede formulering indeholder mindst 80 % ingredienser af naturlig oprindelse. Konsistensen er ilt- og vandgennemtrængelig. Beriget med nærende æblekerneolie og biotin H-vitamin...
: Enhed: 3 gange 5 ml: Pris: 8,60 Euro: Grundpris: 1 l = 573,33 Euro: Tilgængelighed: 1 stk. på lager, Afsendt den onsdag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 106 g...
: Beskrivelse (forkortet):
Neglelakssættet overbeviser med de tre koordinerede røde nuancer Vintage Red, Cherry Red og Vamp. Den veganske, plantebaserede formulering indeholder mindst 80 % ingredienser af naturlig oprindelse. Teksturen er ilt- og vandgennemtrængelig. Beriget med nærende æblekerneolie og biotin H-vitamin...
: Enhed: 125 ml: Pris: 4,30 Euro: Grundpris: 1 l = 34,40 Euro: Tilgængelighed: I øjeblikket ikke på lager - Leveringsdato endnu ikke annonceret: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 140 g...
: Beskrivelse (forkortet):
Fremstillet af naturlige ingredienser med økologisk appelsinskalsolie og økologisk lavendelolie til skånsom og grundig fjernelse af neglelak. Acetonefri og vegansk. Med en mild frugtagtig duft...
: Enhed: 5 ml: Pris: 3,46 Euro: Grundpris: 1 l = 692,00 Euro: Tilgængelighed: 4 stk. på lager, Afsendt den onsdag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 36 g...
: Beskrivelse (forkortet):
benecos tilbyder en bred vifte af nuancer. De mange forskellige farver giver dig nogle muligheder - smart, fræk eller moderigtig - du kan vælge. Neglelakken er fri for formaldehyd, toluen, ftalat, kamfer eller kolofonium...
: Enhed: 5 ml: Pris: 3,88 Euro: Grundpris: 1 l = 776,00 Euro: Tilgængelighed: 2 stk. på lager, Afsendt den onsdag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 31 g...
: Beskrivelse (forkortet):
Den veganske negleolie med økologisk olivenolie, økologisk kokosolie, økologisk arganolie og økologisk jojobaolie fugter neglene og sikrer smidige neglebånd. E-vitamin og B-vitamin giver ekstra pleje under din manicure...
: Enhed: 5 ml: Pris: 9,44 Euro: Grundpris: 1 l = 1.888,00 Euro: Tilgængelighed: 2 stk. på lager, Afsendt den onsdag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 40 g...
: Beskrivelse (forkortet):
Formlen med ren mineralsk kiselgel, biotin og mandelolie understøtter regenerering af neglestrukturen, virker fugtgivende og plejer neglene. For stærkere, glattere og mere skinnende negle...
: Enhed: 11 ml: Pris: 12,49 Euro: Grundpris: 1 l = 1.135,45 Euro: Tilgængelighed: 1 stk. på lager, Afsendt den onsdag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 48 g...
: Beskrivelse (forkortet):
For en perfekt manicure er en god base coat et must, da den hjælper med at beskytte dine negle og fremhæve farven. Det er præcis, hvad denne veganske base coat gør. Påfør et lag af denne base coat, før du bruger neglelakken. Det hjælper med at forhindre misfarvning af neglene. Den danner også en ensartet overflade til en perfekt manicure bagefter...
: Enhed: 5 ml: Pris: 10,81 Euro: Grundpris: 1 l = 2.162,00 Euro: Tilgængelighed: 19 stk. på lager, Afsendt den onsdag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 42 g...
: Beskrivelse (forkortet):
Denne neglelak er lyserød, men med bærfarvede undertoner, som gør den mere diskret og let at bære i hverdagen. Giv dine negle en flot bærfarvet nuance!...
: Enhed: 5 ml: Pris: 10,81 Euro: Grundpris: 1 l = 2.162,00 Euro: Tilgængelighed: 2 stk. på lager, Afsendt den onsdag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 42 g...
: Beskrivelse (forkortet):
Den veganske neglelak Royal er en majestætisk dybblå, moderne, kraftfuld og udtryksfuld. En nuance, der perfekt kombinerer elegance og selvtillid og tager ethvert look til et nyt niveau. For grundig dækning anbefales det at påføre to tynde lag farvepolish. Kia Charlottas produkter er fremstillet af nøje udvalgte, plantebaserede ingredienser, der e...
: Enhed: 5 ml: Pris: 10,81 Euro: Grundpris: 1 l = 2.162,00 Euro: Tilgængelighed: 15 stk. på lager, Afsendt den onsdag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 40 g...
: Beskrivelse (forkortet):
En elegant blanding af grå og beige med en let, jordagtig undertone. Denne neutrale farve er et vidunderligt valg til et naturligt, men sofistikeret look - subtil, tidløs og altid trendy...
: Enhed: 5 ml: Pris: 10,81 Euro: Grundpris: 1 l = 2.162,00 Euro: Tilgængelighed: 14 stk. på lager, Afsendt den onsdag: Bemærk: Inklusive moms, plus fragtomkostninger: Forsendelsesvægt: 40 g...
: Beskrivelse (forkortet):
En frisk, blød limegrøn med en cremet undertone, som straks gør dig i godt humør. Denne livlige farve minder om solrige sommerdage og er et ægte blikfang på dine negle...