: Enhet: 85 g: Pris: 4,18 Euro: Grundpris: 1 kg = 49,18 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 104 g...
: Beskrivning (förkortad):
Din 6-minuters lunch. Snabbmat med en twist! Istället för att behöva sjuda i timmar ger feelfood Red Lentil Dal dig en underbar risrätt på några minuter. En extra portion röda linser med krämig kokosmjölk, tomater, ris, aromatiska kryddor och rostade cashewnötter. Krämig, autentiskt indisk och supergod för ett snabbt mellanmål. Utan tillsatt socker¹...
: Enhet: 200 g: Pris: 3,97 Euro: Grundpris: 1 kg = 19,85 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 238 g...
: Beskrivning (förkortad):
Förpackningen innehåller 200 g tärnad och okryddad ekologisk jackfruktsmassa. Med det veganska köttalternativet kan du trolla fram en rejäl köttfärssås, hamburgare, tacos eller gulasch...
: Enhet: 180 g: Pris: 3,44 Euro: Grundpris: 1 kg = 19,11 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 616 g...
: Beskrivning (förkortad):
är gjorda av förstklassigt fläskkött och nötkött. Fina kryddor enligt röken av bokträ ger dem sin mjuka och kryddiga smak. Det egna skinnet är anledningen till att de är fina och mjuka att bita i. En njutning, även om man äter dem kalla. De smakar särskilt bra tillsammans med potatissallad eller bröd av fullkornsvete...
: Enhet: 400 g: Pris: 2,19 Euro: Grundpris: 1 kg = 5,48 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 460 g...
: Beskrivning (förkortad):
Klassisk ärtgryta, utan korv, är en härligt mättande måltid. Vegetarisk, rejäl, utsökt!...
: Enhet: 400 g: Pris: 2,19 Euro: Grundpris: 1 kg = 5,48 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 440 g...
: Beskrivning (förkortad):
Mustig grönsaksgryta med morötter, ärtor, potatis och gröna bönor. Vegetariskt, rejält, gott!...
: Enhet: 110 g: Pris: 3,13 Euro: Grundpris: 1 kg = 28,45 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 115 g...
: Beskrivning (förkortad):
Real Meal Cocoa kommer att övertyga alla chokladälskare med äkta smaker från kakaobönan och en harmonisk balans mellan den naturliga sötman från agave och en lätt syrlig bittersöt ton - en njutning till sista klunken. Kombinationen av naturliga vitaminer, mineraler och vegetabiliska proteiner gör den drickbara måltiden i pulverform till en ba...
: Enhet: 110 g: Pris: 3,13 Euro: Grundpris: 1 kg = 28,45 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 115 g...
: Beskrivning (förkortad):
Real Meal Berry är ett bra val för dig som gillar en fruktig och god smak. Tack vare de naturliga smakerna från olika bär, naturliga vitaminer, mineraler, växtbaserat protein och den subtila sötman från agave har den drickbara måltiden i pulverform en naturlig smak ända till sista klunken och är en balanserad måltidsersättning...
: Enhet: 76 g: Pris: 3,97 Euro: Grundpris: 1 kg = 52,24 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 106 g...
: Beskrivning (förkortad):
Många populära kötträtter kan förvandlas till en köttfri version genom att förbereda dem med solrosbitar. Det är inte nödvändigt att blötlägga bitarna, det räcker med en kort fuktning. Bitarna har en lätt nötaktig smak och kan kryddas efter önskemål...
: Enhet: 250 g: Pris: 5,33 Euro: Grundpris: 1 kg = 21,32 Euro: Tillgänglighet: Slutsåld - Denna artikel kan inte längre levereras: Observera: Inklusive mervärdesskatt, plus fraktkostnader: Fraktvikt: 621 g...
: Beskrivning (förkortad):
Fyra rejäla vita korvar gjorda av ekologiskt kött. Korvarna är gjorda av ingredienser som fläsk, kalvkött och persilja och är en snabb och varm måltid för mellanmål eller som huvudrätt...